Tóth Angéla, az RTL leszbikus sztárja takarítóként kezdett új életet feleségével és kisfiával
Tóth Angéla új életet kezdett Ausztriában feleségével, Sipos Lillával és közösen nevelt kisfiukkal. Angéla takarítónőként dolgozik, miközben Lilla futballkarrierje is új lendületet kapott.
Két évvel ezelőtt egy társkereső oldalon találkozott az Éjjel-nappal Budapest sztárja, Tóth Angéla és a focista Sipos Lilla. Az RTL-nek arról meséltek: eleinte nem gondolták volna, hogy komolyra fordul a kapcsolatuk, de ma már közösen nevelik kisfiukat és Ausztriában élnek, ahol Lilla futballkarrierje új lendületet kapott.
„Nekem egy felszabadult időszakot hozott az, hogy átléptem a határt és eljöttem otthonról”
– idézi Sipost a Blikk. Másfél éve költöztek a futballkarrierje miatt, ami teljesen megváltozott az életüket. Sokkal szabadabban élhetik mindennapjaikat, mondta Tóth:
„Ez a mai napig érezhető Lillánál, hogy amikor itt vagyunk, a boltban simán kézen fogva közlekedünk, megölel, megpuszil, de amint a határt átlépjük, és én odabújok ösztönből, mondja, hogy ne haragudj, kicsim, de itt én ezt most nem szeretném, nem szeretnék támadási felületet adni.”
Sipos jelenleg az FC Südburgenland csapatában játszik, és célja, hogy visszajuttassa csapatát a Bundesligába. Igazi támogató közegre talált, az esküvőjük után például meglepetést szervezett nekik a csapat:
„A csapatom sorfalat állt nekünk, és a főnököm mikrofonba, itt, mindenki előtt, a közönség előtt bejelentette, hogy összeházasodtunk. Az a pillanat, hogy a csapatom ezt ennyire támogatta, a vezetőség ennyire örült nekünk, valami fantasztikus élmény volt.”
Tóth Angéla Ausztriában nem színészkedik, hanem takarítóként dolgozik. Ezzel jóval többet keres, mint otthon.
„Amit egy nap alatt megkeresek, az mondjuk egy heti étkezésünket állja”
– mondta. Dominik, Angéla öt és fél éves kisfia, már természetesnek veszi, hogy két anyukája van. Édesapja Budapesten él, de támogatja a külföldre költözést, hogy fia nyelvet tanulhasson.
Két évvel ezelőtt egy társkereső oldalon találkozott az Éjjel-nappal Budapest sztárja, Tóth Angéla és a focista Sipos Lilla. Az RTL-nek arról meséltek: eleinte nem gondolták volna, hogy komolyra fordul a kapcsolatuk, de ma már közösen nevelik kisfiukat és Ausztriában élnek, ahol Lilla futballkarrierje új lendületet kapott.
„Nekem egy felszabadult időszakot hozott az, hogy átléptem a határt és eljöttem otthonról”
– idézi Sipost a Blikk. Másfél éve költöztek a futballkarrierje miatt, ami teljesen megváltozott az életüket. Sokkal szabadabban élhetik mindennapjaikat, mondta Tóth:
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Rubint Réka a 6 centis daganatáról: „Négykézláb, hányásig köhögtem”
Rubint Réka FrizbiTV-interjúban beszélt a rosszindulatú daganata által okozott súlyos fizikai tünetekről. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie.
Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.
A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.
„Négykézláb... hányásig köhögtem, mert ez a daganat annyira nagy volt – 6 centi –, és csápszerűen fonta át a hörgőket, a légcsövet, a nyelőcsövet, a hangideget, a bal tüdőkaput” – sorolta a tüneteket.
A rosszindulatú lágyrészszarkóma annyira ritka, hogy orvosa is csak hat hasonló esettel találkozott a pályafutása során; az a tudat tartja benne a lelket, hogy mind a hat beteg életben van.
Réka a betegséget nem kórként, hanem feladatként kezeli, a gyógyulásra pedig agykontrollal fókuszál. Úgy véli, a túlhajszolt életmódja vezetett a kialakulásához.
„Tudod, miért kaptam? Mert annyira sokat dolgoztam, annyira nem tiszteltem a testemet, ami állandóan jelzett. Itt fájt, ott fájt, fáradt voltam...” – magyarázta.
A diagnózis idején a család komoly üzleti és magánéleti válsággal is küzdött, de Réka külön kérte férjét, hogy a gyerekeiket ne terheljék a részletekkel. Akkoriban a fia 16, a lánya pedig 18 éves volt, nekik annyit mondtak, hogy édesanyjuk a köhögésére kap gyógyszert. A fitneszedző hangsúlyozta, az öngyilkosság számára soha nem volt opció.
A teljes interjú este 19:00-kor jelenik meg, addig is megosztjuk veletek az előzetest:
Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.
A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Találtak is valamit...” – Sváby András Scherer Péter miatt vizsgáltatta ki magát, most elmondta, mi történt
A műsorvezető az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy a nemrég elhunyt színész egy sürgős orvosi vizsgálatot intézett neki. Sváby elmondta, a kardiológiai szűrésen találtak is egy kezelendő eltérést.
Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.
A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.
Scherernek korábban szintén volt kardiológiai problémája, de sikeresen kezelték, így bizalommal hívta fel a saját orvosát, és szervezett egy sürgős szűrővizsgálatot Sváby számára.
A vizsgálaton kiderült, hogy a beavatkozás indokolt volt, mert találtak egy kezelendő eltérést. A gesztus súlyát a színész váratlan halála adja meg.
„És különben találtak is valamit, amivel volt dolog… Gyakorlatilag ezzel mentette meg az életemet Pepe.”
A most elhangzott vallomás néhány nappal azután történt, hogy a műsorvezető a közösségi médiában először hozta nyilvánosságra a történetet Scherer Péter május 19-i halálát követően. A 64 éves színművészt egy spanyolországi tartózkodása alatt érte a halál.
Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.
A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Kórházban ápolják Rúzsa Magdi kisfiát, megható sorokkal üzent az orvosoknak
Az énekesnő a közösségi oldalán számolt be arról, hogy egyik gyermeke a Szent László Kórházban van. Bejegyzésében név szerint is köszönetet mondott két orvosnak, és kiemelte a magyar egészségügyi dolgozók profizmusát.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Felidézte, hogy legutóbb ő maga járt bohócdoktorkodni az intézményben egy kislánynál, aki azóta tünetmentes lett.
„Ma hozzánk kopogtak be a bohócdoktorok. Bevallom meghatódtam” – tette hozzá.
Posztját azzal zárta, hogy mindent nagyon köszön, és a jövőben is számíthatnak rá, ha bármiben segíteni tud.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„A mi álomlányunk” – eddig nem látott fotókat posztolt Meghan Markle az 5 éves Lilibetről
Meghan Markle személyes Instagram-posztban köszöntötte kislányát az ötödik születésnapját. A bejegyzésben egy közös kép is szerepel a mosolygó Harry herceggel, ami ritka bepillantást enged a család életébe.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.
A sussexi hercegi pár tudatosan óvja gyermekeit a nyilvánosságtól, így minden róluk megosztott felvétel eseményszámba megy. A hercegné az elmúlt hetekben több, eddig nem látott családi pillanatot is megosztott. Május elején fiuk, Archie herceg hetedik születésnapjáról emlékezett meg egy archív képpel.
A pár fiatalabbik gyermeke, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor 2021. június 4-én született Kaliforniában, és a hetedik a brit trónöröklési sorban.
Bátyja, Archie a hatodik a sorban. A gyerekek ritkán szerepelnek a nyilvánosság előtt, a szülők leginkább különleges alkalmakkor, például a család karácsonyi képeslapján mutatják meg őket.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.