SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Elvált férjétől az ismert műsorvezetőnő, már új életet kezdett a 13 éves lányával

Lampé Ágnes elmondta, hogy az elmúlt év a nagy változásokról szólt, és ide tartozik a válása is. Szerinte nem volt egyszerű, voltak könnyű és voltak benne fájdalmas helyzetek és mélypontok is.

Link másolása

Lampé Ágnes a Meglepetés magazinnak adott interjút, amelyből kiderült, hogy elvált a férjétől, és már új életet kezdett a lányával, a 13 éves Flórával.

"Az elmúlt év az életemben a nagy változásokról szólt, és ide tartozik válásom is. Nem volt egyszerű, voltak könnyű és voltak benne fájdalmas helyzetek és mélypontok is”

– árulta el a Meglepetés magazinnak Lampé Ágnes, az ATV volt műsorvezetőnője.

"Az új élettel rengeteg, régen meg nem élt szabadságérzés is rám talált"

– mondta a lapnak Ágnes, aki Flórával sokat beszélget, közös programokat csinál, de a barátokat sem hanyagolja el.

(via Blikk)

Link másolása
KÖVESS MINKET:

Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„A k*rva anyád” - Alföldi Róbertet megalázta az oktatója, mire ő elküldte melegebb éghajlatra, ezért nincs jogosítványa
A KRESZ, a műszaki és az elsősegély még simán ment a színésznek. A gondok a vezetésnél kezdődtek.

Link másolása

Őszintén beszélt arról a Best Magazinnak Alföldi Róbert, hogy 56 éves kora ellenére miért nincs még mindig jogosítványa, írja a Blikk. A Jászai Mari-díjas magyar színész és rendező a főiskolai évei alatt szeretett volna megtanulni vezetni.

„Az átkos szocializmusban, még a főiskolai tanulmányaim alatt szerettem volna jogosítványt szerezni. Elkezdtem, egyrészről nem szerettem, mert korán kellett kelni, ami nehezen ment, de ezt megoldottam. Az oktatómmal voltak gondjaim, olyan maffiózószerű ember volt, amit nehezen viseltem. Sőt sehogy.”

Alföldi Róbert a tanfolyam során a KRESZ-t, a műszakit, és az elsősegélyvizsgát rövid időn belül letette, ám a vezetés már nem ment ilyen jól.

„Az oktatóm folyton üvöltött és megalázott. 'Szívem, nem tudja, hogy kell indulni?!' A stílusa meghatározta a vezetésem egész hangulatát, és miután tudtam, az oktatóm minden bizonnyal nem fog megváltozni, az egyik alkalommal, ránéztem, bocsánatot kértem, és azt mondtam neki: a kurva anyád, és kiszálltam az autóból.”

Azóta pedig nem is próbálkozott újra a vezetői engedély megszerzésével.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ezért olyan különleges Krausz Gábor és Mikes Anna kapcsolata egy pszichológus szerint
A szakértő szerint sokan könnyen azonosulnak Krausz Gáborral. Olyanok, akik hasonló helyzetben vannak, vagy megéltek hasonlót korábban, így nagyon könnyű elnyerni a támogatásukat.
H.M. - Fotó: TV2 - szmo.hu
2023. december 07.


Link másolása

A Dancing with the Stars nézői hónapok óta találgatják, hogy mi lehet a sztárséf és a táncosnő között. A Blikk szerint rengetegen gondolják úgy, hogy egy tündérmese az ő történetük, ezért megkerestek egy párkapcsolati szakértőt, hogy elemezze a kapcsolatot.

Orbán Nóra párkapcsolati szakértő elárulta, szerinte mi lehet az oka annak, hogy Krausz Gábor ennyire közkedvelt lett az elmúlt hónapokban, amióta bejelentette a válását, és szerepet kapott a DWTS-ben.

„Krausz Gábor nemrég elszenvedett egy csalódást. Anélkül, hogy kívülről ismerhetnénk a pontos részleteket, sokakban idéződhetnek fel hasonló élmények. Ilyenkor könnyű vele azonosulniuk azoknak, akik hasonló helyzetben vannak, vagy megéltek hasonlót korábban, így nagyon könnyű elnyerni a támogatásukat.

Még nagyobb hatást kelthet az, ha felfestenek egy olyan képet, hogy egy ilyen nehézségen keresztül nagyon jó irányba változott a nehézséget elszenvedő élete. Azok, akik otthon ülnek, és elhagyták vagy megcsalták őket, egyrészt megmentik magukban azt, akivel hasonló történt, akivel azonosulni tudnak valamint azok, akik nem tesznek semmit a sorsukért, legalább egy ilyen tündérmesében látják, hogy valakinek jóra fordult a sorsa. Érdemes álmodozni, jó példákat keresni, mert nagyon jó energiákat ad, aztán jöhet a változtatás, aztán egy örömteli kapcsolat”

– magyarázta a lapnak Orbán Nóra.

A szakértő azt is elárulta, hogy mennyire egészséges az, ha két embert így összehoznak.

„Azért, mert összehozzák őket, nekik nem kell összejönniük. Van egyrészt a show világa, amiben jól érzik magukat a nézők, szeretnek benne lenni, mert hatást tesz rájuk, de a magánéletüket úgy élhetik, ahogy szeretnék. Csak az összeboronálás miatt nem fog két ember összekapcsolódni”

– tette hozzá a szakértő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
Tóth Gabi veszi át Tóth Andi helyét a Tina Turner emlékkoncerten
Az énekesnő előbb boldog Mikulást kívánt követőinek, majd bejelentette, hogy nem vállalja az emlékkoncertet.

Link másolása

24 óráig elérhető történetben jelentette be Tóth Andi az Instagramon, hogy Tóth Gabi veszi át a helyét a Tina Turner emlékkoncerten, vette észre a 24.hu. Tóth Andi még a tavasszal jelentette be, hogy felhagy az énekeléssel, később azonban kiderült, hogy csak a haknizásra gondolt.

A szerda esti posztban előbb „boldog Mikut” kívánt mindenkinek, majd rátért a koncertre:

„Kérdezitek sokan, szóval gondoltam, kiírom. Lesz még Tina Turner emlékkoncert, de én nem vállalok többet, ne haragudjatok! Nézzétek majd a többi koncertet is, mert zseniális lesz. A helyemet Tóth Gabi veszi majd át. Nagyon köszönöm, hogy részese lehettem, és nektek is, hogy együtt emlékezhettünk erre a zseniális énekesnőre! Jó volt veletek újra a színpadon.”

A két énekesnő legutóbb a Sztárban sztár leszek! múlt vasárnapi adásában futott össze:


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A karddal hadonászó, letartóztatott realitysztár exe kérvényezni fogja, hogy közös gyerekük ne viselje többé az apja nevét
Mandula Ádámnak nem először gyűlik meg a baja a hatóságokkal. Most pisztollyal lövöldözött, majd karddal felszerelkezve járta Budaörs utcáit.

Link másolása

Folyamatos botrányok kísérik Mandula Ádámot, az Aranypart, az Éden Hotel és az Éjjel-Nappal Budapest egykori sztárját: a rendőrök fényes nappal, a nyílt utcán bilincselték meg, miután figyelmeztető lövést is leadtak.

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság korábban közölte, hogy Mandula budaörsi albérlete erkélyéről üvöltözve lövéseket adott le, majd egy karddal felszerelkezve indult el otthonról. A rendőrök a Kamaraerdei úton tudták elkapni a férfit, aki azonban a felszólításra nem engedelmeskedett, így az egyik járőrnek szolgálati fegyverével figyelmeztető lövést kellett leadnia.

„Mindenféle szer hatása alatt hadonászott össze-vissza, videókat tett közzé magáról, ahogy durrogtatja a fegyvert. Őrület! Ennyire rossz állapotban, ennyire kifordulva magából még sosem láttam, hatalmas a baj”

– nyilatkozta Ádám egyik ismerőse a Blikknek.

Volt párja, gyermeke édesanyja, Géczi Bea, aki jelenleg Szegedi Fecsó jegyese, azt mondta: nem lepődik meg a híreken, korábban már gyerekük láthatását is megtagadta a botrányhős sztártól.

„Nemrég beszéltük Fecsóval, hogy ebből vagy tragédia lesz vagy börtön. Legalább ott kijózanodik. Fél éve még nem volt ennyire rossz a helyzet, de teljesen megszakítottuk vele a kapcsolatot. Nyugodt vagyok, mert a gyerekem itt van mellettem, nem tudja, hova jár óvodába, nem tud semmit Medoxról. Ő is mondogatta, hogy nem akar vele lenni, még úgy sem, hogy én ott vagyok. A gyerekek érzik az ilyet. Én csak őt sajnálom, és nem szeretném, hogy ezt a szégyent át kelljen élnie.

Már utánanéztem, be fogom adni a kérvényt, hogy vegyék le a nevéről a fiunkat. Hamarosan iskolás lesz, ne ő igya meg a levét az apja viselkedésének”

– fejtette ki a Blikknek Bea.


Link másolása
KÖVESS MINKET: