SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Házibulit tartott Jákob Zoltán 17 éves lánya az üzletember egymilliárd forintos álomotthonában

Azonnal igent mondott a lánya kérésére, és a buli idejére beköltözött egy szállodába, hogy ne zavarja a mulatozó tiniket.
K. A. - szmo.hu
2024. február 06.



Házibulit tartott Jákob Zoltán 17 éves lánya az üzletember egymilliárd forintos luxusotthonában. Jákob biztos volt benne, hogy nem lesz zűrzavar, de azért egy-két alapszabályt lefektetett.

Az üzletember elsőre igent mondott a lánya kérésére, a buli hétvégéjére pedig egy fővárosi luxusszállodába költözött át, hogy ne zavarja a mulatozásban a fiatalokat.

„A nagyobbik lányom már tizenhét éves, ami annyit tesz, hogy szinte már felnőtt. Persze, hogy egyre inkább törekszik az önállóságra és az is természetes, hogy a szüleitől elvár némi rugalmasságot és még ennél is több bizalmat. Nekem pedig semmi, de semmi okom nincs arra, hogy ezt a bizalmat ne adjam meg neki.

Azt nem állítom, hogy csupa jó gondolat szaladt át az agyamon, amikor elém állt a házibuli ötletével, de gondolkodás nélkül igent mondtam”

- mondta az üzletember a Borsnak.

Azt is elárulta, hogy néhány alapszabályt azért lefektetett, mielőtt átadta a lányának a luxusingatlant. Ahogy fogalmazott: nem kezdett papolásba, bízik a gyerekeiben és fontos számára, hogy ők ezt érezzék is. Abban is biztos volt, hogy nem lesz nagy zűrzavar.

Ebben pedig igaza is lett, hiszen ahogy mondta, a buli során egyetlen hívást sem kapott a szomszédoktól, és másnap az otthonában is minden ugyanolyan állapotban várta, mint ahogy a fiatalokra hagyta.

„A kis csapat bulizott és minden a legnagyobb rendben zajlott. A piakészletem is érintetlen maradt, legalábbis ránézésre biztosan”

- mondta Jákob Zoltán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Végre elkészült Kandeh Evelyne síremléke
Az énekesnő barátai rendszeresen kijárnak a sírjához, hogy gondozzák és megőrízzék az emlékét.


Elkészült Kandeh Evelyne síremléke. Az emlékhely közösségi adományokból valósult meg, a munkát egy közeli barát koordinálta - írja a Blikk.

A kivitelezés hónapokig tartott, egyeztetés egyeztetést követett, és sok akadály nehezítette a folyamatot.

„A költségek is meghaladták az eredetileg összegyűjtött összeget, de végül a barátok összefogtak, és kipótolták a hiányzó részt, így sikerült méltó síremléket készítenünk”

– mondta a lapnak Evelyne egyik barátja.

Közös megemlékezést nem tartottak, csak néhányan mentek ki az énekesnő sírjához. A baráti kör amúgy is rendszeresen kijár, hogy gondozza és megőrizze az énekesnő emlékét.

Kandeh Evelyne a Megasztár egykori felfedezettje volt. 2021. október 15-én hunyt el hosszan tartó betegség után.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Hódi Pamela és Berki Krisztián lánya 12 éves lett - Közös képpel emlékezett az apukájára Nati
A születésnapon Nati együtt készített tortát az anyukájával. Egy szívszorító közös fotó is előkerült az apukájával.
K. A. - szmo.hu
2025. október 30.



12 éves lett Berki Natasa Zselyke, Hódi Pamela és a 41 évesen meghalt Berki Krisztián lánya. Bár Pamela már ritkán enged bepillantást a családi pillanatokba, ezúttal azonban Instagramon mesélte el a születésnap részleteit.

„Kedves nap a számomra. Natkóm 12 éves lett. A mai napon 7:35 kor Halász Judit szülinapi dalával ébresztettük, majd elmentünk az egyik kedvenc éttermébe, ahol ízlelgetés közben közölte, hogy a 13. szülinapjára paradicsomos gnocchi tortát szeretne.

Idén viszont elkészítettük életünk első tortáját, amivel bár meggyűlt a bajunk, de nagyon fincsi lett!

Olyannyira, hogy alig maradt belőle. Nagyon jó móka volt együtt tesztelgetni a zselatint és társait, megérte minden egyes aggodalom” – írta a bejegyzésben.

Az egyik fotón Nati a közös képet szorongatja, amelyen édesapjával látható. Pamela arról is írt, hogy ez a dátum mindig érzékeny pont.

„Ez a nap mindig egy picit nehezebb számomra lelkileg, mint azelőtt..., de tudom, hogy egyre könnyebb lesz.”

Berki Krisztián 2022 májusában, 41 évesen halt meg. A gyász kezdete különösen nehéz volt, mert a kislány találta meg édesapja holttestét.

Pamela korábban büszkén számolt be arról, hogy Nati szorgalmas az iskolában, kézilabdázik, és október elején az első bokszmeccsén is részt vett.

via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
„Hozzájuk vágtam a bőröndöt, mondtam, hogy d.gják fel maguknak” – Náray Erika elmesélte, miért üvöltözött őrjöngve a repülőtéren
A színésznő egy tévéműsorban beszélt arról, hogy egyszer olyan hisztériás rohamot kapott a repülőtéren, hogy azt hitte, a mentő fogja elvinni.


Meglepő történetet mesélt el Náray Erika a Duna TV Azt beszélik című műsorában: régebben egyszer nagyon kikelt magából a budapesti repülőtéren, ahol egyébként ma már megnyugtató hangon szól az utasokhoz a hangosbemondóban.

Mint elmondta, Londonba akart utazni, a csomagellenőrzésnél pedig kiderült, hogy a bőröndje egyetlen centivel nagyobbnak bizonyult, mint a megengedett méret.

„Na most olyan ideges lettem! Azt vettem észre, hogy Kamilla (Erika lánya – a szerk.), aki velem volt – akkor nyugodtam meg, hogy egyébként viszi majd valamire az életben – olyan szinten kezelni tudta az én hisztériámat. Leállított és mindent elkezdett intézni. 14 éves volt, és tényleg fantasztikusan viselkedett, velem ellentétben.

Olyan hisztériás rohamot kaptam, hogy fogtam a bőröndöt, kiráztam belőle mindent. Hozzájuk vágtam a bőröndöt, mondtam, hogy d.gják fel maguknak. Őrjöngve, üvöltve mondtam, hogy tényleg ez az egy centi...?!”

– idézte fel.

De itt még nem volt vége a balhénak: „Négyen utaztunk, és a többi három embernek a bőröndjébe amit lehetett, még beleraktuk. Illetve az én kezemben volt két nejlon zacskó, és üvöltve vörös fejjel mondtam, hogy így viszont fölmehetek két zacskóval a kezemben? Tényleg itt tartunk, hogy egy centi miatt...?” – emlékezett vissza.

A színésznő végül azt is elárulta, már annyira ideges volt, hogy azt hitte, a mentő viszi el onnan. Aztán amikor a műsor vezetője közbeszúrta, hogy ma már Náray Erika hangja köszönti a Liszt Ferenc repülőtérre érkezőket, ő maga viccesen hozzáfűzte: „Akkor még nem, de azóta igen. Felfigyeltek a hangomra”.

Via Story.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
Az RTL elárulta, szerepelhet-e a Sztárboxban Dudás Miki a garázdasági ügye után
A kajakos elismerte a kerékszúrást, a rendőrök már kihallgatták. Az ügy még folyamatban van, Dudás szabadlábon védekezik.


Dudás Miki újra a címlapra került: a rendőrség garázdasággal gyanúsítja, miután megrongálta egy ismerőse autóját, az RTL pedig jelezte, hogy bár az ügy folyamatban van, ám ez a hétvégi ringbe lépését nem befolyásolja – írta a story.hu.

A sportoló nem tagadta a történteket.

„Igen, kiszúrtam a szomszédom autójának kerekét, és most megint én vagyok a botrányos sportoló! De a miértek senkit sem érdekelnek?”

– mondta.

A hatóság hamar felkereste a lakásán, ezt is ő mesélte el. „Bekopogtak hozzám a rendőrök, és elmondták, hogy valaki videóra vette, ahogy kiszúrom a kocsi kerekét. Én elmondtam nekik őszintén, hogy mi történt. Mire azt mondták, megértenek, de ezt akkor sem így kellett volna megoldanom. Bevittek, és kihallgattak. Ennyi a történet, ez a teljes igazság.”

Az RTL sajtóosztálya közölte, hogy elítéli az állatokkal való kegyetlen bánásmódot és a garázdaság bármely formáját. A csatorna szerint

Dudást gyanúsítottként hallgatták ki, szabadlábon védekezik, ezért a műsorban vállalt szereplését most nem érinti az eljárás.

Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk