SZTÁRVILÁG

ByeAlex visszaszólt a Neoton Família sztárjának: „Ön parasztozik, mert nem ismertem egy dalt. Közben az idősek mindig a tiszteletről okoskodnak”

Végvári Ádam betámadta az X-Faktor zsűritagját, amiért nem ismerte Bayer Friderika dalát, most az énekes visszavágott.


Az eddig is biztos volt, hogy ha mód van rá, ByeAlex véleményét meg fogjuk ismerni bármilyen ügyben, ha pedig beszólnak neki, egészen tuti, hogy vissza fog szólni valamit.

És most is ez történt,

az X-Faktor mentorát a Neoton Família zenésze támadta be, mert nem ismerte Bayer Friderika dalát, most az énekes visszavágott Végvári Ádámnak.

Az történt amúgy, hogy ByeAlex valóban kellemetlen helyzetbe keverte magát, mert a szombat esti X-Faktor élő show-jában kijelentette: nem ismeri Bayer Friderika ikonikus eurovíziós slágerét, a Kinek mondjam el vétkeimet? című dalt.

Az 1994-ben induló szám magyar viszonylatban mindeddig a legjobb, vagyis a negyedik helyen végzett, ami még pikánsabbá teszi a dolgot egyébként, az az, hogy 2013-ban Alex is képviselte Magyarországot az Eurovízión.

Ezért szállt bele páros lábban a Neoton Família gitárosa, Végvári Ádám, és parasztnak nevezte a mentort, aki végül a hivatalos Facebook-oldalán reagált rá.

"Kedves Végvári Ádám… Miért is KELLENE nekem bármilyen dalt is ismernem, csak azért mert létezik? Ön hány dalomat tudná éppen felsorolni?

Még én magam sem emlékszem néha, hány dalom van pontosan, pedig a legtöbb fontos megjelenésem az elmúlt 10 évben sokmilliós nézettségeket, rádiós-tévés toplisták csúcsát, meg mindenféle platinákat ért el. De felteszem, 71 évesen ön nem az én zenéimet figyelgeti"

- írta ByeAlex.

Hozzátette még:

"Attól, hogy mentor vagyok, nem zenei lexikon. Amikor a szóban forgó dal megjelent, nekem még zenei ízlésem sem volt igazán, pedig nem is vagyok már húszéves sem. Aztán úgy adódott, hogy ahogy lett, én rögtön Mansont, Nirvanát, Kornt, és Ganxstát kezdtem el hallgatni…"

- magyarázta. Majd elnézést kért, amiért nem nézett utána, kik képviselték Magyarországot előtte, azt is írta, hogy nem Bayer Friderikával és az elért sikerével nem volt képben, hanem csak a dallal.

"Az sem zavar, hogy egyébként azonnal leparasztozott, mert mindegy is, csak furcsa, hogy legutóbb a saját magamról tett kijelentésem után - nevezetesen, hogy én majd idős koromban nemigen szeretnék már színpadon állni /csak egy csúnya szót használtam rá/ - a Nagy Feró a bulvárban rögvest személyeskedett velem, amire nem reagáltam (minek?); most meg ön parasztozik, mert nem ismertem egy dalt. Közben az idősek mindig a tiszteletről okoskodnak"

- tette még hozzá az énekes.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Valaki mögém lopakodik és elvágja a torkomat” - Megjósolta a halálát a börtönben meggyilkolt pedofil énekes
A 35 éves szabadságvesztését töltő Ian Watkins 2023-ban már túlélte egy hasonló incidenst, a mostani támadót rövid időn belül elfogták.


Ian Watkins, a Lostprophets egykori frontembere pénteken halt meg a börtönben. Egy rabtársa reggel, a cellából kiengedéskor nyakon szúrta, a Watkins pedig a sérülései miatt elvérzett, írta A támadót rövid időn belül elfogták.

Watkins pedofília miatt 35 éves szabadságvesztést kapott 13, gyerekekkel kapcsolatos szexuális bűncselekmény miatt, a büntetését 2013-ban kezdte letölteni. 2019-ben újra bíróság elé került, mert mobiltelefont rejtegetett a cellájában, ezért súlyosbították a büntetését.

Az ítélethirdetéskor arról beszélt, hogy „ismert gyilkosok” kérték, tartsa meg a telefont, miután az ágyán hagyta. A lehetséges következményekről a Mirror szerint akkor így fogalmazott:

„Valószínű, hogy valaki mögém lopakodik és elvágja a torkomat. Ez nem szemtől-szembe helyzet. Az ilyen dolgokat nem látod előre”.

2023 augusztusában már túlért egy késeléses incidenst. A mostani támadás előre kitervelt volt: a tettes recés élű bökőt használt, és a nyaki ütőerén sebezte meg. A történtek a börtön dolgozóit és több fogvatartottat is megráztak.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Az egyik leghíresebb hollywoodi világsztár a friss Nobel-díjas Krasznahorkai László elsőszámú rajongója
Brad Pitt 2000-ben Budapesten kapcsolt rá a 7 és fél órás Sátántangóra, majd összegyűjtötte a rendező filmjeit és Angelina Jolie-nak is ajándékozta.


Krasznahorkai László irodalmi Nobel-díja újra reflektorfénybe állította a kortárs magyar prózát. Az ellenállás melankóliája, a Báró Wenckheim hazatér és a Sátántangó szerzőjének művei Tarr Béla feldolgozásain keresztül is sokakhoz eljutottak.

A Sátántangó külön történetet kapott Hollywoodban is, írja a Bors. Brad Pitt 2000-ben Budapesten forgatta a Kémjátszmát Robert Redford társaságában, és ekkor találkozott a hét és fél órás filmmel. Vágási Emőke egy korábbi interjúban mesélte el, hogy a színész egy hotelszobai tévézés közben kapcsolt rá az M1-en futó vetítésre.

A beszámolók szerint Pittet azonnal beszippantotta Tarr Béla világa.

A budapesti DVD- és VHS-üzletekben ezt követően összegyűjtötte a rendező filmjeit, majd azokat akkori feleségének, Angelina Jolie-nak adta ajándékba.

Sőt, egy házibulin is a Sátántangó ment a háttérben.

A magyar alkotók hatása más amerikai filmesek munkáiban is tetten érhető. Gus Van Sant több alkalommal emelte ki, mennyit jelentettek számára ezek a művek, a Gerry és az Elefánt című filmjein jól felismerhető Tarr Béla hatása.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Voltak próbálkozások kettőnk között a műsor után” – kiderült, mi történt A Kísértés után Kerimmel és Anitával
A műsor után nem ugrottak bele a kapcsolatba. Kerim azt mondja, tartják a kapcsolatot, de egyelőre nem látja kettőjük jövőjét.


A TV2 A Kísértés című párkapcsolati realityjének második évada tegnap este ért véget. Az évadot több szakítás kísérte, a szereplők közül mindössze egy pár maradt együtt.

A 2025-ös fináléban a három megmaradt párból Timi és Máté együtt távozott, ők már jegyesek. Anita és Dávid kapcsolata nem maradt meg, mert a lány közelebb került Kerimhez.

Kerim az utolsó epizódban is azon volt, hogy Anitával menjen el, de a lány nemet mondott. Anita korábban utalt rá, hogy a műsor után lehet esélyük,

most pedig kiderült, mi történt:

„A vége felé már abban bíztam, hogy talán nem egyedül távozom a szigetről, ahogy érkeztem, de nem így alakult. Voltak próbálkozások kettőnk között a műsor után, sokat beszélgettünk, de valójában akkor úgy éreztük, hogy talán nem az lenne a legjobb megoldás, ha hirtelen beleugranánk egy kapcsolatba. Én pedig tartottam magam ehhez, még akkor is, ha én a műsor után egyből folytatni akartam. Viszont Anita részéről úgy láttam, hogy ő szeretne még jobban kibontakozni, megismerni a világot, hiszen nagyon fiatal, csak huszonkét éves. Ráadásul az elmondása alapján az eddigi párkapcsolataiba nem tudott annyit élni, amennyit szeretett volna. Ez viszont sajnos megingatta a bizalmamat kettőnkben, szóval beszéltünk, sőt még mostanában szoktunk, és

úgy gondolom, hogy nincs kizárva semmi, nem zárkózunk el egymástól, de egyelőre nem látom a jövőnket”

– mesélte Kerim a lapnak.

(via Borsonline)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Meghalt Diane Keaton
Az Oscar- és Golden Globe-díjas amerikai színésznő 79 éves volt.


79 éves korában meghalt Diane Keaton, tudta meg a People. A halál okát nem közölték, annyit írtak, hogy a színésznő Kaliforniában hunyt el.

A család azt kéri, tartsák tiszteletben a gyászukat.

Keaton a hetvenes években lett ismert: szerepelt a Keresztapa-filmekben, később több Woody Allen-alkotásban is. Az Annie Hall főszerepéért 1977-ben Oscar-díjat kapott.


Link másolása
KÖVESS MINKET: