SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Megszólalt Molnár Gusztáv felesége – „Nem csak egy pofon csattant el”

Dancsecs Ildikót teljesen megdöbbentette az a „hazugsághalmaz”, amit a volt párja Jakupcsek műsorában összehordott.


Azután, hogy 2021 augusztusában volt párja, Ildikó közös gyermekük bántalmazásával vádolta meg Molnár Gusztávot, a színész élete 180 fokos fordulatot vett. A Drága Örökösök sztárjaként ismertük meg, de mára az RTL felfüggesztette vele a közös munkát, és természetesen a családja is széthullott.

Molnár sokáig nem szólalt fel a nyilvánosság előtt, egészen a múlt hétig. Szombaton ugyanis a Jakupcsek Night vendége volt, ahol részletesen mesélt az utóbbi hónapokról. Elmondta, hogy valóban elcsattant egy pofon, és azóta nem látta a fiát. De azt sem tagadta, hogy összeverekedett az exe új párjával is.

A műsort Ildikó is nézte, és nem hagyta szó nélkül: a Nem tehetsz róla, tehetsz ellene Facebook-oldalhoz juttatta el a nyílt levelét, amelyben Gusztávnak üzent – vette észre a Blikk. Ildikó már a levél elején leszögezi, hogy minden benne foglalt tényt bizonyítani tud.

„Mérhetetlen döbbenettel láttam a tegnap megjelent nyilatkozatod, azt a hazugsághalmazt, amit képes voltál a tévében elmondani a fiadról és rólam 4 hónap hallgatás után. Döbbenetem nem annak szól, hogy engem milyen fényben tüntetsz fel – azt megszoktam és elviselem –, de az, hogy négy hónap csend után, ami alatt semmit nem mondtál arról, mi történt azon az estén; négy hónap után, mely alatt számos hazugságodat hatóságok előtt cáfoltam meg bizonyítékokkal, arra jutottál, hogy első nyilvános nyilatkozatoddal neveletlennek és hazugnak állítod be a fiadat.

Odadobtad magad helyett koncnak az áldozathibáztató hiénáknak, hogy marcangolják szét! Most a 9 éves (ismét) védekezésképtelen fiadat tetted ki közutálatnak, és azóta is csendben tűröd, hogy 'kis p…csnek', 'kisgyenyónak', 'hülyegyereknek', 'neveletlen kis k…csögnek' nevezzék, akivel egy gond van: hogy nem kapott eleget… vagy elég nagyot”

– kezdi az írást. Majd hozzáteszi, hogy akik ismerik a kisfiút, nagyon jól tudják, hogy jól nevelt és kedves. Így többek között azért is írta meg a levelet, hogy ezt tisztázza a nyilvánosság előtt. „De legalább egy szülője legyen, aki megvédi” – írja. Majd felsorolja, hogy Molnár mi mindent „felejtett ki” a beszélgetésből.

„…aznap este, augusztus 14-én (amikor nálad volt nyári láthatáson a fiunk), amikor éjjel fél 12-kor megjelentetek az otthonunknál a szinte sokkos állapotban, remegve síró gyerekünkkel, akkor masszívan részeg voltál. Ahogy egy barátod, színésztársad még aznap hajnalban megírta nekem (aki a kocsiban ült veletek), szó szerint: 'A visszaúton hirtelen részeg lett mint a szar'. Ilyen állapotban történt az általad 'nevelési célzatú pofonként' aposztrofált ütés,

…vagy hogy már 2021 októberében megegyeztünk a gyámhatóság előtt, hogy felügyelt módon találkozol Benedekkel. Miután a családsegítő szolgálat a helyet nem tudta biztosítani, egy független pszichológus jelenlétében találkozhattatok volna a megállapodásunk szerint, azonban először ezt nehéz anyagi helyzetedre hivatkozva tagadtad meg, majd amikor átvállaltam ennek teljes költségét, akkor mindenféle indoklás nélkül továbbra sem voltál hajlandó találkozni Benedekkel, majd megírtad: 'nem vagyok kötelezhető erre', így bár valóban 5 hónapja nem láttad a fiadat, igazából már három hónapja láthatnád rendszeresen, ha akarnád.

…hogy azóta gyámhatósági döntés is született az igazságügyi szakértő véleménye alapján, amelyben felügyelt kapcsolattartást rendeltek el, de az azóta sem kezdődött el, és megint csak nem miattam – ennek okáról ügyvéded felszólítására nem nyilatkozhatok.

…hogy nem csak egy pofon csattant el, hanem többször megütötted Benedeket,

…hogy amiatt nem volt lehetőség a helyzet tisztázására, mert súlyosan részeg voltál és azonnal megtámadtad a férjemet, majd nem vártad meg a kiérkező rendőröket, akiket mi hívtunk ki, hanem feleségeddel együtt elhajtottatok a helyszínről, és hogy csak azután rohantál feljelenti férjemet és engem is testi sértésért, hogy megtudtad: meggyanúsítanak téged garázdasággal. Igaz, akkor még azt állítottad, megrugdostalak, nem azt, hogy 'lökdösődtem'. Bár itt megjegyzem: egyik sem igaz, én a gyermekünket igyekeztem biztonságos helyre vinni, és csak reménykedni tudtam abban, hogy a férjem, aki kb. 60 kg-mal könnyebb és 25cm-el alacsonyabb nálad, meg tudja védeni magát.

…hogy nem emiatt az egy eset miatt fordultam a hatóságokhoz: a családsegítő szolgálathoz 2020 októberében, a gyámügyhöz pedig 2021 januárjában fordultam első ízben alkoholproblémáid, kiszámíthatatlan viselkedésed miatt, amit éppen jelenlegi feleséged jelezett felém és kérte több esetben, hogy a láthatásodról vigyük el tőletek Benedeket, vagy éppen át se engedjük,

…hogy nem az augusztusi eset után jelentettelek fel zaklatásért és tartás elmulasztása miatt, hanem 2020 novemberében, mert napi szinten kaptam tőled mocskolódó, anyai és női mivoltomban megalázó, magánéletembe avatkozó üzeneteket,

…és mert több alkalommal leskelődtél utánam vagy részegen balhéztál lakásomnál, ami miatt a múltban két alkalommal is rendőrt kellett hívnom…

… hogy éppen zaklató üzeneteid miatt kértem a férjemet, hogy inkább ő tartsa veled a kapcsolatot, – és te akkor még hálás is voltál férjemnek segítőkész, elfogadó hozzáállása miatt,

…azt is elfelejtetted elmondani, hogy te vagy az, aki rendszeresen szidalmazol engem és férjemet gyermekünknek, sőt, te magad írtad meg nekem e-mailben: 'meg fogom magyarázni neki, hogy nem vagytok egy család, és nem is lesztek azok', míg én neked is megírtam, hogy mindenkor azt erősítjük Benedekben, hogy ti is és mi is egy új család lettünk, és szerencsés, hogy ennyi ember szereti – ennyit az ellennevelésről…”

A levelét azzal zárja, hogy megkéri volt párját, fejezze be a nyilvános mocskolódást, és ne tegye ki tömeggyűlöletnek a fiát.

„Nem ezt érdemli tőled ez a kisgyerek azután a rengeteg fájdalom után, amit már okoztál neki. Meddig akarod bántani még így távolról is? Azt mondtad a műsor végén, hogy tiszta lappal szeretnél indulni. Kezdd akkor mondjuk egy őszinte beismeréssel és bocsánatkéréssel a fiad felé!”

– zárja a sorait.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Dietz Gusztáv az Iványi ellen indított vádemelésről: Soha nem látott mélyponton van ez az ország... nem vagyok büszke a magyarságomra
„Egy ideje értetlenül állok és csak keresem a szavakat, hogy vajon hová tudják még jobban elaljasítani ezt az országot?!” - fogalmazott a színész.


Mint azt mi is megírtuk: a Fővárosi Nyomozó Ügyészség 2025. november 3-án csoportosan elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt vádat emelt Iványi Gábor lelkész, valamint több jelenlegi és volt politikus ellen. Az érintettek között szerepel Gurmai Zita (MSZP) országgyűlési képviselő, Donáth Anna (Momentum) volt európai parlamenti képviselő, Szél Bernadett (ex-LMP) volt parlamenti képviselő és Herényi Károly (ex-MDF) volt parlamenti képviselő.

A vád szerint 2022 februárjában a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Bűnügyi Főigazgatósága különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás gyanúja miatt kutatást és lefoglalást végzett egy egyesület központjaként működő Dankó utcai ingatlanban. Az ügyészség állítása szerint az érintettek megpróbálták megakadályozni a hatósági intézkedést, ami a vádemelés alapját képezi.

Iványi Gábor és Donáth Anna is úgy reagált: szerintük politikai okokból emeltek vádat ellenük, és a cél a figyelemelterelés.

A hírre Dietz Gusztáv is reagált egy dühös posztban.

„Egy ideje értetlenül állok és csak keresem a szavakat, hogy vajon hová tudják még jobban elaljasítani ezt az országot?!

Itt, ahol a köztársasági elnök lemond, hogy mentse a pedofilok faszát?! Ahol 560 milliárd közpénzt minden következmény nélkül ki lehet lapátolni a magyar nemzeti bankból...Itt, ahol a európai parlamenti képviselők bedrogozva, seggbeba..va másznak az ereszen a swingerparti után. Iványi Gábort hivatalos személy elleni erőszak miatt eljárás alá vonják és börtönnel fenyegetik?! Akinek az élete arról szólt, hogy elesett embereken, gyermekeken próbál segíteni?! Itt, minálunk, ahol egy nagyferó, meg egy győzike a Kossuth-díjas mintapolgár?! Itt, ahol szabad a rablás és szabad a gyermekszerelem...szégyenlem magam nagyon, helyettetek is!”

- fogalmazott a színész.

„Nincs hová süllyedni már, megnyugtatlak benneteket...Soha nem látott mélyponton van ez az ország sajnos minden értelemben! Nem vagyok büszke a magyarságomra egyáltalán, sőt leginkább a szégyenérzet gyötör, ha csak belegondolok abba, hogy hol élünk mi...”

- tette hozzá.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
Repült a szék a Sztárbox-bulin: L.L. Junior és exe új párja csúnyán egymásnak esett
A vita állítólag azután robbant ki, hogy Dárdai Blanka beszólt a rapper új kedvesének. A biztonságiaknak kellett közbelépniük, hogy a két férfi ne essen egymásnak komolyabban.
F. O. Fotó: - szmo.hu
2025. november 06.



Kellemetlen közjáték árnyalta be a Sztárbox vasárnap éjszakai after partyját, ahol a vendégek szeme láttára kötött bele Baracsi Dániel L.L. Juniorba - írta a Blikk.

A két férfi egymásnak ment, de a biztonsági őrök szerencsére hamar közbeléptek és szétválasztották őket, bár egyikük sem adta könnyen magát, sőt Junior még egy széket is felkapott.

Az incidens után a rappert a kocsijához kísérték, majd távozott a helyszínről.

L.L. Junior testőre, Kótai János szerint sikerült időben megakadályozni, hogy nagyobb baj történjen. „Ez az egész egy 3-4 perces történet volt” – emlékezett vissza Kótai, aki elmondta, egy X-Faktoros poénkodás után Junior felemelt egy széket, majd letette, és annyit mondott: továbbjutottál. A testőr szólt az őröknek, hogy ne bántsák Baracsit, majd elkísérte Juniort az autójához.

„Nagyon sok boldogságot kívánok minden exemnek és új párjaiknak, de azt gondolom, már nincs dolgom velük és remélem, hogy ez az érzés kölcsönös”

– nyilatkozta a rapper. Dárdai Blanka sem szeretett volna sokat hozzáfűzni az információkhoz, mindössze annyit mondott, hogy „rengeteg pletyka kering és jobb a békesség”. Baracsi Dániel nem kívánt nyilatkozni a történtekről, úgy emlékezett, semmi említésre méltó nem történt a záróbulin.

A lap úgy tudja, a konfliktus azután robbant ki, hogy Junior volt párja, Blanka összefutott a zenész jelenlegi barátnőjével, a táncosnő Frey Tímeával.

Értesülések szerint Blanka felhívta Tímea figyelmét arra, hogy a rapper mellett nem vár rá boldogság, ezért ha jót akar, meneküljön tőle. Junior ekkor igyekezett félbeszakítani a beszélgetést és megragadta Tímea karját, hogy elvigye onnan, ám ekkor feltűnt Dani is, és elszabadultak az indulatok.

A történet hátterében egy szerelmi háromszög áll: L.L. Junior Dárdai Blanka exe, míg Baracsi Dániel az énekesnő jelenlegi párja, akivel a Sztárboxra való felkészülés során szerettek egymásba. Blanka a műsor idei évadában egy gálameccsen lépett ringbe, Dániel pedig a Pusztakezes Viadalok egyik sztárja. A bulin Junior oldalán már új kedvese, Frey Tímea tűnt fel. A cikkből nem derül ki, hogy az ügyben történt-e rendőri intézkedés, vagy hogy a műsor szervezői hogyan reagáltak az eseményekre.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Gáspár Evelin: Ha egy férfi akar tőlem valamit, először fektessen belém anyagilag és emberileg is
„Azért, hogy én megmozduljak és nőként viselkedjek, tennie kell egy férfinak” - fogalmazott.


Gáspár Evelin a Nőfilter című műsorban fejtette ki kerek-perec, mit vár el egy férfitól – írta meg a 24.hu. A celeb nem köntörfalazott, amikor a párkapcsolati elvárásairól kérdezték.

„Ha egy férfi akar tőlem valamit, először fektessen belém anyagilag és emberileg is. Mert sajnos, vagy nem sajnos, a szerelem gyorsan elmegy”

– szögezte le Evelin, aki szerint egy férfinak igenis tennie kell azért, hogy a női oldalát megmutassa neki.

„Azért, hogy én megmozduljak és nőként viselkedjek, tennie kell egy férfinak. Tudom, nyers, de ez a véleményem”

– tette hozzá.

A celeb arról is beszélt, hogy a roma kultúrában mélyen gyökereznek a hagyományos női szerepek.

„A roma kultúrában a mai napig benne van, kódolva van a vérünkben, hogy egy nőnek főzni kell, tudnia kell ezeket a dolgokat, hogy ellássa az urát. Én ezt abszolút érzem, nagyon házias vagyok, tudok főzni és sütni, viszont én ezt csak annak adom oda, aki erre érdemes”

- fogalmazott Evelin, aki édesanyja, Gáspár Bea példáján keresztül cáfolta azt a sztereotípiát is, hogy a roma asszonyok csak a háztartással foglalkoznak.

„Akkor feltennék egy kérdést: ha édesanyám nem dolgozik, akkor a szakácskönyvei hogy jöttek össze? Amikor őt hívják különböző gasztro-eseményekre zsűrizni, főzni, akkor az mi? Hát pénzt keres vele, tehát dolgozik”

– magyarázta.

Hozzátette, édesanyja abban a szerencsés helyzetben volt, hogy a háztartás mellett saját karriert is építhetett.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Együtt kértük a Jóistent, hogy fogadja már magához” – Müller Péter szívszorító vallomása felesége utolsó napjairól
A 95 éves Ágnes hosszas szenvedés után, otthonában aludt el örökre. Az író a temetésen maga mondta a gyászbeszédet, megbékéléssel a szívében búcsúzott.


Müller Péter nemrég eltemette feleségét, a 95 esztendős Ágnest. Az író most a Blikknek mesélt a búcsúról és arról, hogy felesége hosszú szenvedés után, otthonában, békésen aludt el.

„Két csodálatos erdélyi asszony gondoskodik rólunk felváltva. Itt laknak, szinte családtagok. Én az emeleten a lányommal beszélgettem, amikor egyikük kiáltott, hogy jöjjek, mert Ágika nem mozdul. Lementem, és ő fogta a kezét a feleségemnek, aki akkor már útban volt a Teremtő felé” – mondta az író. Hozzátette, a halál megváltás volt feleségének:

„Most már elmondhatom, vártuk ezt a pillanatot, sőt, sokszor együtt imádkozunk, hogy szólítsa már magához az Úr, és érjen véget a szenvedése.”

A temetésen Müller Péter maga mondta a gyászbeszédet, amellyel közel hetven évig tartó házasság után búcsúzott feleségétől, akivel 1956-ban ismerkedett meg. „Nemcsak a lelki társam volt, hanem a mércém is ebben a zaklatott világban. Ő volt számomra a mérték. Ha leírtam valamit, azt kérdeztem magamtól: ehhez a mondathoz, ehhez a gondolathoz mit szól majd Ági?” – emlékezett vissza. Az utolsó éveket otthoni ápolásban töltötte Ágnes. „Fogtam a kezét az ágyánál ülve, s ő sokszor mondta nekem: szeretnék már menni. És én tökéletesen megértettem. Aztán hangosan együtt kértük a Jóistent, hogy fogadja már magához. Szép, beteljesedett élet ért véget, és bennem most megnyugvás, megbékélés van, nem pedig fájdalom.”

A gyászhír először a TV2 Mokka című műsorának kedd reggeli adásában hangzott el, amikor Szabó Zsófi műsorvezető a sikerekről és felesége támogatásáról kérdezte az írót. „A feleségem három héttel ezelőtt elment a másik világba. Ő tudott arról, hogy ez meglesz. Elment, szépen, békében elaludt. Én temettem. Csodálatos asszony. Nem vesztettem el, van, csak nem tudok vele beszélgetni” – mondta akkor Müller Péter. A bejelentés után a stúdióban Váczi Gergő annyit tudott hozzátenni: „nagyon nehéz most megszólalni”.

A 89 esztendős író a jövőre is gondol. „Én most afféle utójáték szereplője lettem, ez van hátra nekem, és azt az időt, amit még kapok a Jóistentől, igyekszem minél tartalmasabban eltölteni. Egy színdarabot már megírtam, ami a tervek szerint a 90. születésnapom környékén, jövőre, egy musical formájában kerülhet majd a közönség elé. Aztán előbb-utóbb majd elindulok Ági után...” – zárta gondolatait.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk