FELFEDEZŐ
A Rovatból

Szexturnéra indulna az OnlyFans-modell, minden amerikai államban le akar feküdni egy rajongójával

Stella Bareynál még a külső sem számít, már elkezdte fogadni a jelentkezéseket.


Szexturnéra indulna egy amerikai OnyFans-modell, az a terve, hogy az USA minden államában lefekszik egy rajongójával. Stella Barey azt mondta, hogy a külső nem számít.

A 24 éves nő havi 200.000 dollárt, vagyis közel 70 millió forintot keres az OnlyFansen azzal, hogy „minden egyes nap” szexel. A Tiktokon 600 ezer követője van, ahol rendszeren beszámol az elfoglalt „szexmunkás életéről”.

Stella nagyon hálás a rajongóinak, és most szeretne nekik is visszaadni valamit, ezért szexturnéra indulna, és minden államban lefeküdne egy-egy rajongójával.

Az Iced Coffee Hour nevű podcastben azt mondta:

„Amikor egy fontos mérföldkőhöz érek, mondjuk, elérem az 500 ezredik vagy egymilliomodik Twitter-követőmet - nem tudom, ez lehetséges-e -, szóval, szeretnék turnézni az államokban.”

Stella azt is kifejtette, hogy a követői közül sokan sokkal őrültebbek nála, és rengeteget tanítanak neki a szexről, és „rengeteg új ötletet adnak olyan dolgokra, amiket ki akarok próbálni, úgyhogy szuper hálás vagyok nekik”.

A műsorvezetők arra is rákérdeztek, ha nem vonzódna a kiválasztott rajongóhoz, de Stellának ez sem jelent problémát.

„Valószínűleg olyan rajongót választanék, akiről úgy érzem, hogy hasonló az érdeklődési körünk. De emellett nem csak azért szexelek emberekkel, mert vonzódom a kinézetükhöz”

- magyarázta az OnlyFans-modell.

Stellának jelenleg 457 ezer követője van a Twitteren, és már elkezdte fogadni a jelentkezéseket a turnéjára. A nő azt is elárulta, hogy eddig egyetlen rajongójával sem feküdt le, és mielőtt szingli lett, az elmúlt hét évben mindössze öt férfival volt együtt.

(via Daily Star)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Itt lehet majd élőben nézni a tűzijátékot, ha nem tudtok kimenni a Duna-partra
Élőben lehet követni az interneten és a televízióban is a tűzijátékot.
Fotó: Nagy Bogi - szmo.hu
2025. augusztus 20.



Nagyon sokan fogják a helyszanen, tehát a fővárosban megtekinteni az augusztus 20-i tűzijáékot, de més többen lesznek azok, akik a képernyőn keresztül szeretnék követni az esti eseményt.

Tavaly a Magyarország Kormánya YouTube-oldal közvetítette a tűzijátékot, vélhetően idén sem lesz ez másképp, itt találjátok a linket az oldalhoz.

A televízióban élő adásban a Duna TV-n lesz látható 21 órától, az ismétlés pedig 22.50-kor kezdődik a Duna World csatornán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Megpróbáltunk berúgni a 380 forintos sörtől augusztus 20-án, lássuk, sikerült-e
A sörért rengeteget kellett sorban állni az úgynevezett SZIN-pontokon, vagy SZIN Bisztrókban, ahol más áruk is hatósági árasak voltak. Kíváncsiak voltunk, hány sörhöz tudunk hozzájuni és meginni a tűzijátékig.


Magyarországon a legnagyobb kegy augusztus 20-án a 380 forintos korsó sör. Az antiinflációs kampány keretein belül így kedveskedik a kocsmaprogramok országában a kormány a kilátogatók számára. Felmerül közben a kérdés: vajon hány forintba kerül így az átlagember berúgása? Vajon tényleg megéri csak emiatt kimenni az ünnepségekre?

@szeretlekmagyarorszag.hu Magyarországon a legnagyobb kegy Augusztus 20-án a 380 forintos korsó sör. Az antiinflációs kampány keretein belül így kedveskedik a kocsmaprogramok országában a kormány a kilátogatók számára. Felmerül közben a kérdés: vajon hány forintba kerül így az átlagember berúgása? Vajon tényleg megéri csak emiatt kimenni az ünnepségekre? #augusztus20 #budapest #magyar #szmo #szeretlekmagyarország ♬ eredeti hang - Szeretlek Magyarország.hu
kapcsolodo]


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Fotógaléria: Ha lemaradtál a tűzijátékról, vagy csak újra felidéznéd a látványt, mutatunk róla sok képet
Látványos volt idén is a fővárosban az augusztus 20-i tűzijáték. Aki nem tudta megnézni a show-t, annak mutatunk sok képet, és persze azoknak is, akik csak újra meg akarják nézni, milyen volt.
Fotó: Nagy Bogi - szmo.hu
2025. augusztus 20.



2025-ben sem maradt el a tűzijáték Budapesten, ezúttal az időjárás is kegyes volt, ennek megfelelően rengetegen nézték a szabadban, élőben a show-t

Aki nem tudott kimenni, és képernyő előtt sem tudta nézni a tűzijátékot, annak mutatunk sok képet, és persze azoknak is, akik csak újra meg akarják nézni, milyen volt:


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Polgár Tünde kiakadt a tűzijáték miatt: Ez egy komplett kórházfelújítás ára!
A médiaszemélyiség szerint népszavazást kellene tartani arról, hogy a milliárdokat kórházakra fordítsák, ne a fényparádéra.
F. O. - szmo.hu
2025. augusztus 21.



Polgár Tünde az augusztus 20-ai tűzijáték kapcsán osztotta meg gondolatait az Instagram-oldalán. Fotókat tett közzé az ünnepi fényparádéról, és azt írta, hogy ez egy komplett kórházfelújítás ára is lehetne. Úgy fogalmazott,

büszke minden városra, ahol elmaradt a látványosság, és szerinte ideje lenne népszavazást tartani arról, hogy a pénzt inkább kórházakra fordítsák.

Hozzátette, a tűzijátékot akár felvételről is meg lehetne nézni, nem szükséges minden évben Európa legnagyobb tűzijátékát megszervezni.

Az idei Szent István Napi programsorozat lebonyolítását a Balásy Gyula tulajdonában álló Lounge Event Kft. végezte. A rendezvényekre összesen 10,9 milliárd, míg a tűzijátékra 3,6 milliárd forintot fordíthattak.

A Publicus Intézet felmérése szerint a lakosság jelentős része szintén túlzónak tartja a költségeket. A válaszadók 80 százaléka úgy gondolja, a pénznek máshol lenne jobb helye.

A Fidesz-szavazók 51, az ellenzékiek 93, a bizonytalanok 84 százaléka osztja ezt a véleményt. A kutatás szerint 18 százalék támogatja a kiadásokat, 2 százalék pedig tartózkodott.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET: