A Trónok Harca színésznője a második agyvérzése után mindennap attól rettegett, hogy meg fog halni
Emilia Clarke egy podcastban beszélt a Trónok harca forgatása alatt elszenvedett két agyi aneurizmájáról. A színésznő elárulta, a második, életveszélyes műtét után úgy érezte, kijátszotta a halált, és ez a gondolat állandóan elkísérte.