A Rovatból

Alekosz úgy döntött egy hétig meleg lesz, már túl is esett első randiján

Véleménye szerint a férfiak mélyebb érzelmi élményt kínálnak.


Alekosz mindig is híres volt meghökkentő ötleteiről, különös terveiről: legutóbb például azt találta ki, hogy meleg pasiként tölt el hetet, ugyanis kíváncsi rá, milyen érzelmeket vált ki a férfiakból.

A valóságshow-sztár már túl is esett első melegrandiján, ami elmondása szerint kifejezetten jól sikerült. A srác mozizni akart, de Alekosz a klasszikus beszélgetős este mellett döntött, hiszen szerette volna jobban megismerni "kiszemeltjét".

"Végül egy kávézóban ültünk le, ahol kifejtette, mit érez irántam, mit lát bennem. Azt kell, hogy mondjam, nőtől évek óta - évtizedek óta nem kaptam, nem hallottam annyi csodálatot, mint tőle" - fejtette ki Alekosz.

A sztár hozzátette, hogy a kísérlete péntekig tart, és az a célja, hogy összehasonlíthassa a nőktől és férfiaktól kapott érzelmi élményeit. Az eddigiek alapján a nőket sokkal primitívebbnek tartja, mint férfitársait, ugyanis előbbiek kinevették különös projektje miatt.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Először mutatkozott együtt Stohl András és új párja: kézen fogva érkeztek A Nagy Duett élő show-jára
A színész és Kriszta végre felvállalták a kapcsolatukat a nyilvánosság előtt, A Nagy Ő vetítése alatt ugyanis ezt nem tehették meg. Le is fotózták a párt, amikor megérkeztek a TV2 stúdiójába.
DKA – Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. február 16.



Alig két nappal A Nagy Ő fináléja után, ahol Stohl András végül Krisztát választotta, a pár először jelent meg együtt a nyilvánosság előtt.

Ez azért nagy szó, mert a párkereső reality utolsó adása utáni kibeszélőben a színész-műsorvezető elárulta, hogy bár a nyári forgatás óta is együtt vannak választottjával, nem mutatkozhattak együtt nyilvánosan, amíg a műsor futott a tévében.

A 47 éves, egészségügyben dolgozó Kriszta így beszélt a kapcsolatukról: „Most úgy érzem, egy erős kapcsolatépítési szakaszban vagyunk, amiből bármi lehet”.

Megerősítve, hogy továbbra is egy párt alkotnak, Kriszta elkísérte Stohl Andrást A Nagy Duett 8. évadának első élő show-jára vasárnap este. A Ripost le is fotózta a párt, amint kézen fogva érkeztek a TV2 stúdiójába, a képet ide kattintva lehet megnézni.

Stohl ugyanis az egyik zsűritag a műsor megújult zsűrijébe. Mellette Lékai-Kiss Ramóna, Horváth Tamás és Kasza Tibi pontozza a sztárpárok teljesítményét. Az első élő show elején a színész-műsorvezető így nyilatkozott A Nagy Ő-ről:

„Jó érzés volt látni, hogy azt kaptam vissza a képernyőn, amit szerettünk volna elérni ezzel a műsorral. Nagyon sok visszajelzésem van, ami jólesik. Szerintem a TV2 büszke lehetett erre a műsorára.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Lefotózták őket: Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea élőben nézte meg A Nagy Duett első élő show-ját
A róluk készült fotó alapján a pár nagyon jól szórakozott a stúdióban. Várkonyi Andrea a műsorban versenyző Gáspár Beával is fotózkodott a színpadon.
DKA - szmo.hu
2026. február 16.



Eseménydús hétvégéje volt Várkonyi Andreának és Mészáros Lőrincnek: három nap alatt két nagyszabású eseményen is feltűntek. Ahogy megírtuk, pénteken az Erkel Színházban jártak a Hogyan tudnék élni nélküled? című Demjén-musical premierjén. Akkor velük tartott a műsorvezető Bochkor Gáborral közös lánya, a 18 éves Bochkor Nóra is.

Vasárnap pedig a TV2 stúdiójába látogattak el A Nagy Duett új évadának első élő show-jára. A Blikk fotósa lencsevégre kapta a párt, akik láthatóan élvezték a műsort. Várkonyi Andrea később az egyik versenyzővel, Gáspár Beával is fotózkodott a színpadon – ezt a képet ide kattintva láthatod.

De nem ők voltak az egyetlen híres pár a közönség soraiban. Stohl András A Nagy Ő című műsor nyertesével, Kiss Krisztával kézen fogva érkezett a stúdióba. Ez volt a pár első nyilvános megjelenése azóta, hogy kiderült, a színész-műsorvezető a 47 éves nőt választotta párjául a párkereső realityben.

Ahogy már írtunk róla, A Nagy Duett első élő show-jában kilenc páros és egy a műsor történetében először színpadra lépő trió mutatta meg magát a TV2 képernyőjén. Az adás végére Curtis és Barnai Judie, Galambos Lajos és Stana Alexandra, valamint Gallusz Nikolett és Gajdos Tamás került veszélyzónába. A zsűri végül Curtiséket mentette meg a kieséstől, a nézők pedig a másik két páros közül Gallusz Nikolettéknek szavaztak bizalmat, így az első adás végén Galambos Lajosnak és Stana Alexandrának kellett távoznia a versenyből.

A műsort Liptai Claudia és Till Attila vezeti, a zsűriben pedig Lékai-Kiss Ramóna, Stohl András, Horváth Tamás és Kasza Tibi foglal helyet. Az online térben Lissák Laura készít interjúkat a produkciók előtt és után.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Videó: Molnár Gusztávra a Ferihegyen csaptak le a rendőrök, exfelesége durva dolgokat állít róla
Molnár Gusztáv nyolc hónapos terhes feleségével mit sem sejtve szállt le a gépről, a gondtalan nyaralásnak azonban vége szakadt. Mindeközben a korábbi párja szerint Molnár 6 éve nem fizet gyerektartást, és ebben az ügyben hamarosan már ítélet várható.


Rendőrök várták Molnár Gusztávot a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, amikor február 16-án, hétfőn hazaérkezett Ciprusról. A színész nyolc hónapos terhes párjával tért haza, amikor az egyenruhások odaléptek hozzá az érkezési oldalon. A jelenetet egy olvasójuk rögzítette – írta a Blikk, ami videót is közölt az esetről.

A rendőri intézkedésnek komoly előzménye volt: február 13-án, pénteken a Gödöllői Járásbíróság kezdeményezésére a rendőrség elfogatóparancsot adott ki a színész ellen kiskorú veszélyeztetése miatt.

Az eljárást a BRFK III. kerületi Rendőrkapitányság folytatja le. Molnár Gusztáv éppen Cipruson tartózkodott, amikor értesült a körözésről.

A színész egy videóban arról beszélt, hogy meglepte az elfogatóparancs. Állítása szerint azért nem tudott a fejleményekről, mert egy határozatot egy korábbi címére küldtek ki, és az ügyfélkapuján keresztül sem kapta meg.

Hozzátette, bántja, hogy várandós felesége egy régi élethelyzete miatt éli át ezt a kellemetlen helyzetet, és a videóban üzent is volt feleségének és annak új párjának: „Álljatok le, köszi!”

Molnár Gusztáv volt felesége, Ildikó egy közleményben reagált a színész állításaira és vádjaira.

„Nem kívántam nyilvánosan megszólalni Molnár Gusztáv körözése kapcsán, de mivel nyilvános videójában valótlan állításokat tett, felszólított, valamint rágalmazott engem és férjemet, ezért kénytelen vagyok a tényeket tisztázni” – kezdte nyilatkozatát. Hangsúlyozta, hogy nem tett új feljelentést, a mostani büntetőeljárás egy 2021. augusztus 15-én tett feljelentés nyomán indult. Elmondása szerint a hatóságok négy évvel ezelőtt kizárták a nyomozati eljárásból, annak menetére semmilyen ráhatása nem volt.

Ildikó határozottan visszautasította azt a vádat, hogy férje rendőri beosztásával visszaélt volna.

„Határozottan visszautasítom azt az állítást, hogy férjem rendőri beosztásával visszaélve bármilyen módon befolyásolta volna az eljárást” – szögezte le, hozzátéve, hogy férje soha nem dolgozott a III. kerületi rendőrkapitányságon.

Kiemelte továbbá: „Molnár Gusztávot korábban már jogerősen ELÍTÉLTE a bíróság a férjemmel szemben tett, hasonló tartalmú, valótlan rágalmazó kijelentései miatt.”

A közleményből kiderül az is, hogy egy másik bírósági eljárás is folyamatban van tartás elmulasztása miatt.

„Molnár Gusztáv hat éve nem teljesíti gyermektartási kötelezettségét, annak ellenére, hogy arra a lehetőségei adottak lettek volna, és a hatóságok minden esélyt megadtak számára arra, hogy tartozását ez idő alatt büntetőjogi következmények nélkül rendezze.” Ebben az ügyben hamarosan ítélet várható.

Ildikó azzal zárta sorait, hogy kéri a sajtót és a nyilvánosságot, gyermekük érdekében tartsák tiszteletben a magánéletüket.

Az ügyészség korábban arról tájékoztatott, hogy kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt emeltek vádat Molnár Gusztáv ellen. Amennyiben a színész beismeri a bűnösségét és lemond a tárgyaláshoz való jogáról, az ügyészség indítványa szerint 1 év 4 hónap börtönbüntetésre számíthat, melynek végrehajtását 2 év próbaidőre felfüggesztenék.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Stohl András elárulta, hol tart most új kapcsolata A Nagy Ő nyertesével
A színész-műsorvezető arról is beszélt, hogy milyen a kapcsolata a párkereső reality többi szereplőjével, és megbánt-e valamit a műsor kapcsán.
DKA – Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. február 16.



Ahogy arról már írtunk A Nagy Ő lezárultával Stohl András Kiss Kriszta mellett döntött. A színész-műsorvezető a Blikknek adott interjúban beszélt a műsor óta eltelt időszakról és a kapcsolatuk jelenlegi állásáról.

Mint mondta, a párkereső reality „tagadhatatlanul megosztó volt”, de életre szóló élményeket hozott számára. Arra a kérdésre, hogy megérte-e egy tévéműsorban keresnie a párját, úgy felelt: „Nem hiszem, hogy erre negatívan lehet válaszolni, mert annyi élmény, annyi tapasztalat ért, amihez egy élet is kevés lett volna.”

A műsor pozitív hozadékai között említette, hogy „megismerhettem 19 különböző hölgyet és élettörténetet.”

A színész határozottan állította, hogy semmit nem csinálna másképp, és nincs olyasmi, amit megbánt volna.

A forgatás logisztikai hátteréről elmondta, hogy a stáb rengeteget segített neki, hogy a munkát össze tudja egyeztetni a színházi és szinkronszínészi feladataival. „Ebben nagyon sokat segített a stáb, ezért zökkenőmentes volt az összes többi munkámmal” – fogalmazott, majd hozzátette: „Inkább a családom hiányolt...” A végső döntésében komoly szerepet játszott a lánya, Rebeka véleménye is, amit a színész meg is erősített. Kijelentette: „Rebeka véleménye mindig befolyásol.”

Stohl szerint bár a forgatás óta hónapok teltek el, azóta sem engedték el egymást Kiss Krisztával, ezzel választ adva a kapcsolatuk valódiságát firtató netezőknek.

Arról, hogy jelenleg hol tartanak, szűkszavúan, de egyértelműen nyilatkozott: „Ismerkedünk, randizgatunk.” Ezt mi se bizonyítja jobban, mint hogy A Nagy Duett vasárnapi élő show-jára is együtt, kézen fogva érkeztek.

Elárulta azt is, hogy a többi lánnyal is jó viszonyban maradt. „A sajtótájékoztatón jó volt látni a lányokat egytől egyig! Mindenkivel megmaradt a jó kapcsolat” – állította.

A családjától és barátaitól kapott visszajelzésekkel kapcsolatban elmondta, a vélemények vegyesek voltak, de a műsor nézettsége vitathatatlan. „Megosztó volt a műsor, de tény, hogy az egész ország nézte!” – zárta gondolatait a műsorvezető.


Link másolása
KÖVESS MINKET: