SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Az Árulók producere Hajdú Péterről: Nem érti teljesen a szabályokat, most sem érti teljesen, miért hibázott

„Ha én titkos gyilkosként leleplezem az Árulótársamat, akkor semmi mást nem csináltam, mint ártatlanként nyomoztam” – mondta Nyári Gábor.
Fotó: RTL - szmo.hu
2025. október 07.



Az RTL közölte, hogy Hajdú Péter megszegte a műsor hivatalos szabályait, ezért kötbért szabtak ki rá. A közlemény szerint „a műsort megrendelő RTL Magyarország a formátum nemzetközi jogtulajdonosával történt egyeztetés után arra az álláspontra jutott, hogy Hajdú Péter megsértette a játék írott szabályait, és ezzel szerződésszegést követett el”.

Nyári Gábor, Az Árulók szenior kreatív producere a Balázsék című rádióműsorban beszélt Hajdú Péter kiesése utáni mondatairól. Azt mondta: „amit Péter mondott, nagyon direkt, ezek tények. Megengedhetetlen, rendkívül csalódást keltő”.

Hozzátette:

„Nekem mindvégig volt egy ilyen furcsa érzésem, már a játék kezdetekor is, a játék alatt is, hogy Péter valamiért, ismeretlen okból nem érti teljesen a szabályokat. És nem értette, hogy mi a különbség az Áruló által a játékban tanúsított árulás, és az Igazság Körében tett árulás között.

Ő nagyon megharagudott Gáborra, részben okkal, vagy bizonyos mértékig érthetően, azért, mert hátba támadta, de egyébként teljesen szabályosan. Az erre adott reakciója is azt mutatja, hogy most sem érti teljesen, miért hibázott”. A megszólalást a 24.hu szúrta ki.

A műsorban Korom Gábor ártatlan szerepet vett fel, majd Gyilkosként gyanúsította meg a társát, Hajdú Pétert, és rá szavazott. Többen követték a példáját, ezért Hajdú távozott a játékból.

Hajdú az Igazság Körében így búcsúzott:

„Óriási ez a játék, fantasztikus, olykor kegyetlen és tök jó volt veletek játszani, imádtam minden percét, de néha az ember onnan kapja a pofont, ahonnan nem várná.

Az Árulók tudják, kik az Árulók és kik az Ártatlanok. Az Ártatlanok nem tudnak semmit. A ma estéről nekem csak egy mondat jut eszembe, az hogy: Te is fiam, Brutus!” Ezután elmondta, hogy Áruló volt.

A kiesése után azt is mondta, hogy Gábort okosnak és rafináltnak tartja. Szerinte nem fair, hogy hátba szúrta, de jó stratégiának gondolja a húzását.

Az RTL szerint az elhangzott búcsúmondatok sértették a szabályokat, mert a kieséskor sem sodorhatják veszélybe az Árulók kilétét. Hajdú a közösségi oldalán ezt írta: „Ha ezek után bárki is azt gondolja, hogy én árultam el a társamat, akkor két dolog lehetséges: vagy a tér-idő kontinuum bomlott meg, vagy az elméje. Tali a bíróságon”.

Nyári Gábor a rádióműsorban a szabálykönyvre is hivatkozott:

„Játékon belül egy Árulónak muszáj úgy tennie, mintha ártatlan lenne. Ez a játékának a lényege, hogy folyamatosan színlel. És mit csinál egy ártatlan? Nyomoz. És ha én titkos gyilkosként leleplezem az Árulótársamat, akkor semmi mást nem csináltam, mint ártatlanként nyomoztam.

Nem azzal leplezem le az Árulótársamat, hogy ő azért Áruló, mert én is az vagyok, ezt a szabálykönyv is tartalmazza, hogy ilyen állítást nem tehet, mert abban a pillanatban értelmét veszti a játék és véget ér”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Tóth Gabi teljesen új külsővel tért vissza a nagy elcsendesedés után
Az énekesnő egy friss bejegyzésben mutatta meg új, szőke frizuráját, amivel lezárta a sötét hajas korszakát. A váltás közvetlenül azután jött, hogy egy smink nélküli poszttal törte meg a hetekig tartó csendet.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 12.



Feketéből mézszőkére váltott Tóth Gabi, és ezzel nemcsak a külsejét frissítette fel nyárra, hanem a közösségi médiába való visszatérését is új szakaszba léptette. Az énekesnő pénteken, egy friss közösségi médiás bejegyzésben mutatta meg az átalakulás eredményét.

Az eddigi éjfekete tincseket egy meleg tónusú, elegáns szőke árnyalat váltotta, ami a Blikk szerint nemcsak az arcát világosítja meg, hanem egy teljesen új energiát is kölcsönöz a megjelenésének.

A lap úgy fogalmazott, Gabi ezzel a lépéssel visszatért a gyökereihez, hiszen karrierje során már többször láthattuk szőke frizurákkal.

A megújulás egy nappal azután érkezett, hogy az énekesnő egy hosszabb szünet után ismét megtörte a csendet az Instagramon.

Akkor smink nélküli, természetes fotókat tett közzé, amelyekhez mindössze egyetlen szót fűzött: „Könnyebbülés.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Tóth Gabi smink nélküli fotókkal és egyetlen szóval tért vissza Instagramra
Az énekesnő csütörtökön egy új képgalériával jelentkezett Instagramon, amelyhez csupán egyetlen szót fűzött. Még április végén, a választásokat követően jelentette be, hogy egy időre visszavonul a közösségi médiából.
K.O. - szmo.hu
2026. június 11.



„Könnyebbülés” – mindössze ennyit, és egy fehér szív emojit írt posztjához csütörtökön az Tóth Gabi, aki hosszabb hallgatás után egy új képgalériával jelentkezett Instagramon.

A fotókon az énekesnő szelíd arckifejezéssel látható, a bejegyzés pedig azt sugallja, hogy a mögötte álló viharos időszak után kezd újra harmóniára lelni.

Az énekesnőt az elmúlt hónapokban komoly támadások érték politikai szerepvállalása miatt, amire reagálva április végén bejelentette, hogy egy időre visszavonul a nyilvánosságtól.

Akkor hangsúlyozta, hogy az elvei nem változtak: „Nem fogok átállni sehova, mert az elveim és a becsületem mindennél többet ér.”

Közben kiderült az is, hogy nem lesz tagja a Megasztár új zsűrijének sem.

A helyzetet a testvérével, Tóth Verával való konfliktusa is súlyosbította, aki a választások előtt a Tisza Pártot támogatta.

Vera egy interjúban a családi viszályról azt mondta: „Gyakorlatilag én a családomat áldoztam be ebbe a sztoriba.”

A feszültséget tovább növelte, hogy májusban Vera férje, Pauli Zoltán is nyilvánosan bírálta sógornőjét.

via nlc.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Nem is Shakira lépett fel a vb-megnyitón? A rajongók szerint ezek a jelek utalnak arra, hogy dublőrt láttunk
A 2026-os világbajnokság nyitóünnepsége után elterjedt, hogy dublőr helyettesítette Shakirát. A rajongók szerint a mozgása árulja el a hasonmást, de egy apróság bizonyíthatja, hogy valóban a kolumbiai énekesnő volt a pályán.


Sokan meg vannak győződve arról, hogy dublőr helyettesítette Shakirát a 2026-os labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitóünnepségén. A pletyka néhány órával a mexikóvárosi show után terjedt el a közösségi médiában, miután sokak szerint az énekesnő „másképp nézett ki” a színpadon, mint korábban.

A teória hívei szerint a bizonyítékot a feltűnő sárga szerelés, a hatalmas, sötét napszemüveg és a megszokottól eltérőnek tűnő hajszín szolgáltatta.

Egy felhasználó az X-en egyenesen azt írta, egyértelműen nem a kolumbiai sztárt láttuk a színpadon.

„Ez nem Shakira. Nézzétek meg, ahogy elvéti a lépést, amikor a »Dai Dai«-t énekli. Ez egy dublőr. Shakira mindenkinek hazudott.”

Az Euronews képkockáról képkockára elemezte a felvételeket, és egy olyan részletre hívta fel a figyelmet, ami erősen cáfolja a találgatásokat. Az énekesnőnek van egy apró heg a homlokán, amely több, az évek során készült fotón is látható, például egy májusi, New York-i eseményen készült képen is.

A portál szerint ugyanez a jel a világbajnokság nyitóünnepségén készült felvételeken is kivehető.

Shakira és csapata egyelőre nem reagált a pletykákra.

Az Euronews szerint valószínűtlen, hogy egy ilyen volumenű eseményen egy dublőr még a legapróbb arci heget is reprodukálta volna, majd hozzáteszik: „végül is, azok a csípők nem hazudnak” (utalás Shakira Hips don’t lie című dalára).

Egy hasonló oknyomozás, ami szintén erre a következtetésre jutott:

A 2026-os világbajnokság csütörtökön egy látványos nyitóünnepséggel vette kezdetét, ahol a kolumbiai énekesnő a nigériai világsztárral, Burna Boyjal adta elő a torna hivatalos dalát, a „Dai Dai”-t.

Shakira neve szinte összeforrt a labdarúgó-világbajnokságokkal, miután a 2010-es torna himnusza, a Waka Waka hatalmas siker lett, és 2014-ben is fellépett a döntő előtt.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Nőtt Rubint Réka daganata, ezért új kezelést kap, mintáit most Amerikában vizsgálják
Rubint Réka orvosai kezelésváltásról döntöttek, miután a fitneszedző primer daganata 8 milliméterről 1 centiméterre növekedett. A család a hazai ellátás mellett a vérmintát és egy friss májbiopsziát is kiküldött az Egyesült Államokba elemzésre.


Újfajta infúziós kezelést kap Rubint Réka, miután a legutóbbi, minden eddiginél erősebb intravénás kemoterápia nem hozta meg a várt eredményeket. A fitneszedző primer daganata ugyanis némileg növekedett, ezért orvosai egy olyan hatóanyagra állítják vissza, amely korábban már bizonyítottan hatásos volt nála. A terápiaváltással párhuzamosan külföldön is vizsgálják a szervezetét, hogy kiderüljön, képződött-e újabb áttét – írta az RTL.hu.

Schóbert Norbi a napokban arról beszélt, hogy a feleségénél alkalmazott legutóbbi, „szőnyegbombázás szerű” intravénás kemoterápia lényegében nem használt. Rubint Réka ezt annyiban pontosította, hogy a daganat mérete a korábbi 8 milliméterről 1 centiméterre nőtt.

„Nem lehet kijelenteni, hogy nem használt. Inkább azt mondanám, hogy mivel az alap, a primer daganat mérete egy picit nagyobb lett. Ez persze lehet mérési hiba is. De 1 centiméter lett a korábbi 8 miliméter helyett” – fogalmazott.

A változás miatt orvosa úgy döntött, visszatérnek egy korábban már sikeres, mTOR-gátlót tartalmazó infúziós kezeléshez.

A terápiaváltás mellett a pontos állapotfelmérésre is nagy hangsúlyt fektetnek, amihez nemzetközi segítséget is igénybe vesznek. „A májamat most vizsgáljuk több szempontból is. Amerikába már kiküldték a véremet, és ott nézik meg, hogy a rendszerben van-e daganat. Illetve tesznek esetleges javaslatot a kezelés kiegészítésére” – mondta Rubint Réka. A fitneszedző a múlt héten néhány napot kórházban töltött, ahol a májából vettek biopsziát. Ezt a mintát szintén külföldön elemzik.

„Itthon mindent megkapok, tényleg fantasztikus ellátást. De ha az ember szeretne más frontról is még szakvéleményt, utánkövetést kérni, az pénzbe kerül. Erre nem volt pénzünk négy évvel ezelőtt, mert ugye ellopták az összes pénzünket a csodálatos kollégáink. Most viszont van annyi, hogy bizonyos vizsgálatokat meg tudunk engedni magunknak.”

A fitneszedző hozzátette, hogy a tüdejében rend van, a korábbi áttéteket már sikeresen eltávolították. A most indult infúziós kezelés egyik lehetséges mellékhatása a nyálkahártya-érintettség lehet, de a család bízik a terápia hatékonyságában. Rubint Réka a betegséghez való hozzáállását hangsúlyozva továbbra is optimista, és a gyógyulásra koncentrál.

Június elején derült ki, hogy a fitneszedzőre egy kisebb műtéti beavatkozás és egy újabb kemoterápiás ciklus is vár. A bejelentések tónusa már akkor is elszántságot tükrözött, Réka pedig hangsúlyozta, nem kíván betegszerepbe helyezkedni, a kezeléseket a gyógyuláshoz vezető út állomásainak tekinti. A küzdelem során a bizonytalansággal is meg kellett tanulnia együtt élni, közben a család a hagyományos onkológiai protokollok mellett is keresi azokat a megoldásokat, amelyek segíthetik a gyógyulást.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk