SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Mégsem lesz esküvő a nyáron, Hajdú Péter elárulta, mi az oka, hogy nem most veszi el fiatal kedvesét

A műsorvezető szerint több minden jött közbe, de a babona is közbeszól, van olyan időpont, amikor biztosan nem akar házasságot kötni.


Régóta téma a házasság gondolata Hajdú Péter és fiatal párja, Láng Eszter között, ám az időpont még mindig nem végleges - írja a Borsonline.

A lap emlékeztet rá, hogy a műsorvezető többször is "közelgő" esküvőt említett, de még nem beszélt az időpontról. Az eljegyzési gyűrű ott csillog párja kezén, akivel közös gyermekük már két éves.

A lap megkérdezte Hajdú Pétert, aki azt nyilatkozta a házasságkötésről:

"Lassan olyan vagy, mint a nénik a piacon, vagy a nagyszülők a vasárnapi ebédnél. Ők is folyton azt kérdezgetik, hogy mikor lesz az esküvőnk".

Majd megkérdezte a mellette álló kedvesét, hogy meggondolta-e magát a lánykérés óta. A válasz azonban az volt, hogy újra igent mondana Hajdúnak.

"Tervezzük az esküvőnket és már körvonalazódik is, hogy milyennek szeretnénk azt a napot. Az biztos, hogy megadjuk a módját. Meseszép helyszínen tartjuk majd és legalább száz fős násznéppel szeretnénk együtt bulizni a lagzin. Ez egyébként az egyik oka annak, hogy még keressük a tökéletes időpontot, hiszen nem könnyű ennyi emberhez dátumot igazítani"

- magyarázta, hozzátéve:

"Nem titok, hogy volt már egy kitűzött időpontunk, de az élet közbe szólt. Nem fontosabb a munka egyikünk számára sem, mint az esküvőnk, de mindkettőnk számára nagy lehetőségekkel kecsegtetett az élet és mi éltünk vele. Az érzelmeink biztosak, az üzleti élet viszont bizonytalan, így átcsoportosítottuk az energiáinkat. Eszter üzleti vállalkozása nagy lendületet vett, én pedig egy hatalmas projektet kaptam meg. Tíz ország tartozik hozzám egy nemzetközi bokszbajnokság szervezésében, ami rengeteg utazással jár. Emellett a Frizbi TV menedzselése is sok időt vesz el, így az idei nyarat is elengedtük az esküvőnk szempontjából. Pláne, hogy Eszti szervezi a táborát is.

Az augusztus szóba sem jöhet, már csak babonából sem. A szüleim is akkor házasodtak és elváltak, és az én első házasságom is akkor köttetett… Most a szeptember tűnik a legsanszosabbnak, de ezt sem nevezném szentírásnak

- mondta a műsorvezető.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Vajtó Lajos reagált a hírre, miszerint Horváth Csenge babát vár: Mindig szigorú voltam vele, természetesen az ő érdekében
Fésűs Nelly férje a család kérése ellenére is nyilatkozott. Bár szigorúan nevelte, mostohalányát mindenben támogatja és büszke rá.
F. P. / Fotó: - szmo.hu
2025. november 19.



Fésűs Nelly férje, Vajtó Lajos üzletember a család kérése ellenére is nyilatkozott a sajtónak Horváth Csenge várandósságáról szóló hírekkel kapcsolatban.

Bár a családja arra kérte, ne tegye, Vajtó elmondta: „Örülök Csenge boldogságának, büszke vagyok rá, hogy így alakult az élete, és mindenben támogatom.”

Az üzletember hozzátette, több mint egy évtizede neveli mostohalányát, akit mindig szigorúan fogott, de csakis az ő érdekében, és úgy szereti, mintha a saját gyermeke lenne, írta a Blikk.

Maga Horváth Csenge az Instagram-oldalán reagált, miután a sajtó egy Reddit-fórumon terjedő információ miatt kereste meg az édesanyját. A modell-influenszer a terhesség hírét nem erősítette meg, de a kapcsolatát igen:

„Boldog párkapcsolatban élek erdélyi párommal, akivel ha bármikor, bármilyen bejelentenivalónk lesz, azt a megfelelő helyen és időben fogjuk megtenni.”

A Blikk egy családhoz közelálló forrásra hivatkozva azt írta, a 22 éves Horváth Csenge párja egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó, akivel a nevelőapja ismertette össze. Az informátor szerint a baba tervezett volt. Korábban Csengét a világhírű olasz modellel, Michele Morronéval hozták hírbe, akivel egy reklámban szerepelt, de kapcsolatuk a forgatás után baráti maradt.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megszólalt a terhességéről szóló hírekre Horváth Csenge, Fésűs Nelly lánya
A modell Instagram-oldalán tett közzé egy bejegyzést, miután édesanyját megkeresték. Nem cáfolta a pletykákat, de egyelőre nem is erősítette meg azokat.


Saját közösségi oldalán reagált a terhességéről szóló hírekre Horváth Csenge, miután édesanyját, Fésűs Nellyt megkeresték a sajtó munkatársai. A modell egy Instagram-történetben nem cáfolta, de nem is erősítette meg a gólyahírt.

„Sziasztok. Megkeresték ma a Blikk munkatársai anyukámat a legfrissebb Reddit-topik miatt, ami kapcsán a saját felületemen szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba: Boldog párkapcsolatban élek erdélyi párommal, akivel ha bármikor, bármilyen bejelentenivalónk lesz, azt a megfelelő helyen és időben fogjuk megtenni. Köszönöm a megértéseteket, Csenge” – írta bejegyzésében.

A Blikk értesülései szerint a 22 éves modell első gyermekét várja, az apuka pedig egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó.

A lapnak egy, a családhoz közelálló informátor elmondta, a szülők tudtak a fiatalok terveiről: „A családban nagy a boldogság, Fésűs Nelly és Vajtó Lajos is mindenben támogatja a gyönyörű kismamát. A szülők természetesen jól ismerik és elfogadták a lányuk szerelmét, sőt, Csenge nevelőapja, Vajtó Lajos ismertette össze a fiatalokat.”

A pár sokáig óvta kapcsolatát a nyilvánosságtól, de a szemfüles internetezőknek feltűnt, hogy a nyáron mindketten ugyanakkor posztoltak fotókat a görögországi Zakynthosról. A titokzatos erdélyi vállalkozóról egy ismerős így nyilatkozott:

„Nem titok, hogy anyagilag is sikeres üzletember, hogy sportos, sármos, szereti a gyors és kényelmes luxusautókat, szeret szórakozni, és nagy, állandó baráti társasága van. Igazi aranyifjú, de természetesen tisztában van vele, hogy hamarosan gyökeresen megváltozik az élete, a gyerekvállalás rá is új felelősséget ró.”

Csenge szerelmi életét korábban is találgatások övezték. Sokan úgy vélték, a világhírű olasz modellel, Michele Morronéval alkot egy párt, akivel egy reklámban szerepelt, de kapcsolatuk a forgatás után baráti maradt. Az előadóművész K. Kevin neve is felmerült, de ez a pletyka sem bizonyult igaznak.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Elege lett: Curtis otthagyná a Megasztárt, még a kötbért is kifizetné
A rapper egy kihangosított telefonbeszélgetésben fakadt ki Tóth Gabinak, miután utolsó versenyzője is kiesett. Azt mondta, belefáradt, és nem akarja tovább lehúzni a stábot.
F. P. / Fotó: - szmo.hu
2025. november 19.



Drámai telefonbeszélgetés borzolja a kedélyeket a Megasztár háza táján: egy, a műsor hivatalos oldalán közzétett videóban Curtis közölte Tóth Gabival, hogy kiszáll a tehetségkutatóból – írta a Blikk. A felvétel egy próba közben készült, ahol a rapper egy kihangosított hívásban fakadt ki, miközben az énekesnő az egyik versenyzővel foglalkozott.

Bár Gabi próbálta maradásra bírni, Curtis hajthatatlannak tűnt, és jelezte, a csatorna felé is megteszi a bejelentést.

Széki Attila a telefonban egyértelművé tette, hogy elege van: „Én szerintem... én ezt elengedem, ezt az egészet”. A döntés hátterében a rengeteg gonosz komment, a feszültség, amit az egyik versenyző, Ádám Attila családja okoz, és az áll, hogy már egyetlen mentoráltja sem maradt versenyben. „Az a baj, hogy aludtam is, volt, hogy jobban lettem, volt, hogy sz*rabbul, de nem. Meg mondom, nekem harcolnom kell az Attila családjával, mert nem tudnak viselkedni, plusz tényleg most már nincs versenyzőm se, érted?” – panaszolta, majd hozzátette, nem akarja a stáb hangulatát rontani: „Nem akarok zavarni se, nem akarom lehúzni a brigádot”.

A rapper annyira komolyan gondolja a távozást, hogy a szerződéses következményektől sem riad vissza. „Ha kötbért kell fizetni, akkor kötbért fogok fizetni”

– szögezte le, jelezve, hogy a döntés anyagi vonzataival is tisztában van.

Curtis kiborulása nem előzmény nélküli: a múlt szombati, negyedik élő adásban esett ki az utolsó mentoráltja, Kökény Attila fia, Kökény Lali.

A rapper így versenyző nélkül maradt, csalódottságát pedig már az adás végén sem tudta leplezni, alig jutott szóhoz. Az idei évadot végigkísérték a zsűritagok közötti feszültségek, és Curtis többször is hangot adott annak, hogy igazságtalannak tartja a nézői döntéseket.

A kötbér emlegetése pedig nem véletlen: sajtóhírek szerint 2020-ban már fizetnie kellett a csatornának, amikor nem jelent meg a Sztárban Sztár egyik élő adásán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Gazdag családból jön L.L. Junior 21 éves barátnője: Dubajban és Spanyolországban is van nyaralójuk
Frey Tímea Hajdú Péter műsorában azt is elárulta, hogy amikor nyaralnak, saját séf főz rájuk. L.L. Junior viccesen meg is jegyezte, hogy ő van a párjával a pénzéért, nem fordítva.


L.L. Junior és 24 évvel fiatalabb barátnője lesznek a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsor vendégei, derült ki a pénteki adás most megosztott előzeteséből. Az énekes hónapok óta van se veled-se nélküled kapcsolatban táncosával, Frey Tímeával, akiről egy szakítás után még pikírt stílusú dalt is írt. Most úgy tűnik, újra béke és szerelem van köztük, Hajdú Péternek pedig több eddig nem ismert részletet is elárultak a kapcsolatukról.

A beharangozó videóból például kiderült, hogy a 21 éves lány igencsak jómódú családból származik.

A táncosnő elmesélte, hogy családjának Spanyolországban és Dubajban is van nyaralója. Azon pedig még L.L. Junior is meglepődött, hogy saját séfük is van.

„Mikor kimegyünk Spanyolországba, mert – anya testvérének van kint nyaralójuk – akkor saját séf szokott ránk főzni” – árulta el Frey Tímea.

A vagyonos háttérre L.L. Junior is poénnal reagált, megfordítva a celebpárokkal kapcsolatos sztereotípiákat.

„Én vagyok vele a pénzéért! Érted?” Erre Hajdú Péter viccesen „igazi hozományvadásznak” nevezte őt, majd figyelmeztette az énekest: „Figyelj, ha te ezt elb.szod…”.

A táncosnő arról is beszélt, hogy gyerekkorában semmiben sem szenvedett hiányt: „Én nem szeretek egyébként a pénzről beszélni, nem tudom, miért alakult ki ez bennem. Mindet megkaptam kicsiként, sosem volt olyan, amit nem kaptam volna meg. És nem azért, mert el lettem volna kényeztetve” – mondta.

A műsorból az is kiderül majd, hogy mit reagált Frey Tímea a róla írt Junior-dalról, és hogyan fogadta a családja a kapcsolatuk visszhangját.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk