SZTÁRVILÁG

Elvis Presley özvegye azt állítja, hogy a Király halála nem baleset volt

Priscilla Presley szerint az énekes meg akart halni.


Elvis Presley már 40 éve hunyt el, és eddig abban a hitben élt mindenki, hogy halálát hirtelen szívmegállás okozta. Priscilla Presley, a Király özvegye azt állítja, hogy az énekes meg akart halni.

Priscilla Presley az HBO dokumentumfilmjében (Elvis Presley: The Searcher) beszélt arról, hogy a pop királya tisztában volt azzal, hogy nem tudja legyőzni a túlsúlyt és gyógyszerfüggőségét sem.

"Tudta, hogy mit tesz. Az emberek azt kérdezik, miért nem tett senki semmit. De ez nem igaz. A hozzá legközelebb álló emberek próbálkoztak, de Elvisenk nem lehetett csak úgy megmondani, hogy mit tegyen. Ilyent nem tehettél, különben repültél."

- mondta Priscilla az Amerikában április 14-én adásba reülő filmben.

A National Enquirer szerint Elvis készült a halálra, két búcsúlevelet is írt. Az egyikben azt állította, hogy elege van az életből, míg a másikban ezt írta: "Hosszú pihenőre van szükségem".

Az özvegy szerint a hadsereg felelős Elvis drogfüggőségéért, ugyanis a Németországban eltöltött idők alatt gyakran kaptak gyógyszert a katonák.

"Gógyszereket adtak ott a katonáknak, hogy ébren tudjanak maradni. Voltak olyan hadműveletek, amiket éjszaka hajtottak végre, ilyenkor tablettákat kaptak a katonák. Nála is így kezdődött."

- állítja Priscilla Presley.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Dietz Gusztáv nekiment Bárdosi Sándornak: Tudom, beálltál digitális harcosnak, a propaganda csicskájának. Kérlek, lépj ki az árnyékodból!
„A legutóbbi produkciód után rá kellett jönnöm, hogy hitványabb vagy, mint amit valaha gondoltam volna rólad!” - írta a színész a birkózónak.


Mint arról mi is beszámoltunk: nemrég a Véleményvezér című megafonos műsor vendége volt Bárdosi Sándor. Az olimpikon birkózó többek között Magyar Péterről is elmondta a véleményét. „Nekem ő nem egy kiválasztott ember. Olyannyira senki, hogy nem is vagyok hajlandó beszélni róla. Nem tud érdekelni. Hisztérikus, nem normális, végtelenül hatalomvágyó, pénzsóvár” – fogalmazott a birkózó.

Dietz Gusztáv ezután egy posztban üzent Bárdosinak – szúrta ki a 24.hu.

„Söndör...láttam a legújabb produkciódat! Megleptél megint, megmondom őszintén” – kezdte a színész, aki kifejtette, hogy először a Nyerő Párosban lepte meg nagyon a birkózó. Mint írta, először ezt hitte, hogy eláshatják a csatabárdot, és Bárdosi nem is olyan „szarfej”, mint amilyennek gondolta. De a műsor után rájött, hogy rosszul gondolta.

„Most megleptél újra, haver, mert azt hittem, hogy minden frusztrációddal együtt azért te egy reálisan gondolkodó ember vagy, legalábbis erre utaltak a beszélgetéseink! A legutóbbi produkciód után viszont rá kellett jönnöm, hogy hitványabb vagy, mint amit valaha gondoltam volna rólad! Nem szeretném én ezt magyarázni tovább: egészen egyszerűen bele akarok verni a fejedbe párat, hátha észhez térsz!”

– fogalmazott Dietz, aki sejtelmesen arra is utalt, hogy vele már tárgyalnak, és hamarosan Bárdosit is megkeresik. Igaz, az nem világos, hogy esetleg egy jövőbeli Sztárbox-összecsapásra gondolt, vagy esetleg másra.

„Emlékszel, mit mondtál nekem, bocsánat, üzentél nekem az első meccsünk előtt? Azt mondtad, kivered az összes fogamat. igaz?! Magadnak pedig hatalmas MMA-karriert jósoltál...a meccsünk másfél percig tartott a bevonulással együtt, és te abbahagytad utána az MMA-t. Nem szeretnék hasonló hibába esni, csak azt kérem, állj bele férfi módjára a véleményedbe! Ott azt majd nem lehet és nem is kell magyarázni, és tökre örülnék, ha elhoznád a kopasz barátnődet is! Vele is boldogan megyek egyet közvetlenül utánad. Sőt, ti akár jöhettek egyszerre ketten is!

Tudom, most beálltál digitális harcosnak, mondanám úgy inkább, hogy a propaganda csicskájának, de kérlek, lépj ki a saját árnyékodból és mutasd meg, hogy miért is vagy te egy valaha szebb időket látott birkózó olimpikon”

– írta a színész.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Az egyik leghíresebb hollywoodi világsztár a friss Nobel-díjas Krasznahorkai László elsőszámú rajongója
Brad Pitt 2000-ben Budapesten kapcsolt rá a 7 és fél órás Sátántangóra, majd összegyűjtötte a rendező filmjeit és Angelina Jolie-nak is ajándékozta.


Krasznahorkai László irodalmi Nobel-díja újra reflektorfénybe állította a kortárs magyar prózát. Az ellenállás melankóliája, a Báró Wenckheim hazatér és a Sátántangó szerzőjének művei Tarr Béla feldolgozásain keresztül is sokakhoz eljutottak.

A Sátántangó külön történetet kapott Hollywoodban is, írja a Bors. Brad Pitt 2000-ben Budapesten forgatta a Kémjátszmát Robert Redford társaságában, és ekkor találkozott a hét és fél órás filmmel. Vágási Emőke egy korábbi interjúban mesélte el, hogy a színész egy hotelszobai tévézés közben kapcsolt rá az M1-en futó vetítésre.

A beszámolók szerint Pittet azonnal beszippantotta Tarr Béla világa.

A budapesti DVD- és VHS-üzletekben ezt követően összegyűjtötte a rendező filmjeit, majd azokat akkori feleségének, Angelina Jolie-nak adta ajándékba.

Sőt, egy házibulin is a Sátántangó ment a háttérben.

A magyar alkotók hatása más amerikai filmesek munkáiban is tetten érhető. Gus Van Sant több alkalommal emelte ki, mennyit jelentettek számára ezek a művek, a Gerry és az Elefánt című filmjein jól felismerhető Tarr Béla hatása.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Valaki mögém lopakodik és elvágja a torkomat” - Megjósolta a halálát a börtönben meggyilkolt pedofil énekes
A 35 éves szabadságvesztését töltő Ian Watkins 2023-ban már túlélte egy hasonló incidenst, a mostani támadót rövid időn belül elfogták.


Ian Watkins, a Lostprophets egykori frontembere pénteken halt meg a börtönben. Egy rabtársa reggel, a cellából kiengedéskor nyakon szúrta, a Watkins pedig a sérülései miatt elvérzett, írta A támadót rövid időn belül elfogták.

Watkins pedofília miatt 35 éves szabadságvesztést kapott 13, gyerekekkel kapcsolatos szexuális bűncselekmény miatt, a büntetését 2013-ban kezdte letölteni. 2019-ben újra bíróság elé került, mert mobiltelefont rejtegetett a cellájában, ezért súlyosbították a büntetését.

Az ítélethirdetéskor arról beszélt, hogy „ismert gyilkosok” kérték, tartsa meg a telefont, miután az ágyán hagyta. A lehetséges következményekről a Mirror szerint akkor így fogalmazott:

„Valószínű, hogy valaki mögém lopakodik és elvágja a torkomat. Ez nem szemtől-szembe helyzet. Az ilyen dolgokat nem látod előre”.

2023 augusztusában már túlért egy késeléses incidenst. A mostani támadás előre kitervelt volt: a tettes recés élű bökőt használt, és a nyaki ütőerén sebezte meg. A történtek a börtön dolgozóit és több fogvatartottat is megráztak.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Voltak próbálkozások kettőnk között a műsor után” – kiderült, mi történt A Kísértés után Kerimmel és Anitával
A műsor után nem ugrottak bele a kapcsolatba. Kerim azt mondja, tartják a kapcsolatot, de egyelőre nem látja kettőjük jövőjét.


A TV2 A Kísértés című párkapcsolati realityjének második évada tegnap este ért véget. Az évadot több szakítás kísérte, a szereplők közül mindössze egy pár maradt együtt.

A 2025-ös fináléban a három megmaradt párból Timi és Máté együtt távozott, ők már jegyesek. Anita és Dávid kapcsolata nem maradt meg, mert a lány közelebb került Kerimhez.

Kerim az utolsó epizódban is azon volt, hogy Anitával menjen el, de a lány nemet mondott. Anita korábban utalt rá, hogy a műsor után lehet esélyük,

most pedig kiderült, mi történt:

„A vége felé már abban bíztam, hogy talán nem egyedül távozom a szigetről, ahogy érkeztem, de nem így alakult. Voltak próbálkozások kettőnk között a műsor után, sokat beszélgettünk, de valójában akkor úgy éreztük, hogy talán nem az lenne a legjobb megoldás, ha hirtelen beleugranánk egy kapcsolatba. Én pedig tartottam magam ehhez, még akkor is, ha én a műsor után egyből folytatni akartam. Viszont Anita részéről úgy láttam, hogy ő szeretne még jobban kibontakozni, megismerni a világot, hiszen nagyon fiatal, csak huszonkét éves. Ráadásul az elmondása alapján az eddigi párkapcsolataiba nem tudott annyit élni, amennyit szeretett volna. Ez viszont sajnos megingatta a bizalmamat kettőnkben, szóval beszéltünk, sőt még mostanában szoktunk, és

úgy gondolom, hogy nincs kizárva semmi, nem zárkózunk el egymástól, de egyelőre nem látom a jövőnket”

– mesélte Kerim a lapnak.

(via Borsonline)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk