SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Vujity Tvrtko kemény véleményt fogalmazott meg Tóth Gabiék válása kapcsán

A sztárriporter egész máshonnan közelítette meg a kérdést, mint a témában nyilatkozó sztárok és közéleti szereplők többsége.


Korábbi cikkeinkben írtunk róla, hogy ki mindenki szólt hozzá a lassan két hetes hírhez, miszerint válik az álompárnak tűnő Tóth Gabi és Krausz Gábor, miután az énekesnő félrelépett egyik táncosával.

A népszerű tévés riporter, Vujity Tvrtko eddig kivárt, de most megszólalt a témában, igaz, véleménye kissé rendhagyónak mondható.

„Megvártam, míg boldog és boldogtalan kifejti a véleményét az énekesnő és a szakács/séf szakításáról, a megcsalásról, a különköltözésükről, az új partnerről, a lehetséges okokról, sőt, még valami jósnő exkluzív interjújába is belefutottam, ahol egy kártyavető/tenyérolvasó/gömbnézegető jós-szakember nyilatkozott a lehetséges jövőről.

Nos, akkor jöjjön az én véleményem erről az egészről, zárójelbe téve:

(.)

Igen, egyetlen pont. Pontosan ennyi hírértéket látok magam előtt, meg az esetleges cikkeket erről az egyetlen pontról”

– fogalmazta meg sarkos véleményét a pokoli történetek hazai krónikása. Ezután azonban kifejti, hogy a Tóth-Krausz-saga helyet mit tart igazán fontosnak.

„Hogyan létezik, hogy egy elvileg hírműsor szinte semmi másról nem szól, mint politikai szereplők lejáratásáról meg a felgyújtotta/megerőszakolta/kivégezte/kirabolta hírekről. Félreértés ne essék: ezeknek is megvan a szerepük, de hitem szerint NEM EKKORA MÉRTÉKBEN! Mert ezek szorítják ki a felületekről az igazán fontos társadalmi kérdéseket!”

A riporter szerint vannak igazán fontos természeti csapások, háborús károk, emberi drámák, ezek számítanak igazán. És hogy mi nem? „Túléltem egy háborút, jártam diktatúrában meg sugárveszélyes városban is. Barátaim értelmetlen elvesztése, emberek szenvedése vagy éppen a remény és az erő, a hősök és potenciális példaképek bemutatása, AZ A FONTOS, nem a nemiszervpörgetés, a bulvárválás és megannyi haszontalan dolog. Az a fontos, hogy milyenek a kórházaink, van-e mit ennünk, mennyire erős az oktatás színvonala, hogyan kezeljük a válságokat: ez a lényeg, nem a főműsoridőbe emelt gagyi!

Egy válás két ember, esetleg egy család – nem lebecsülendő – fájdalma. DE normális esetben NEM MINDENT BETERÍTŐ – és elfedő – TÁRSADALMI KÉRDÉS!”

– zárja sorait Vujity Tvrtko.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Előkerült egy régi fotó: így nézett ki a Házasság első látásra Rékájára a plasztikai beavatkozások előtt
Egy Reddit-csoportban kezdett el terjedni a kép, miután Réka és férje között mindennapos témává vált a feleség szépészeti beavatkozásai. Ricsi ugyanis nem tud kibékülni azzal, hogy Réka többek közt a melleit is megműttette.


A Házasság első látásra című realityjének egyik központi konfliktusa adások óta az, hogy az egyik férj, Ricsi a természetes szépséget részesíti előnyben, míg felesége, Réka több plasztikai beavatkozáson is átesett.

A nézőket egy ideje foglalkoztathatta már, hogy hogy nézhetett ki a szempillaépítéssel foglalkozó nő a plasztikázás előtt, ugyanis

a napokban egy Reddit-csoportban felbukkant egy fotó Réka vállalkozásának korábbi Instagram-oldaláról – ezt ide kattintva nézheted meg. A műsor szereplője itt még világosabb hajjal látható.

A Ricsi és Réka közötti alapvető különbségek egyébként már a kísérlet elején, az összeköltözéskor megmutatkoztak. Ricsi egy babonás rituálé keretében sóval szórta körbe a közös otthonukat, hogy megvédje a negatív energiáktól, ami meglepte feleségét. A férfi akkor úgy kommentálta a helyzetet: „Én ilyen vagyok, ő nem, remélem, elfogad engem így.” Úgy tűnik azonban, hogy Ricsi nem tudja elfogadni, hogy Réka plasztikáztatott.

Pedig nemrég még romantikus vacsorával és virággal próbálta megmenteni a kapcsolatukat. A békülési kísérlet azonban nem oldotta fel a feszültséget. Réka ekkor fogalmazta meg a kettejük közti ellentmondást.

„Nem áll össze a fejemben a kép. Nem ilyet szerettél volna, ilyet kaptál.”

A feleség nemrég már kijelentette, hogy részéről vége van a házasságnak, amit férje szomorúan vett tudomásul. Végül aztán úgy döntöttek, tiszta lappal próbálják újrakezdeni kapcsolatukat.

Egy másik páros viszont már kimondta, hogy nem akarják tovább folytatni a kísérletet:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Vályi István beszólt Szabó Zsófinak: A fiatalok, veled ellentétben, pontosan értik és felfogják, hogy mi és miért történik körülöttük
Az újságíró szerint a műsorvezető jobban fél, mint azok, akiknek nincs vesztenivalójuk. A vita a fiatalok politikai nézetei okán robbant ki.
Karkó Ádám - szmo.hu
2025. november 16.



Vályi István újságíró a Facebookon üzent Szabó Zsófinak, miután a TV2 műsorvezetője egy interjúban azt mondta, szerinte „menő ellenzékinek lenni, de hogy miért, arról sok fiatalnak fogalma sincs.”

A posztban Vályi élesen bírálta a műsorvezető állításait, és egy teljesen ellentétes képet festett a fiatalokról.

Az újságíró szerint a fiataloknak azért van véleményük, mert zavarja őket sok minden, és nincsenek olyan pozíciókhoz kötve, amelyekbe görcsösen kapaszkodniuk kellene. Azt írja, a fiataloknak vannak

„morális és emberi gátjaik, melyekbe nem fér bele a Szőlő utca mocska, a gyermekvédelemnek hátat fordító államtitkár, a kérdések elöl menekülő kormányszóvivő, a telehugyozott vécék a vonatokon, az elsíbolt milliárdok és a Mészáros Lőrinc tokája, de nem fér bele közpénzzel kitömött csicskapropaganda, a kerekfejű zselatin-nyaligátor a lakótelepen és a térképre vitt civilek adatai sem.”

Hozzáteszi, hogy szerintük az sem fér bele, hogy több száz milliárd forintot „szó szerint kiloptak a közösből”, és hogy több ezer milliárd forintnyi vagyon veszítette el közpénz jellegét.

Bejegyzésében Vályi további sérelmeket is felsorol:

„Nem fér bele nekik az öngyilkosságba kergetett rendőrkapitány, vagy mentőállomás-vezető, ahogyan a te szemüveged, Putyin seggszőre és a szégyenteljes, piros sapkás kolduskórus a 190 milliónyi pénzünkön bérelt gépen és azt is nehezen viselik, hogy Bulgáriában már euróval fizetnek januártól, miközben nálunk csak a sok évre titkosított szerződésekkel betakart hitelek kamata 3000+ milliárd forint és szart sem ér a pénzünk.”

Az újságíró szerint tovább a fiataloknak nem fér bele „a flegma rongyrázás, a privát kastélymutyi és a quaddal hajtott zebracsorda sem, ahogyan az sem, hogy a 70 méteres betegek sorát flashmobnak hívják, nem a betegellátás csődjének, mivel csak a fent említett hitelkamat több, mint amennyit az egészségügyre költenek.”

Vályi úgy véli, az sem elfogadható számukra, hogy egy „utálkozással és gyűlölettel teli ország” jött létre, ahol minden ötödik gyerek hivatalosan is szegény, és ahol a civileket börtönnel fenyegetik, miközben a bíróság által megítélt járandóságukat sem kapják meg. Azt is megemlíti, hogy a svájci indexálású nyugdíjnak és az Európai Ügyészséghez való csatlakozásnak is „ajtót mutattak”.

Az újságíró szerint a lista végtelenül hosszú, és a társadalom számos csoportjának, köztük az orvosoknak, rendőröknek és katonáknak is elege van.

„Az orvosok, ápolók, rendőrök, katonák, tűzoltók és navosok is, meddig lapátolja majd mindenki ennek a bagázsnak a mocskát? Szerinted nekik nincs elegük? Minden gödör megtelt, minden pohár megtelt és nincs már hová és miből menni. Neked van, neked nem elég és félsz, jobban félsz, mint azok, akiknek már semmi veszítenivalójuk nincsen. Tényleg így gondolod?”

– zártja posztját Vályi István.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Tapsot sem érdemelsz, menjél ki” – Molnár Áron kiakadt a fingós lufipukkasztóra a Csillag Születikben
A japán komikus szellentőmutatványokkal készült, például így fújta el a gyertyákat egy tortán. ByeAlex szerint a produkció „egy rakás szar” volt, a közönség mégis tombolt.
DKA – Fotó: RTL - szmo.hu
2025. november 17.



Teljesen kiakadt az egyik zsűritag, Molnár Áron a Csillag Születik második adásában, miután egy japán komikus, Ichikawa a színpadra lépett. A tokiói férfi szellentőmutatványokkal készült: először kacsahangot utánzott, amire Molnár és ByeAlex is azonnal a leállítást jelző piros gombhoz kapott.

A produkció azonban folytatódott: a versenyző a hátára feküdt, és a fenekét egy torta felé tartva, szellentéssel fújta el a rajta lévő gyertyákat, miközben Puskás-Dallos Peti tartotta a tortát. A fináléban pedig a másik műsorvezető, Istenes Bence fején lévő, bukósisakra erősített lufit lőtt ki ugyanezzel a módszerrel. A zsűri egy részét sokkolták a látottak.

„Undorító, felháborító. Ki a tökömet érdekel egy fingó ember? Hát ilyen undorító dolgot!”

– fakadt ki Molnár Áron, aki később Köllő Babettnek is nekiszegezte a kérdést, miért nem állítja le a produkciót. „Az, hogy nézel egy fingó embert a színpadon. Az, hogy ennek teret adsz, nem nyomod be a piros gombot? Ez szégyen szerintem” – mondta a színész, mire Köllő csak annyit felelt: „Jó, jól van!”.

ByeAlex sem rejtette véka alá a véleményét, a közönséget is arra kérte, ne tapsoljanak. A produkciót ritka ízléstelennek, „gusztustalan, rettenetesen nagy rakás szarnak” nevezte.

Molnár Áron a versenyzőnek is kemény szavakat címzett: „Nem csak a magyar kultúrára hozol szégyent, (...) a saját kultúdrádra és a saját népedre is szégyent hozol ezzel. (...) Menjél ki, tapsot sem érdemelsz, menjél ki!”.

A vita Ichikawa távozása után is folytatódott a zsűriasztalnál, Molnár ugyanis számonkérte Köllő Babetten a döntését. „De végigengedted!” – vetette oda a színész, mire Köllő Babett így védekezett: „Idejött, megcsinálta. Engedtessék már meg nekem, hogy végigengedjem, ha én úgy akarom!”. Döntését azzal indokolta, hogy még nem látott ilyet és kíváncsi volt.

A negyedik zsűritag, Geszti Péter annyit fűzött hozzá, hogy a Csillag Születik helyenként művészet, helyenként pedig cirkusz, és ez a produkció az utóbbi kategóriába tartozott.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Két hét után véget is ér A Most Wanted - A hajsza – az utolsó adásra váratlan meglepetéssel készül az RTL
November 21-én zárul a menekülős reality, amelynek végére az RTL különleges eseményt szervez. A csatorna mindössze 100 rajongónak adja meg a lehetőséget a közös ünneplésre.
DKA – Fotó: RTL - szmo.hu
2025. november 17.



Alig két hete van képernyőn, de november 21-én, pénteken már le is kerül a képernyőrőlaz RTL nagyszabású realityje, a Most Wanted – A hajsza. A csatorna egy exkluzív, fizetős közönségtalálkozóval ünnepli a finálét az RTL Ligetben.

100 nézőnek lehetősége lesz arra, hogy a szereplőkkel együtt nézze meg a mindent eldöntő adást. A „Meet & Great” belépő 19 990 forintba kerül.

A budapesti Dózsa György úton található helyszínen 18:30-tól várják a rajongókat, a program pedig 19:00-kor veszi kezdetét. Az eseményen 12 éven aluliak nem, 18 éven aluliak pedig csak felnőtt kísérővel vehetnek részt.

„Szabadulóbuli az RTL Ligetben – november 21-én. Találkozz a Most Wanted szökevényeivel, nézd velük élőben az utolsó adást!” – olvasható a csatorna közösségi oldalán közzétett felhívásban.

A műsorban 24 híresség próbált párokban, narancssárga rabruhában elrejtőzni az őket üldöző nyomozócsapat elől, amelyet Sebestyén Balázs, Pápai Joci és Frohner Fecó vezetett. A hajsza során több párost is elkaptak, legutóbb Istenes Bencét és Csobot Adélt kapcsolták le a Nyugati pályaudvarnál egy vonaton, miután a nézők bemártották őket. Korábban a Bíró ikreknek, Beának és Nikinek is véget ért a menekülés.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk