A meztelen Scarlett Johanssontól még a sokat látott filmrendező is elvörösödött
Wes Anderson zavarba jött, és furcsa hangokat hallatott, amikor a szőke filmsztár pucérra vetkőzött az Asteroid City című legújabb filmje egyik jelenetének felvételén.
Olyannyira zavarban volt Wes Anderson, amikor a szerepe szerint meztelenre vetkőző Scarlett Johanssont rendezte az Asteroid City forgatásán, hogy az 54 éves filmes a kezei mögé bújt, és furcsa hangokat hallatott.
Scarlett Johansson több érdekes sztorit is elárult új filmje, az Asteroid City kulisszatitkairól, és ezek közül egyértelműen a meztelen jelenetének felvétele volt a legérdekesebb, egyszersmind az egyik legviccesebb.
A 38 éves színésznő nagyon ritkán vállal pucér jelenetet, ám Wes Anderson 11. filmjének egyik főszerepe kedvéért bevállalta, hogy ledobja magáról a textilt.
Johansson elárulta, a rendezőnek már akkor elakadt a nyelve, amikor először beszéltek az ominózus, egyébként humorosra hangolt jelenetről.
„Wes nagyon kényelmetlenül érzi magát ebben a témában” – mondta a szőke filmsztár, aki aztán a forgatásra is kitért. Elmesélte, hogy
a különcségéről is ismert rendező annyira kényelmetlenül érezte magát a pucér jelenete felvételén, hogy elvörösödött az arca, a kezei mögé bújt, és furcsa hangokat adott ki.
„Sok volt a torokköszörülés, és Wes valahogyan elrejtette az arcát” – mondta Johansson, aki saját bevallása szerint egyáltalán nem érezte kellemetlenül magát a filmes pucérkodástól, hiszen az egyáltalán nem volt öncélú, tökéletesen passzol az Asteroid Citybe.
Olyannyira zavarban volt Wes Anderson, amikor a szerepe szerint meztelenre vetkőző Scarlett Johanssont rendezte az Asteroid City forgatásán, hogy az 54 éves filmes a kezei mögé bújt, és furcsa hangokat hallatott.
Scarlett Johansson több érdekes sztorit is elárult új filmje, az Asteroid City kulisszatitkairól, és ezek közül egyértelműen a meztelen jelenetének felvétele volt a legérdekesebb, egyszersmind az egyik legviccesebb.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Fel van fújva a feje” - Nekiestek a nézők Katona Szandrának, aki egy határozott fogadalmat tett
A Kincsvadászok nézői a műsor egyetlen női szereplőjének, Katona Szandrának estek neki egy fehér ruha miatt. A műtárgykereskedő elmagyarázta a jelenség okát, és egyben fogadalmat is tett a jövőre nézve.
„Soha többé fehér a kamerák előtt!” – ezzel a határozott kijelentéssel reagált Katona Szandra, a Kincsvadászok műtárgykereskedője azokra a bántó kommentekre, amelyek a műsor múlt heti adása után árasztották el a csatorna közösségi oldalát.
A nézőknek az tűnt fel, hogy a hátrahúzott hajjal, elegáns fehér szettben megjelenő szakértő arca drasztikusan megváltozott.
A kommentelők hízást vagy botoxkezelést emlegettek.
Olyan megjegyzések érkeztek, mint: „Nem előnyös Szandinak a teljesen fehér öltözék, mert a fehér szélesít, kövérít”, vagy „Én is észrevettem: vagy botoxoltatott vagy meghízott.”
Voltak, akik szerint „fel van fújva a feje”, mások egyszerűen azt írták: „Püffedt lett ez a Szandra.”
A műtárgykereskedő mindenkit megnyugtatott, és a story.hu cikke szerint elmondta, a változás csupán optikai csalódás volt. „Nem, nem botoxoltattam és nem is híztam meg. Egy nap alatt több heti adást rögzítenek, többször is átöltözöm ilyenkor. Szerencsére csak a fehér ruha láttán kaptam ilyen negatív kritikát a nézőktől. Soha többé fehér a kamerák előtt! Mert amit az életben megdicsérnek, az nem mutat jól a képernyőn” – magyarázta.
A tapasztalatait így foglalta össze: „Mert amit az életben megdicsérnek, az nem mutat jól a képernyőn.”
A jelenség mögött az áll, hogy a fehér szín visszaveri a stúdiófényeket, ami a képernyőn teltebbnek mutathatja viselőjét. Ezt a hatást a hátrafogott frizura is erősítette, ami kerekebbé tette az arcát.
Érdekesség, hogy a hatás csak a televízióban jelentkezett: Szandra közösségi oldalán megosztott egy videót, amelyen ugyanabban a ruhában látható, és ott a követői dicsérték a megjelenését.
„Soha többé fehér a kamerák előtt!” – ezzel a határozott kijelentéssel reagált Katona Szandra, a Kincsvadászok műtárgykereskedője azokra a bántó kommentekre, amelyek a műsor múlt heti adása után árasztották el a csatorna közösségi oldalát.
A nézőknek az tűnt fel, hogy a hátrahúzott hajjal, elegáns fehér szettben megjelenő szakértő arca drasztikusan megváltozott.
A kommentelők hízást vagy botoxkezelést emlegettek.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Végre szabadok vagyunk” – Bayer Friderika elárulta, miért menekült el Budapestről
Az énekesnő elmondta, miért döntött úgy, hogy három gyermekével elköltözik a fővárosból. Azt mondja, a gyerekek is megnyugodtak, mióta több idejük jut egymásra a vidéki környezetben.
„Végre szabadok vagyunk!” – mondta Bayer Friderika, aki a Blikknek beszélt arról, hogy három gyermekével maga mögött hagyta a fővárost, és Nógrád megyébe költözött.
A család egy kertes házat bérel, miután megelégelték a budapesti életmóddal járó feszültséget:
„Nem bírtuk már az elfolyt időt, az állandó dugóban ücsörgést, ami a fővárosi léttel együtt jár”.
A belvárosi lányként felnőtt énekesnő most a vidéki élet szépségeit fedezi fel, rózsákat metsz és gyümölcsfákat gondoz. A változás a gyerekekre is pozitívan hatott.
„Jó azt látni a gyerekeken is, hogy megnyugodtak, s hogy mit jelent, ha nem cibáljuk, tépjük őket nap mint nap egyik helytől a másikig, hanem igazán van időnk egymásra.”
Bayer Friderika 1994-ben érte el a magyar Eurovízió történetének legjobb eredményét, amikor a „Kinek mondjam el vétkeimet?” című dalával a negyedik helyen végzett Dublinban.
Visszaemlékezése szerint tapasztalatlanul vágott neki a versenynek: „Zöldfülűnek számítottam, a táncdalfesztivált is úgy nyertem meg, hogy előtte jó, ha kétszer álltam színpadon televízióban”.
A siker utáni hirtelen jött népszerűség komoly kihívások elé állította a családját. „Az én kispolgári élethez szokott szüleimnek igen furcsa volt, hogy hazaérve Bródy János ül a lépcsőházban” – mesélte.
Később, amikor a negyedik lemezének dalait már nem játszották a rádiók, a hit felé fordult, és a gospel zene vált meghatározóvá az életében - írja a lap.
Bár Magyarország 2019 óta nem vesz részt az Eurovíziós Dalfesztiválon, a visszatérés ügye az elmúlt időszakban újra a közéleti diskurzus részévé vált. Magyar Péter politikai szinten is felvetette a részvétel lehetőségének felmérését, miközben a hazai zenekarok alternatív utakat kerestek: a Carson Coma például a San Marinó-i előválogatón próbált szerencsét.
„Végre szabadok vagyunk!” – mondta Bayer Friderika, aki a Blikknek beszélt arról, hogy három gyermekével maga mögött hagyta a fővárost, és Nógrád megyébe költözött.
A család egy kertes házat bérel, miután megelégelték a budapesti életmóddal járó feszültséget:
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Schobert Norbi: Meg fogjuk találni azt a megoldást, amely túlmutat a mai onkológia határain
Schobert Norbi elszántan keresi a gyógymódot a daganatos betegséggel küzdő felesége, Rubint Réka számára. A fitneszguru a napokban történt műtét után kijelentette, a hagyományos kezeléseken túlmutató megoldást keresnek.
„Meg fogjuk találni azt a megoldást, amely túlmutat a mai onkológia határain, és amellyel kezelni tudjuk ezt a ritka daganatot” – mondta Schobert Norbi, miután felesége, Rubint Réka a napokban komoly műtéten esett át a daganatos betegséggel vívott harcában. A fitneszguru minden nap a kórházban van felesége mellett, hogy támogassa a felépülésben – írta a Blikk.
Schobert Norbi a lapnak elmondta, a mindennapos gondoskodás mellett mennyire várja, hogy újra együtt lehessenek otthon.
„Minden egyes nap bemegyek Rékához a kórházba: viszek neki virágot, cukormentes kompótokat, egészséges és finom gyümölcsleveket. Nagyon várom már, hogy hazajöhessen, és együtt folytathassuk tovább” – fogalmazott.
Ugyanakkor nyíltan beszélt arról is, hogy a helyzet lelkileg komolyan megviseli.
Beismerte, hogy a feszültség miatt az utóbbi időben vele sem könnyű.
„Nagyon nehezen élem meg ezt az időszakot: rosszul alszom, feszült vagyok, és sokkal könnyebben összekapok másokkal, mint egyébként. Azt is mondhatnám, hogy jelenleg velem sem könnyű” – mondta őszintén.
A mostani beavatkozás egy hosszú folyamat újabb állomása. Réka az elmúlt hetekben többször is a kórházból jelentkezett be, többek között a hetedik kemoterápiás kezelése után is. Üzeneteiben következetesen elutasította, hogy betegként hivatkozzon magára, és a gyógyulás útján járó emberként írta le a helyzetét. A kezelések ellenére a reményt jelentő apró jeleket is megosztotta, például a haja visszanövését.
„Meg fogjuk találni azt a megoldást, amely túlmutat a mai onkológia határain, és amellyel kezelni tudjuk ezt a ritka daganatot” – mondta Schobert Norbi, miután felesége, Rubint Réka a napokban komoly műtéten esett át a daganatos betegséggel vívott harcában. A fitneszguru minden nap a kórházban van felesége mellett, hogy támogassa a felépülésben – írta a Blikk.
Schobert Norbi a lapnak elmondta, a mindennapos gondoskodás mellett mennyire várja, hogy újra együtt lehessenek otthon.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Elég volt” – Dietz Gusztávék részben az akkugyár miatt költöznek el Gödről
Dietz Gusztáv bejelentette, hogy családjával elköltözik gödi otthonából Verőcére, a házukat már árulják. A sportoló a Duna-parti nyári nyüzsgést is az indokok között sorolta, ami miatt elmenekülnek a környékről.
A Dunakanyar csendjét is maga mögött hagyja Dietz Gusztáv és Laky Zsuzsi: eladják alsógödi Duna-parti házukat, és Verőcére költöznek. Döntésükben a gödi akkumulátorgyár körüli botrányok és a nyári zaj is szerepet játszott. A sportoló az RTL Reggeli című műsorában jelentette be a hírt, amit a Story.hu is megírt.
„Költözünk” – jelentette ki, majd elmondta, hogy a folyamat már előrehaladott. „Áruljuk a házunkat, egy öröklési folyamatnak vagyunk a végén. Már itt van ütőtávon belül a történet.”
„Verőcére szeretnénk menni. Kicsit mindentől távolabb: Duna-parttól, emberektől is” – indokolta a választást.
A sportoló részletesen beszélt arról is, miért lett zavaró számukra a Duna-parti élet. „A Duna is egyébként tök jó, csak hát nyáron megindulnak a jet-skik, a motorcsónakok. Beindulnak a bulik, mindent hallani Váctól Újpestig, ami a vízen és víz közelében történik” – sorolta.
A fővárosba visszatérés fel sem merült bennük.
„Negyven évet éltem Budapesten: a felét Budán, a felét Pesten. Köszönjük szépen, elég volt” – mondta Dietz, aki szerint a környéken a vonatközlekedés is kiváló.
A Dunakanyar csendjét is maga mögött hagyja Dietz Gusztáv és Laky Zsuzsi: eladják alsógödi Duna-parti házukat, és Verőcére költöznek. Döntésükben a gödi akkumulátorgyár körüli botrányok és a nyári zaj is szerepet játszott. A sportoló az RTL Reggeli című műsorában jelentette be a hírt, amit a Story.hu is megírt.
„Költözünk” – jelentette ki, majd elmondta, hogy a folyamat már előrehaladott. „Áruljuk a házunkat, egy öröklési folyamatnak vagyunk a végén. Már itt van ütőtávon belül a történet.”
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!