„Vállalkozó vagyok: ha nem dolgozom, nincs fizetésem” – Hevér Gábor a színészi pálya kíméletlen valóságáról
Hevér Gábor arról beszélt, hogy a színészi szakmában nem engedheti meg magának a betegséget, mert akkor éhen marad. A színész szerint ez a kiszolgáltatottság a pálya velejárója, és nem tudja, mi lesz vele idős korában.