SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Szürreális bemutatkozás a Nagy Ő-ben: Stohl András sokkot kapott a cincogó hangú „Princess” Szabinától

A 35 éves hölgy „Buci hercegnek” becézte a színészt, aki hatalmas mosollyal fogadta a különös köszöntést, majd rögtön féltérdre ereszkedett.
M.M. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. január 27.



Hétfő este elindult a TV2-n A Nagy Ő hetedik évada, és Dancsi Szabina már az első percekben gondoskodott róla, hogy mindenki róla beszéljen. A magas hangjáról ismert, 35 éves édesanya rózsaszín ruhában, koronával a fején érkezett, és „Buci hercegnek” szólította Stohlt, akinek ajándékba is hozott egy koronát.

A színész elkerekedett szemekkel és nagy mosollyal fogadta a bemutatkozást. Miután Szabina „Princess Szabinaként” hivatkozott magára, Stohl féltérdre ereszkedett előtte.

Szabina különleges hangja és viselkedése nemcsak a nagy Ő-nek tűnt fel, a többi versenyző sem hagyta szó nélkül.

„Nem tudom, melyik pszichiátriáról szabadították ki” – fogalmazott Gina. „Ezt a hangot nem bírom elviselni, nekem még innom kell, gyerekek” – tette hozzá Böbe.

A párkereső reality új szezonjában 19 hölgy érkezett azzal a céllal, hogy elnyeri az 58 éves Stohl András szívét, de a nagy Ő már az első adásban hazaküldte az egyik párjelöltet.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Napokig készült Boráros Gábor, hogy elmondja, végül így fogadta a 4 éves Zora a hírt édesanyja haláláról
Boráros Gábor szakember segítségével közölte a tragédiát a kislányával, a legrosszabbtól tartva. Zora reakciója azonban mindenkit meglepett, az apa pedig egy rövid üzenetben számolt be a legnehezebb pillanatokról.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. január 27.



Szakember segítségével, napokig tartó felkészülés után mondta el Boráros Gábor a négyéves kislányának, Zorának, hogy az édesanyja, Jákli Mónika soha többé nem tér haza. Az influenszer január 21-én, szerda hajnalban szenvedett halálos autóbalesetet, a tragédia pedig megrázta az országot. Az MMA-harcosra hárult a legnehezebb feladat, hogy közölje a hírt közös gyermekükkel, aki egészen vasárnap estig nem tudott a történtekről.

Az édesapa kedd reggel az Instagram-oldalán tájékoztatta a rajongókat a fejleményekről.

„Vasárnap este mondtam el neki, hála az égnek nem fogadta olyan rosszul, mint ahogy vártam”

– írta rövid bejegyzésében. Boráros korábban hétfő estére ígért egy hosszabb, mindent tisztázó nyilatkozatot, ám ezt elhalasztotta, amit azzal indokolt, hogy a kislányával töltött idő most mindennél fontosabb.

„Nem feledkeztem meg róla, csak sokkal több és jobb programom volt a lányommal. A legfontosabbakat végeztem el inkább, pl. a lányommal foglalkoztam, edzettem, takarítottam, kaját készítettem, megleptem őt, nevetni láttam, sorolhatnám... A nyilatkozatot majd holnap este megnézitek” – üzente követőinek, hozzátéve, hogy addig is rengeteg hazugság kering az interneten, amivel az egész ügyet fedezni próbálják.

A tragédia a 63-as főúton, Nagymegyer és Alistál között történt. Jákli Mónika Mercedese lesodródott az útról, darabokra tört és kigyulladt. A rendőrség kamerafelvételek alapján próbálja rekonstruálni az eseményeket, közben pedig kiderült, hogy a dunaszerdahelyi bíróság tavaly szeptemberben távoltartási végzést rendelt el Boráros Gábor ellen. A harcos ezt tagadta, és a közösségi oldalán azt állította, nem volt érvényben ellene ilyen határozat. Az RTL a szlovák Markíza csatornára hivatkozva fenyegető üzenetekről számolt be, Jákli családja ugyanakkor azt nyilatkozta, hogy a nőt a halála előtti órákban senki nem bántotta vagy üldözte.

Boráros Gábor korábban elmondta, pszichológusokhoz fordult segítségért, és a kislánya, Zora vele fog élni, de szeretné, ha az édesanya családja is aktív része maradna a gyermek életének. Hétfőn elmaradt nyilatkozatát kedd estére ígérte, egy másik bejegyzésében pedig úgy fogalmazott: „Elég a sz*rkeverésből. Sokkal fontosabb dolgom van: biztosítani a lányom jövőjét.”

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Stohl András meglepő vallomása Kiara Lordnak: „Mindig akartam, hogy egy felnőttfilmes legyen a párom”
A hétfőn induló A Nagy Ő című műsorban a színészt egyáltalán nem rettenti el a pornószínésznő múltja, sőt kifejezetten vonzza. Stohl érdeklődése Kiara iránt várhatóan nem fog tetszeni a többi hölgynek.


Már a ma esti, január 26-i premierben forrni kezd a levegő A Nagy Ő villájában, amikor Stohl András a maszkos bemutatkozón azonnal felismeri az egyik versenyzőt, Kiara Lordot. A színész nem is rejti véka alá érdeklődését a felnőttfilmes múltú hölgy iránt.

A TV2 párkereső valóságshow-jának első részéből a Blikk osztott meg egy-két kulisszatitkot. Összesen 19 nő küzd a szingli színész kegyeiért, Stohl azonban a maszkos bemutatkozás során egyedül Kiarát köszönti név szerint

Kiara Lord bevallja, régóta szeretné megszerezni Stohl skalpját, és egy meglepő vallomással indít. „Ha hiszed, ha nem, nekem te tényleg egy... nem tudom, mennyire degradáló szó a bakancslista...”

– kezdi a felnőttfilmesként ismert párjelölt.

Stohl nevetve vág közbe, és egy csibészes vallomással lepi meg Kiarát:

„Bakancslista? Én fehér cápával szeretnék merülni, és mindig akartam, hogy egy felnőttfilmes legyen a párom.”

Kiara, aki szapioszexuálisnak vallja magát, vagyis számára az értelem és a személyiség legalább olyan fontos, mint a kinézet, láthatóan meglepődik a reakción.

Stohl András élénk érdeklődése várhatóan Kiara több versenytársát is féltékennyé teszi. A háta mögött alaposan kibeszélik a kalandos múltú riválist, akinek jelenléte egyesekben bizonytalanságot kelt, míg mások úgy vélik, nekik nem lehet ellenfele „egy ilyen nő”.

Kiara az epés megjegyzéseivel maga sem teszi magát népszerűbbé, szerinte ugyanis sokan szebbek maszkban, mint anélkül, és a sajtónak már korábban is kendőzetlenül beszélt arról, hogy nem tart a konkurenciától.

„Amikor megláttam a játékostársaimat, nem lepődtem meg. Pontosabban meglepődtem, mert volt elvétve egy-két helyes nő. De konkurenciát alapvetően nem láttam, csak rózsáért tülekedő amatőröket”

– szúrt oda korábban a jelentkezőknek. Hozzátette, erős lesz benne a versenyszellem, és nem fél beleállni a konfliktusokba. Hogy meddig fajul a rivalizálás, és Kiara magabiztossága mennyire megalapozott, az A Nagy Ő hétfő esti adásából kiderül.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Stohl András nem teketóriázott: már az első este repült A Nagy Ő első versenyzője
A legfiatalabb versenyző, a 21 éves Réka nagy reményekkel érkezett, de Stohl András gyorsan lehűtötte. A színész a családjával és a gyerekvállalással szembesítette a lányt, aki erre nem számított.


Nem kellett sokat várni az első drámára A Nagy Ő hetedik évadában: Stohl András már a hétfő esti nyitóepizódban hazaküldte a legfiatalabb jelentkezőt, a 21 éves Szabó Rékát. A színész egy rövid, de annál lényegre törőbb beszélgetés után döntött úgy, hogy

a 37 év korkülönbség és a gyökeresen eltérő családtervek miatt nem folytatják az ismerkedést.

Mielőtt azonban a sorsdöntő párbeszédre sor került, a TV2-n január 26-án elstartolt műsorban húsz nő vonult fel, hogy elnyerje a színész szívét.

A bemutatkozások végén Gina és Kriszta kapta az „első benyomás” rózsás karkötőit, vagyis elsőre ők fogták meg leginkább a szívtiprót - írta a Blikk. Voltak azonban mások is, akik azonnal felhívták magukra a figyelmet, ki-ki a maga módján.

Dancsi Szabina magas hangján, vihogásán és ugrándozásán lepődött meg a legjobban András, az influenszer ugyanis „Buci hercegnek” nevezte őt.

Kiara Lord is felkeltette az érdeklődését: a színész kijelentette, hogy mindig is szeretett volna felnőttfilmes párt magának. A könnyedebb jelenetek után azonban a műsor legkomolyabb beszélgetése következett, amely egyben a leggyorsabb búcsút is elhozta.

Stohl András négyszemközt kérdezte a nála 37 évvel fiatalabb Rékát, aki már a premier előtt is feltűnt az előzetesekben. A színész nem kertelt, egyenesen a lényegre tért.

„Ahhoz mit szólsz, hogy nekem van egy 32 éves és egy 27 éves lányom?

Ezen kívül van még három gyermekem. Te lennél a mostohaanyjuk?” – szegezte a kérdést a lánynak, aki zavarában csak annyit felelt: „Nem”. Stohl ezután a jövőre terelte a szót: „Te szeretnél még gyereket, ugye?” – kérdezte, amire a lány igennel válaszolt. A válaszok után a színész meghozta a döntését, és őszintén meg is indokolta azt.

„Mindez velem elképzelhetetlen, és miután tisztán játszunk, őszintén beszélünk egymással, ezért nem szeretném, hogy hiú ábrándokat táplálj. Azt gondolom, neked inkább egy korodbeli fiút kéne találnod, bármilyen fájó ezt kimondani. Hidd el nekem, nagyon nehéz kimondani, de arra szeretnélek kérni, hogy menj haza, éld a saját életedet” – búcsúzott el a lánytól. A 21 éves lány a távozása után higgadtan értékelte a helyzetet.

„Számítottam arra, hogy András elküld, de nem gondoltam, hogy ez ilyen hamar bekövetkezik.

Végül is korrekt a részéről, hogy nem húzzuk tovább egymás idejét” – mondta Réka. A gyors búcsú után a versenyben maradt 19 nő küzd tovább Stohl kegyeiért, a folytatásban pedig kiderül, Gina és Kriszta meddig élvezhetik az első benyomásból fakadó előnyüket, és milyen fordulatokat hoz Kiara Lord vagy éppen Dancsi Szabina feltűnő karaktere.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megvan, hol és mikor kísérik utolsó útjára Jákli Mónikát - Közben a rendőrség kulcsfontosságú felvételeket keres a tragédiáról
A gyászoló család kijelölte Jákli Mónika temetésének időpontját és helyszínét. A hatóságok közben a végzetes hajnalon készült kamerafelvételektől várják a választ a baleset pontos okára.


Csütörtök délelőtt a szlovákiai Alistál község temetőjében vesznek végső búcsút Jákli Mónikától, a 31 éves influenszertől, aki a múlt héten hunyt el egy tragikus autóbalesetben. A család gyászjelentését a szlovák Domine temetkezési szolgáltató tette közzé a Facebook-oldalán, amely szerint a szertartásra január 29-én 11 órakor kerül sor.

Jákli Mónika január 21-én hajnalban, a szlovákiai 63-as úton, Alistál és Nagymegyer között szenvedett halálos balesetet. Mercedesével eddig tisztázatlan körülmények között lesodródott az útról, és egy fának csapódott.

A nyomozás eddigi adatai szerint az autó hajnali 3:09-kor haladt át Nagymegyer központi körforgalmán, Alistál irányába. A segélyhívás 3:53-kor érkezett a hatóságokhoz, a baleset helyszíne pedig mindössze 3-5 percnyi autóútra van Alistáltól.

A Nagyszombati Kerületi Rendőrkapitányság közölte, hogy az ügyet a kezdetektől közlekedési balesetként vizsgálják, és eddig nem merült fel más személy jogellenes magatartásának gyanúja.

Nagyszombat megye rendőrségi szóvivője, Zlatica Antalová közben arra kérte a nyilvánosságot, hogy „ne terjesszenek ellenőrizetlen és félrevezető információkat”. A Paraméternek válaszolva közölte: továbbra is tanúkat, illetve kamerafelvételeket keresnek a Nagymegyer és Alistál közötti útszakaszról, mert a minden részletet tisztázni akarnak.

A gyászoló család közleményben kérte a találgatások mellőzését, „különös tekintettel a családra és a gyermekekre”. Hangsúlyozták továbbá: „A család fenntartja a jogot, hogy… megtegye a szükséges jogi lépéseket” a valótlan állítások terjesztőivel szemben.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk