Rubint Réka, a népszerű fitneszguru és gyermekei repülőre szálltak, hogy a hideg magyar valóság elől melegebb éghajlatra meneküljenek. A család sikeresen megérkezett a Maldív-szigetekre, Réka pedig a szállásukról posztolt egy kérdéssel követői számára: "Szerencsésen megérkeztünk a Maldív-szigetekre. Van tippetek, hogy melyik szigeten vagyunk?"
A családi idillbe azonban egy kis csavar is vegyül: a családfő, Schobert Norbert, alias Norbi, nem tartott a családjával.
Réka rögtön az indulás után az Instagram-oldalán osztotta meg az okot:
"Norbinak holnap reggel a Bács-Kiskun vármegyei rendőr-főkapitányság felkérésének tesz eleget. Egykori rendőrként és tiszteletbeli vendégként vállalta, hogy az Állami Gondozottak Országos Találkozóján 800 gyermeket és 300 kísérőt megtornáztasson Ágota falván! Várunk Kicsim! Addig felfedezzük a szigetet."
Norbi tehát a családi vakáció helyett a hazai rendőröket és gondozott gyermekeket választotta, hogy fitten tartsa őket. Kíváncsian várjuk, vajon melyik mesés szigeten lazít most Réka és gyermekei, miközben Norbi itthon izzasztja a rend őreit.
Rubint Réka, a népszerű fitneszguru és gyermekei repülőre szálltak, hogy a hideg magyar valóság elől melegebb éghajlatra meneküljenek. A család sikeresen megérkezett a Maldív-szigetekre, Réka pedig a szállásukról posztolt egy kérdéssel követői számára: "Szerencsésen megérkeztünk a Maldív-szigetekre. Van tippetek, hogy melyik szigeten vagyunk?"
A családi idillbe azonban egy kis csavar is vegyül: a családfő, Schobert Norbert, alias Norbi, nem tartott a családjával.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„A mi álomlányunk” – eddig nem látott fotókat posztolt Meghan Markle az 5 éves Lilibetről
Meghan Markle személyes Instagram-posztban köszöntötte kislányát az ötödik születésnapját. A bejegyzésben egy közös kép is szerepel a mosolygó Harry herceggel, ami ritka bepillantást enged a család életébe.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.
A sussexi hercegi pár tudatosan óvja gyermekeit a nyilvánosságtól, így minden róluk megosztott felvétel eseményszámba megy. A hercegné az elmúlt hetekben több, eddig nem látott családi pillanatot is megosztott. Május elején fiuk, Archie herceg hetedik születésnapjáról emlékezett meg egy archív képpel.
A pár fiatalabbik gyermeke, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor 2021. június 4-én született Kaliforniában, és a hetedik a brit trónöröklési sorban.
Bátyja, Archie a hatodik a sorban. A gyerekek ritkán szerepelnek a nyilvánosság előtt, a szülők leginkább különleges alkalmakkor, például a család karácsonyi képeslapján mutatják meg őket.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.
Szabó Zsófi élő adásban, könnyek között búcsúzott a Mokkától
A TV2 műsorvezetője a csütörtök reggeli adásban jelentette be, hogy szünetet tart a munkában. A távozásának oka a második várandóssága, a következő időszakot a családjának szenteli.
Élő adásban, érzelmes pillanatok közepette búcsúzott a Mokka nézőitől csütörtök reggel Szabó Zsófi, aki több mint két év után távozik a TV2 reggeli műsorából – számolt be róla a Blikk. A műsorvezető második gyermekét várja, ezért a következő időszakot a családjának szenteli.
A visszatérésével kapcsolatban annyit mondott: „Két éve jöttem a Mokkába, és biztos meg fogjátok kérdezni, hogy mikor jövök vissza. Hát, tervezem, csak még nem tudom, hogy mikor.”
A stáb a közös pillanatokból összevágott kisfilmmel készült. A megjegyzésre, miszerint biztosan ő maga kérte a nosztalgikus videót, Szabó Zsófi nevetve reagált: „Nem, képzeld el, hogy engem nagyon szeretnek! Ezek nagyon szépek voltak.”
A távozás oka, hogy a műsorvezető a várandósságára és a családjára szeretne koncentrálni. Elmondta, hogy a terhessége elején a változás szinte észrevehetetlen volt, de műsorvezetőtársa, Istenes László az utolsó hetekben már gyanakodott.
„Kérdeztem, rendben van-e, és mondtam, hogy egy kicsit ki vagy kerekedve, de boldog vagy. Te meg mindig mondtad, hogy: »igen, jó, hát most felszedtem egy-két kilót«” – idézte fel a titkolózás időszakát Istenes.
Bár a korai kelésektől egy időre elbúcsúzik, Szabó Zsófi megígérte, hogy nem szakad el teljesen a műsortól. Arra a kérdésre, hogy nézi-e majd a többieket, viccesen felelt: „Odakapcsolok, hogy miben vagy aznap, meg hogy össze vagytok-e öltözve. Merthogy Lacinak ez volt a mániája: »mit fog felvenni a Zsófi?«”
Élő adásban, érzelmes pillanatok közepette búcsúzott a Mokka nézőitől csütörtök reggel Szabó Zsófi, aki több mint két év után távozik a TV2 reggeli műsorából – számolt be róla a Blikk. A műsorvezető második gyermekét várja, ezért a következő időszakot a családjának szenteli.
A visszatérésével kapcsolatban annyit mondott: „Két éve jöttem a Mokkába, és biztos meg fogjátok kérdezni, hogy mikor jövök vissza. Hát, tervezem, csak még nem tudom, hogy mikor.”
A stáb a közös pillanatokból összevágott kisfilmmel készült. A megjegyzésre, miszerint biztosan ő maga kérte a nosztalgikus videót, Szabó Zsófi nevetve reagált: „Nem, képzeld el, hogy engem nagyon szeretnek! Ezek nagyon szépek voltak.”
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Kórházban ápolják Rúzsa Magdi kisfiát, megható sorokkal üzent az orvosoknak
Az énekesnő a közösségi oldalán számolt be arról, hogy egyik gyermeke a Szent László Kórházban van. Bejegyzésében név szerint is köszönetet mondott két orvosnak, és kiemelte a magyar egészségügyi dolgozók profizmusát.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Felidézte, hogy legutóbb ő maga járt bohócdoktorkodni az intézményben egy kislánynál, aki azóta tünetmentes lett.
„Ma hozzánk kopogtak be a bohócdoktorok. Bevallom meghatódtam” – tette hozzá.
Posztját azzal zárta, hogy mindent nagyon köszön, és a jövőben is számíthatnak rá, ha bármiben segíteni tud.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Arnold Schwarzenegger mellett egy másik világhírű színész is Budapesten forgat
Újabb hollywoodi világsztárral bővült a Budapesten forgató hírességek listája: Liam Hemsworth is csatlakozott Arnold Schwarzeneggerhez. A két színész a The Kelly's című filmen dolgozik, Hemsworth pedig már fel is bukkant a sztárok kedvenc edzőtermében.
Budapest ismét hollywoodi forgatási helyszínné vált: Arnold Schwarzenegger már egy ideje a magyar fővárosban dolgozik a The Kelly’s című akciófilmen, a napokban pedig a film másik főszereplője, Liam Hemsworth is felbukkant a városban.
A legfrissebb információk szerint a színész a sztárok által kedvelt Flex Gymben kezdte a napot, amiről a hely tulajdonosa, Szedlacskó Ádám egy közös képet is megosztott.
A Vaják című sorozat új főszereplője ezzel a Terminátor által is gyakran látogatott edzőteremben tűnt fel először a nyilvánosság előtt Budapesten.
Schwarzeneggerék új filmje egy lázadó rendőrcsaládról szól, akik egy terrorista-összeesküvésbe keverednek. A két sztár karaktereinek pontos viszonya egyelőre nem ismert, de nem először dolgoznak együtt: korábban A feláldozhatók második részében szerepeltek közösen.
A forgatásról szóló első hírek még áprilisban jelentek meg, amikor iparági források megerősítették, hogy a két színész közös filmen dolgozik, a felvételek pedig májusban kezdődtek Magyarországon.
Arnold Schwarzenegger szinte hazajár Budapestre, korábban többször találkozott Orbán Viktorral, és szoros barátság fűzi a néhai Andy Vajna özvegyéhez, Palácsik-Ráthonyi Tímeához is. A színész gyakran kapcsol turista üzemmódba, látták már az Andrássy úton biciklizni és patinás éttermekben vacsorázni.
Budapest ismét hollywoodi forgatási helyszínné vált: Arnold Schwarzenegger már egy ideje a magyar fővárosban dolgozik a The Kelly’s című akciófilmen, a napokban pedig a film másik főszereplője, Liam Hemsworth is felbukkant a városban.
A legfrissebb információk szerint a színész a sztárok által kedvelt Flex Gymben kezdte a napot, amiről a hely tulajdonosa, Szedlacskó Ádám egy közös képet is megosztott.
A Vaják című sorozat új főszereplője ezzel a Terminátor által is gyakran látogatott edzőteremben tűnt fel először a nyilvánosság előtt Budapesten.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!