Az utolsó filmes szerepe a a Halott vagy című sorozatban volt, amivel kapcsolatban úgy fogalmazott, hogy nagyon hálás a lehetőségért, főként azért, mert Linda Cardellini mellett szerepelhetett. 47 éves kolléganőjét a legnagyszerűbb színésznőnek nevezte mindazok közül, akikkel a pályafutása során együtt dolgozott, emellett pedig remek embernek tartja.
Valószínűleg nem fogok többet kamera elé állni munka ügyében
– mondta Christina Applegate.
Őszintén beszélt súlyos betegségéről Christina Applegate a Vanity Fairnek adott interjújában. Mint ismert, a színésznő 2021-ben a nagysikerű Halott vagy című Netflix-sorozatot forgatta, amikor kiderült, hogy szklerózis multiplexszel küzd. Az utolsó évad felvételeit még befejezte, ezt tavaly év végén láthatták a nézők. Applegate nem sokkal a premier előtt beszélt először a betegségéről, aki közel 20 kilót szedett fel a diagnózis óta, és már csak bottal tud járni.
A színésznő a mostani interjúban őszintén elmondta, milyen a szklerózis multiplexszel élni:
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Dörner György kiakadt a Tisza Pártra - Tökéletesen kiherélik a társadalmat, és még nincs vége
A Kossuth-díjas színész-színházigazgató élesen bírálta az új politikai vezetést. A művész a jelenlegi helyzetet az 1994-es választásokhoz hasonlította.
„Aki mindenhol és minden pillanatban elérhető, az valakinek a rabja” – ezzel a gondolattal kezdte interjúját Dörner György, aki nemcsak a technológiai fejlődést, hanem az új politikai vezetés kultúrpolitikáját is bírálta. Az Újszínház igazgatója a Tisza Párt sikerét a bosszúra épített politikával magyarázta, amely szerinte nem lehet tartós alap. „A bosszúra nem lehet királyságot építeni” – jelentette ki a Demokratának adott interjúban.
Az Újszínház igazgatója aggodalmát fejezte ki az új kormány kulturális irányvonalával kapcsolatban is.
„Ebben az új kormányzatban nem látok hitet, világnézetet, ideát, elképzelést. És ez aggaszt”
– mondta.
A választások eredményét az 1994-es helyzethez hasonlította, és elmondta, „elképedve fogadta” a végeredményt. Úgy véli, egy nemzeti keresztény ember ilyen körülmények között csak annyit tehet, hogy a dolgát a lehető legjobban végzi.
A színház jövőjéről szólva kiemelte, hogy a következő évadban Szabó Dezső „Elsodort falu” című regényének színpadi adaptációját mutatják be, amelyet a 20–21. századi Magyarország „tökéletes társadalmi diagnózisának tart”.
Dörner szerint a kulturális közegben továbbra is jelen vannak a kommunista időszak reflexei.
A Wass Albertet és Herczeg Ferencet ért támadásokat a „legtökéletesebb butaság” példájának nevezte. Sérelmezte, hogy Csurka István műveit a jogörökösök nem engedik játszani, amit jelentős kulturális veszteségnek tart.
A színész-igazgató kifejtette, hogy a technológiai fejlődés, különösen a mobiltelefonok és az internet elterjedése, szerinte a szabadság korlátozásával jár, ezért sem otthon, sem a munkahelyén nincs internet hozzáférése.
„Ha tehetném, mobiltelefonom sem volna. Szerintem a világ egyik legnagyobb jogfosztása, hogy leszerelték a vezetékes telefonokat. Nem vettük észre, hogy ezzel a szabadságunkat korlátozták, méghozzá elég durván. Tökéletesen kiherélik a társadalmat, és még nincs vége a műveletnek.”
Saját életfilozófiáját a „Kis nagy ember” című filmből vett idézettel foglalta össze: „Jó nap ez a halálra!”. Hangsúlyozta, hogy nem szabad meghátrálni a nehézségek elől, és kijelentette: „mi nem vagyunk rablelkek – nem szabad sunnyogni!”.
„Aki mindenhol és minden pillanatban elérhető, az valakinek a rabja” – ezzel a gondolattal kezdte interjúját Dörner György, aki nemcsak a technológiai fejlődést, hanem az új politikai vezetés kultúrpolitikáját is bírálta. Az Újszínház igazgatója a Tisza Párt sikerét a bosszúra épített politikával magyarázta, amely szerinte nem lehet tartós alap. „A bosszúra nem lehet királyságot építeni” – jelentette ki a Demokratának adott interjúban.
Az Újszínház igazgatója aggodalmát fejezte ki az új kormány kulturális irányvonalával kapcsolatban is.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Közös, nagypapázós fotókat osztott meg kisfiáról, Noelről Tornóczky Anita az Instagram-oldalán.
A családi pillanatok mellett a műsorvezető élete jelenleg a második babavárásról szól, a beültetés hátteréről pedig nemrég olyan részleteket is elárult, amelyek rávilágítanak a magyarországi meddőségi kezelések egy lehetséges hiányosságára.
A műsorvezető jelenleg a második gyermekét várja, aki a hírek szerint szeptember végén születik majd meg.
A család élete a kisfiuk, Noel körül forog, aki már nagyon készül a nagytesó szerepére.
Az újabb gyermekáldás, ahogy az első is, lombikprogramról indult, a beültetésre azonban ezúttal külföldön került sor.
A műsorvezető nemrég arról beszélt, hogy döntésük hátterében komplex immunológiai okok álltak. Szerinte bizonyos, a sikeres beágyazódáshoz elengedhetetlen vizsgálatokat itthon sokszor nem végeznek el.
„Mindenkinek más a problémája. Van, akinél a megtapadás a gond, van, akinél a sejtek minősége, másnál pedig az immunrendszer. Léteznek úgynevezett genetikai immunrendszeri vizsgálatok, amelyekkel meg lehet nézni, mennyi valóságalapja van ennek. Ha túl erős az immunválasz, akkor a szervezet idegen testként érzékelheti a beültetett embriót, megtámadhatja, és emiatt nem jön létre a terhesség.”
A műsorvezető és párja hosszú évekig várt az első gyermekre. Noel végül 2024 novemberében született meg, a szülés azonban nem volt zökkenőmentes.
Tornóczky Anita korábban őszintén beszélt a nehézségekről, egy interjúban drámai részletességgel számolt be az átéltekről.
„Hárman préselték ki a kisfiamat az izom alól, miközben deréktól érzéketlenül, a kezeimmel lekötözve feküdtem. Nagyon kiszolgáltatva éreztem magam, úgy éreztem, megfulladok.”
Az év elején derült ki, hogy a pár kistestvért szeretne Noelnek, ezért ismét belevágnak a folyamatba. Az ezzel járó újabb lombikkezelés és hormonális terhelés újabb kihívások elé állította, de a második várandósságot már jóval felkészültebben éli meg.
Közös, nagypapázós fotókat osztott meg kisfiáról, Noelről Tornóczky Anita az Instagram-oldalán.
A családi pillanatok mellett a műsorvezető élete jelenleg a második babavárásról szól, a beültetés hátteréről pedig nemrég olyan részleteket is elárult, amelyek rávilágítanak a magyarországi meddőségi kezelések egy lehetséges hiányosságára.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
A csöppség már szurkolt is apjának. A Liverpool magyar középpályásának felesége a Premier League-szezon utolsó meccse után osztott meg egy fotót a stadionból, amin a kislány talpig pirosban, a hátán 8-as számmal és a Szoboszlai felirattal ellátott mezben volt látható.
Buzsik Borka és a népszerű játékos nem mutatja meg mindig a gyermekét, és rendszerint úgy fotózzák, hogy az arca ne látsszon.
A kislány 2025 augusztusában született meg, amiről a focista később meghatottan nyilatkozott, és kiemelte felesége kitartását a szülés alatt.
„A feleségem végig hősiesen helytállt” – mondta a focista.
A pár 2024 októberében, a budapesti Lánchídnál tartotta az eljegyzését, majd 2025 márciusában egy titkos esküvőn, szűk körben házasodott össze.
Szoboszlai 2025 májusában, egy gólöröm során, a pályán jelentette be, hogy apa lesz.
A család első közös karácsonyáról is megosztottak fotókat, amelyeken a focista felesége egy több mint egymilliós Valentino-ruhában ünnepelt.
A karácsonyfájukat egy „My first Christmas” feliratú dísz is ékesítette. Nem sokkal a gyermek érkezése után pedig az újdonsült anyuka már az posztolt, jelezve, hogy visszatért a sportos életmódhoz.
Bár csak 2024-ben jöttek össze, kapcsolatuk alapja egy gyerekkori ismeretség, ami később alakult szerelemmé
Először 2024 nyarán, közös fotós poszttal vállalták fel, hogy egy párt alkotnak.
Buzsik Borka korábban szinkronúszó volt, majd a marketingszakmában helyezkedett el. 2022-ben diplomázott a Corvinus Egyetem gazdálkodás és menedzsment szakán, majd Tomán Szabina cégénél, a Toman Dietnél dolgozott.
A csöppség már szurkolt is apjának. A Liverpool magyar középpályásának felesége a Premier League-szezon utolsó meccse után osztott meg egy fotót a stadionból, amin a kislány talpig pirosban, a hátán 8-as számmal és a Szoboszlai felirattal ellátott mezben volt látható.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Videón, ahogy a kis Lajos herceg önfeledten törölgeti az orrát a kezébe a brit királyi család ünnepségén
A brit királyi család tagjai a Buckingham-palota erkélyén szoktak megjelenni a fotósok hada és a közönség előtt a Trooping the Colour ünnepség után, a repülőparádé előtt, ezzel mintegy lezárva az eseményt.
A felvételt itt láthatjátok, érdemes a 11. perchez tekerni:
A brit királyi család tagjai a Buckingham-palota erkélyén szoktak megjelenni a fotósok hada és a közönség előtt a Trooping the Colour ünnepség után, a repülőparádé előtt, ezzel mintegy lezárva az eseményt.
A tömeg idén is üdvrivalgással fogadta a királyi felvonulást. Vilmos herceg, a nagynénje, Anna hercegnő és a nagybátyja, Edward herceg lóháton tért vissza a palotába.
A trónörökös felesége, Katalin walesi hercegné György herceggel, Charlotte hercegnővel és sokak kedvencével, Lajos herceggel utazott, aki ismét az út során végig integetett, mutogatott és élénken csevegett.
A brit alattvalók kedvenc trollocskája, Lajos herceg ismét magára irányította a figyelmet egy nyilvános eseményen.
Hétvégén volt a Trooping the Colour, az Egyesült Királyság hagyományos parádéja.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!