SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Családi balhé: ügyvéddel támadt az öccsére Gáspár Győző

A patthelyzet már hónapok óta tart, és a két testvér családjai között azóta sem született megegyezés. Evelin és szülei ezért ügyvédhez fordultak, hogy a törvény segítségével érvényesítsék az álláspontjukat.


Gáspár Győző nem tudja eladni a nógrádmegyeri ingatlanját, ezért szeretné, ha a telkének tulajdonjoga átkerülne a nagyobb lánya, Evelin nevére. Az öccse, Zsolti azonban nem működik vele együtt, ezért Győzőék ügyvédhez fordultak, s a pereskedéstől sem riadnak vissza.

A Blikk szerint újabb fejezetéhez érkezett a Gáspár család évtizedes viaskodása: a Romantic frontembere, miután megelégelte a testvérével, Zsolttal zajló konfliktusokat, úgy döntött, eladja a Nógrádmegyeren lévő házát, és továbbáll a feleségével. Az ingatlant meg is hirdették, de hamar kiderült, hogy az ügy nem ilyen egyszerű.

Mint kiderült, hiába Győző lánya, Evelin nevén van a ház, maga a telek Gáspár Zsolt, majd később Zsolt lányának tulajdonába került. Bea és Győző teljesen ledöbbentek, amikor szembesültek ezzel. Addig ugyanis abban a hitben éltek, hogy Győző édesanyja egyenlő arányban osztotta szét a telket és a rajta álló házakat a két unoka között. Most viszont úgy érzik, átverték őket.

„Felkínáltuk Zsoltinak, hogy vegye meg a házat, de nem élt a lehetőséggel, viszont így mi sem tudjuk eladni”

– mondta Győző a Blikknek.

A patthelyzet már hónapok óta tart, és a két testvér családjai között azóta sem született megegyezés. Evelin és szülei ezért ügyvédhez fordultak, hogy a törvény segítségével érvényesítsék az álláspontjukat. A jogszabály ugyanis kimondja, hogy ha valaki 15 éven keresztül megszakítás nélkül birtokol és használ egy ingatlant, elbirtokolhatja annak tulajdonjogát.

Evelin a múlt héten levélben kérte Zsolt lányát, hogy adja át neki a telek tulajdonjogát, különben polgári pert indítanak.

„Mi csak szeretnénk visszakapni azt, ami minket illet. Elég szomorú, hogy a saját családunkkal kell emiatt hadakozni”

– nyilatkozta Győző.

Az ügyvéd szerint a legegyszerűbb az lenne, ha Zsolt lánya beleegyezne az elbirtoklásba, mert akkor csak egy nyilatkozatot kellene aláírnia. Ha viszont nem teszi meg, akkor polgári perre kerül sor, ami Evelin családjának határozott szándéka.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megszólalt a terhességéről szóló hírekre Horváth Csenge, Fésűs Nelly lánya
A modell Instagram-oldalán tett közzé egy bejegyzést, miután édesanyját megkeresték. Nem cáfolta a pletykákat, de egyelőre nem is erősítette meg azokat.


Saját közösségi oldalán reagált a terhességéről szóló hírekre Horváth Csenge, miután édesanyját, Fésűs Nellyt megkeresték a sajtó munkatársai. A modell egy Instagram-történetben nem cáfolta, de nem is erősítette meg a gólyahírt.

„Sziasztok. Megkeresték ma a Blikk munkatársai anyukámat a legfrissebb Reddit-topik miatt, ami kapcsán a saját felületemen szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba: Boldog párkapcsolatban élek erdélyi párommal, akivel ha bármikor, bármilyen bejelentenivalónk lesz, azt a megfelelő helyen és időben fogjuk megtenni. Köszönöm a megértéseteket, Csenge” – írta bejegyzésében.

A Blikk értesülései szerint a 22 éves modell első gyermekét várja, az apuka pedig egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó.

A lapnak egy, a családhoz közelálló informátor elmondta, a szülők tudtak a fiatalok terveiről: „A családban nagy a boldogság, Fésűs Nelly és Vajtó Lajos is mindenben támogatja a gyönyörű kismamát. A szülők természetesen jól ismerik és elfogadták a lányuk szerelmét, sőt, Csenge nevelőapja, Vajtó Lajos ismertette össze a fiatalokat.”

A pár sokáig óvta kapcsolatát a nyilvánosságtól, de a szemfüles internetezőknek feltűnt, hogy a nyáron mindketten ugyanakkor posztoltak fotókat a görögországi Zakynthosról. A titokzatos erdélyi vállalkozóról egy ismerős így nyilatkozott:

„Nem titok, hogy anyagilag is sikeres üzletember, hogy sportos, sármos, szereti a gyors és kényelmes luxusautókat, szeret szórakozni, és nagy, állandó baráti társasága van. Igazi aranyifjú, de természetesen tisztában van vele, hogy hamarosan gyökeresen megváltozik az élete, a gyerekvállalás rá is új felelősséget ró.”

Csenge szerelmi életét korábban is találgatások övezték. Sokan úgy vélték, a világhírű olasz modellel, Michele Morronéval alkot egy párt, akivel egy reklámban szerepelt, de kapcsolatuk a forgatás után baráti maradt. Az előadóművész K. Kevin neve is felmerült, de ez a pletyka sem bizonyult igaznak.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Vajtó Lajos reagált a hírre, miszerint Horváth Csenge babát vár: Mindig szigorú voltam vele, természetesen az ő érdekében
Fésűs Nelly férje a család kérése ellenére is nyilatkozott. Bár szigorúan nevelte, mostohalányát mindenben támogatja és büszke rá.
F. P. / Fotó: - szmo.hu
2025. november 19.



Fésűs Nelly férje, Vajtó Lajos üzletember a család kérése ellenére is nyilatkozott a sajtónak Horváth Csenge várandósságáról szóló hírekkel kapcsolatban.

Bár a családja arra kérte, ne tegye, Vajtó elmondta: „Örülök Csenge boldogságának, büszke vagyok rá, hogy így alakult az élete, és mindenben támogatom.”

Az üzletember hozzátette, több mint egy évtizede neveli mostohalányát, akit mindig szigorúan fogott, de csakis az ő érdekében, és úgy szereti, mintha a saját gyermeke lenne, írta a Blikk.

Maga Horváth Csenge az Instagram-oldalán reagált, miután a sajtó egy Reddit-fórumon terjedő információ miatt kereste meg az édesanyját. A modell-influenszer a terhesség hírét nem erősítette meg, de a kapcsolatát igen:

„Boldog párkapcsolatban élek erdélyi párommal, akivel ha bármikor, bármilyen bejelentenivalónk lesz, azt a megfelelő helyen és időben fogjuk megtenni.”

A Blikk egy családhoz közelálló forrásra hivatkozva azt írta, a 22 éves Horváth Csenge párja egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó, akivel a nevelőapja ismertette össze. Az informátor szerint a baba tervezett volt. Korábban Csengét a világhírű olasz modellel, Michele Morronéval hozták hírbe, akivel egy reklámban szerepelt, de kapcsolatuk a forgatás után baráti maradt.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Marsi Anikó a férje nélkül tölti a karácsonyt idén
A híradós a nagyobbik fiához utazik Dublinba az ünnepekre a kisebbik fiával, édesanyjával és unokahúgával, miután nővére októberben elhunyt.
Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 18.



Idén külön tölti a karácsonyt Marsi Anikó és férje, Gyarmati Gábor. A TV2 műsorvezetője a nagyobbik fiához utazik Dublinba az ünnepekre a kisebbik fiával, édesanyjával és unokahúgával, miután nővére októberben elhunyt.

„A nővérem nagylánya, a 25 éves Eszter immáron az én kislányom is, anyai érzések vannak bennem vele kapcsolatban is, s szeretném, ha mellettem lenne. Úgy döntöttünk, hogy idén vele, a kisebbik fiammal és az édesanyámmal már karácsony előtt felülünk egy gépre, és kimegyünk a nagyobbik fiamhoz Dublinba, így töltjük együtt az ünnepet. Egyikünk sem karácsonyozott még a testvérem nélkül...és egyikünk sem karácsonyozott még Dublinban”

– árulta el a Blikknek Marsi Anikó.

A műsorvezető arról is beszélt, férje hogyan fogadta a döntést.

„Gábor intelligens ember, kérdés nélkül elfogadja a szomorúság miatti szokatlan karácsonyi helyzetet. De mi mást is tehetne? Viszont ő sem lesz egyedül, övé a kutyusunk, Ropi”

– magyarázta a híradós, hozzátéve: Gábornak is van egy nagylánya és egy kisfia, plusz húgai és az ő családjaik.

„Most majd karácsony előtt és után öleljük meg egymást”

- jegyezte meg.

Az utazást Marsi Anikó volt férje, a gyerekei édesapja, Palik László is támogatja. „Mint ahogy mindig és mindenben számíthatunk rá, így van most is. Ő a legfelelősségteljesebb apa és férfi, akit valaha ismertem, hálás vagyok érte a Jóistennek!” – mondta róla a műsorvezető.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Rendőrséggel fenyegetik Kozso volt feleségét eljegyzése után: visszakövetelik tőle az ajándék aranyat
Egy ismert médiavállalkozó szerint az ékszerek csak kellékek voltak a műsorhoz. Az énekesnő tanácsot kért, de nem ez a férfi az egyetlen, aki rosszat akar neki új házassága miatt.


Rendőrségi fenyegetésig fajult a botrány Kádár Mónika énekes–műsorvezető eljegyzése körül. Egy ismert médiavállalkozó, aki korábban a tévéműsorát támogatta, most visszaköveteli tőle a szponzori pénzt és az ajándékba kapott arany ékszereket is. A férfi azzal érvel, hogy az ékszereket nem ajándékként, hanem csupán kellékként adta a műsorhoz. Mónika a rendőrségen kért tanácsot, ahol megnyugtatták, hogy írásos megállapodás nélkül nincs mitől tartania. A feldühödött hódoló azonban azzal fenyegette meg telefonon, hogy elmegy hozzá és elvisz mindent, vagy feljelentést tesz. Az énekesnő szerint a szponzorációs megállapodásnak eleget tett, a reklámok lementek a műsorában.

Nem a vállalkozó az egyetlen, akit feldühített a hír. Egy másik rajongó odáig ment, hogy felhívta Mónika múlt hétvégi fellépésének helyszínét, és azt jósolta, ócska, rossz buli lesz, sőt, a szilveszteri rendezvény is meg fog hiúsulni. Eközben egy másik férfi, akiről Mónika nem is sejtette, hogy gyengéd érzelmeket táplál iránta, üzenetben vallott neki szerelmet.

„Aranyat és bundát is küldtek már a hódolóim, de azt gondolom, amit ajándékba kap az ember, azt nem illik visszakérni”

– szögezte le.

A lavinát az indította el, hogy Mónikát eljegyezte zenésztársa, Kóczé Lajos „Luigi”, akivel csupán néhány hónapja alkotnak egy párt – írta meg a Blikk. A két előadó nemrég egy közös romantikus duettet is kiadott. „Ezt az ügyet leszámítva, köszönöm, jól vagyok: Luigi két hónap után kérte meg a kezem, én igent mondtam, és boldogok vagyunk együtt” – nyilatkozta Mónika. A pár a botrányok ellenére a jövőt tervezi: új duetten, közös fellépéseken dolgoznak, sőt, nagyobb házba költöznének, ezért az énekesnő a zuglói otthonát is eladná, mert, ahogy fogalmazott, „bővült a család”.

A TV2 Zenebutik sztárjának magánélete korábban is a figyelem középpontjában állt: sokan Kozso volt feleségeként emlékeznek rá, bár útjaik évtizedekkel ezelőtt elváltak. Második házassága Richter Dániellel 16 év után ért véget. A mostani örömbe azonban üröm is vegyül, ugyanis nemcsak a hoppon maradt hódolók borultak ki, hanem Luigi korábbi élettársa is, aki úgy érzi, hátba szúrták.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk