„A TISZA-kormány célja nem az, hogy átvegye a korábbi hatalom kommunikációs reflexeit” – elismerte a kormány, hogy nem a legszerencsésebb módon posztoltak Orbán Viktorról
A TISZA-kormány az RTL Híradónak küldött válaszában önkritikát gyakorolt egy, a hivatalos Facebook-oldalukon megjelent bejegyzés miatt. A posztot, amelyben azt írták, „Orbán a sajátjainak is hazudott”, Jámbor András is bírálta, mert a Fidesz kommunikációjára emlékeztette.