Szörnyű történetet osztott meg egy nő a Redditen - írta a Sassy.hu.
Egy fiatal nő nem tudja, hogy mitévő legyen, mert két hónapja kiderült, hogy a férje megcsalta őt a saját nővérével.
Lehetetlen helyzetbe került ezzel a kismama: a megcsalás ténye két hónappal ezelőtt derült ki, azóta a férfi a nő bocsánatáért könyörög, és folyamatosan ígéreteket tesz, hogy vesz neki új lakást, új autót vagy akármit, csak maradjon mellette.
"A férjem azt is mondta, hogy annak a gyereknek akar az apja lenni, akinek én vagyok az anyja"
- írta a nő a Redditen a Mirror cikke szerint.
A történethez hozzátartozik az is, hogy a nővére ráadásul ikreket vár.
A feleség azt is leírta a bejegyzésében, hogy már arra készült, hogy elválik férjétől, ezek után viszont úgy érzi, hogy nem teheti ezt meg, mert nem tudná eltartani a gyereket.
A nő azt is megosztotta az interneten, hogy már évek óta erre vágyott, hogy megszülessen a kisbabája, erre most végre összejött, de ezek után fogalma sincs, hogyan tartja majd el a gyermekét, ha otthagyja a férjét.
Fizetett szabadságra küldték kedden azt a transznemű gimnáziumi tanárt Kanadában, aki hatalmas műmellekkel és ágaskodó mellbimbókkal tanít, írja a New York Post. Kayla Lemieux kereskedelmet oktat egy ontariói középiskolában.
A Toronto Sun értesülése szerint Lemieux-t azután függesztették fel, hogy az oktatási miniszter és a régió parlamenti képviselői felemelték hangjukat a közösségi médiában nagy port kavaró fotók és videók miatt. A politikusok szerint az iskola üzemeltetője nem járt el kellő körültekintéssel az ügyben, amikor „nem a tanulók érdekeit és biztonságát helyezte előtérbe”.
Az iskolaszék hónapok óta védelmébe vette a transznemű tanárt, aki még 2021-ben kezdte meg a nővé alakulást. A szülők ugyanakkor teljesen kiakadtak, amiért Lemieux a gyerekek előtt mutatkozott a gigantikus mellprotézisekkel és a felsőjét szinte átszúró mellbimbókkal.
Az extravagáns külsejű tanár ügyét akkor kapta fel a nemzetközi sajtó, amikor a New York Post kiderítette, hogy a férfi iskolán kívül alig hordja feltűnő parókáját és mellprotézisét, valamint sminket sem visel. Ráadásul egy szomszédja elmondása szerint a többnyire teljesen hétköznapi tornacipőben, pulóverben és farmerben mászkáló férfi „rendkívül ritkán” viseli a botrányt kiváltó kiegészítőket a civil életében.
Lemieux akkor tagadta, hogy a lap fotóin szereplő férfi ő lenne, ahogy azt is, hogy a hatalmas mellei ne lennének igaziak. Kayla Lemieux szerint a szomszédai is hazudnak, amikor azt mondják, hogy másképp néz ki, mint ahogy az iskolában is lefotózták.
Lemieux azt mondta, hogy a hatalmas mellek nem protézisek, hanem a rendkívül ritka gigantomastia nevű betegség eredményei. A kórban szenvedőknél a mellszövetek gyors és túlzott növekedést okoznak.
A tanárt azután küldték fizetett szabdságra, hogy a felháborodott szülők januárban olyan szabályzat kidolgozását javasolták, mely megköveteli a „megfelelő és professzionális” megjelenést. Lemieux a New York Postnak azt mondta, hogy be fogja tartani a szabályzatban szereplő előírásokat, ugyanakkor nem gondolta azt, hogy bármi gond lett volna az öltözködésével.
Kayla Lemieux egyik korábbi iskolaszéki meghallgatásáról ebben a videóban közöltek részleteket:
Megtalálta anyja bankkártyáját, majd azt a saját telefonjához hozzáadva öt hónap alatt elköltötte mobiljátékokra a családja minden megtakarítását egy 13 éves diáklány Kínában.
Az édesanya csak akkor vette észre, hogy eltűnt a bankszámlájáról a család összekuporgatott vagyona, amikor lánya bentlakásos iskolájából jelezték neki, hogy gyereke túl sok időt tölt fizetős mobiljátékokkal.
A 13 éves kislány év elején találhatta meg anyja bankkártyáját, majd miután hozzáadta a saját mobiljához, májusig több mint húszmillió forintnak megfelelő összeget költött el róla online telefonos játékokra. A fiatal lány tíz osztálytársának is utalt át összesen négymillió forintnyi összeget, hogy ők is játszhassanak.
Az öt hónapnyi mobiljáték-maraton nyomán a család bankszámlája teljesen kiürült. A lány a helyi sajtónak azt mondta, nem tudta, honnan jön a játékokra elköltött pénz, és azt sem vette észre, hogy mekkora összeget játszott el.
Felhagy a bűnüldözéssel, és OnlyFans-modellnek áll Kerri Andrews, alias Nyssa Valentinabrit rendőr – írja a Daily Mail. A 41 éves tiszt azt mondja: bár munkája során sokszor az életét kockáztatja, mégsem érzi úgy, hogy főnökei részéről megbecsülés érné, így azonnali hatállyal felmond 8 éve meglévő munkahelyén, és az online erotikus oldalak világában kezd új karrierbe.
„Ez egy teljesen más irány számomra, de újra kell élnem az életemet, mert annyira kiábrándultam a rendőri szolgálatból” – nyilatkozta a lapnak Andrews. Hozzátette:
„Izgatott vagyok, hogy az OnlyFans-szel dolgozhatok, és fogalmam sincs, hogyan fog alakulni az egész. De nem akarok valahol megragadni, csak azért, mert bizonyos szintű megélhetést biztosít. Bármi is történik, most én irányítom a saját jövőmet”.
Nyssa Valentina oldalára havi 11 fontért lehet feliratkozni, és mivel igen szép számmal kedvelik (természetesen nem szabvány szerinti) "egyenruhás" fotóit, egyelőre nem küzd anyagi nehézségekkel a váltás miatt.
A tiszt szerint a kilépés egyik fő oka, hogy a Szakmai Szabványügyi Igazgatóság vizsgálatot indított ellene két évvel ezelőtt, miután egy kollégája jogtalanul vádolta meg azzal, hogy dominaként keresett mellékvállalkozást. Szerinte ez teljes hazugság, és csak besározni akarták ezzel. Mint mondta: régen abban hitt, hogy rendőrként az igazság oldalán harcol, nagyon kiábrándította, hogy ennek ellenére irodai pletykák alapján fel lehetett menteni pozíciójából.
Kerri Andrews nem az első a brit rendőrségen, aki az utóbbi időben erotikus karrierváltásba kezdett. Néhány hete egy Samantha Lee nevű rendőrtisztről derült ki, hogy erotikus fotóival keres pénzt. Őt végül a rendőrségtől azért távolították el, mert súlyos mulasztást követett el, amikor nem tartóztatott le egy Wayne Couzens nevű férfit, aki aznap gyilkolta meg áldozatát.
Bizarr tengeri lényt videóztak le, senki nem tudja, milyen állat lehet
A dél-karolinai Pawleys-szigetnél készült a felvétel, amin egy tintahalszerű lény látható. De az is lehet, hogy egy tengeri csiga, vagy egy tengeri nyúl van a videón.
Egy furcsa külsejű tengeri lényről készült videó Dél-Karolinában, a kutatók nem tudják, hogy milyen állat lehet a felvételen.
A videó a Pawleys-szigetnél készült egy híd közelében. A felvételen szereplő lénynek mintha szárnyai és csőre lenne, de a formája nem hasonlít egy madárra. A Dél-Karolinai Természeti Erőforrások Minisztériumának tisztviselői nem tudják milyen állatról lehet szó. A felvételt elküldték a charlestoni Tengeri Erőforrások Kutatóintézetének is, hátha ők megoldják a rejtélyt.
Brad Panovich meteorológus azt mondta, neki
elsőre tintahalnak tűnt a lény, de most már inkább azt gondolja, hogy egy tengeri csigáról, vagy egy tengeri nyúlról lehet szó.
Ezek a fajok azonban Florida és nyugati part melegebb vizeiben élnek.