A közösségi oldalán fakadt ki Szigligeti Ivett, úgy tűnik sok minden nyomasztotta az elmúlt időszakban. A modell azt írta, hogy nem kell több ostoba közhely, hazug kifogás.
Miután úgy tűnt, hogy Dudás Mikivel való kapcsolatuk zátonyra futott, a sportoló év elején hosszú idő után újra megosztott egy családi fotót. Ebből arra lehetett következtetni, hogy helyrehozták a házasságukat. Ivett fekete-fehér fotóval illusztrált bejegyzései azonban nem sok jót sejtettek, és azóta eltűntek a közös képeik, illetve ki is követték egymást az Instagramon.
Ivett legutóbbi posztja azonban már nem sok teret ad a találgatásoknak.
„Igen, önző vagyok, mert vészesen fogy az időm.... Már nem szeretem a felszínes dolgokat. Nem akarok bájcsevegni a semmiről, nem akarok panaszt és pletykát hallgatni folyton. Nem akarom tudni, kinek van rossz napja az eső miatt vagy, mert nem jobbról fúj a szél, hanem balról. Nem kell több ostoba közhely, hazug kifogás.
Nem érdekel, hogy nem ér rá valaki velem lenni, mert nálam ezerszer fontosabb dolga akad. Nem akarom tudni, miért késett el, miért nem keresett hetek óta” - írta Ivett, és azt is hozzátette, hogy őszinte hangra vágyik, „simogató szellőre és tiszta napsugarakra”.
„Arra, hogy, aki szeret, ne keressen kifogást, ne siessen el mellőlem. Érezni akarom, hogy számítok, hogy az életét képes az enyémhez szelídíteni. Szeretnék az adott pillanatban a legfontosabb lenni, amit nem sodor el egy gyors vihar. Önző vagyok, mert fogy az idő, és soha nem lesz már a tegnapból tegnap. Csak a ma van, és ha elér a holnap, nem akarom bánni, hogy elfelejtettem élni, mert mindig más kedvét kerestem…” - írta a bejegyzésében.
A közösségi oldalán fakadt ki Szigligeti Ivett, úgy tűnik sok minden nyomasztotta az elmúlt időszakban. A modell azt írta, hogy nem kell több ostoba közhely, hazug kifogás.
Miután úgy tűnt, hogy Dudás Mikivel való kapcsolatuk zátonyra futott, a sportoló év elején hosszú idő után újra megosztott egy családi fotót. Ebből arra lehetett következtetni, hogy helyrehozták a házasságukat. Ivett fekete-fehér fotóval illusztrált bejegyzései azonban nem sok jót sejtettek, és azóta eltűntek a közös képeik, illetve ki is követték egymást az Instagramon.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Rubint Réka elárulta, miért nem vállalta az extrém kockázatokkal járó műtétet
Rubint Réka a Frizbi TV-ben beszélt arról a radikális beavatkozásról, amit orvosai javasoltak neki a daganatos betegsége miatt. A műtétet a rendkívüli kockázatok miatt utasította vissza.
Fél tüdejének eltávolítása, átvágott hangideg és egy percek alatt végzetessé váló kockázat – Rubint Réka most beszélt arról, miért utasította vissza azt a radikális műtétet, amelyet orvosai javasoltak neki a rákkal való küzdelme során. A részletekről férjével, Schobert Norbival a Frizbi TV YouTube-csatornáján pénteken este bemutatptt, Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban beszéltek – írta a Blikk.
Schobert Norbi vázolta fel a beavatkozás menetét, amely az onkológiai gyakorlat szerint a leghatékonyabb megoldás lehetett volna.
„Az onkológiában az a legjobb, ha egy daganatot műtéti úton ki tudnak venni. Agócs doktor úr azt mondta, ki lehet venni, de úgy, hogy Rékát hasra fektetik, elaltatják, végig felvágják a hátát, a bordákat a gerincnél kettévágják, majd végleg kiveszik a bal tüdejét, meg ezt a csomót.”
A fitneszedző ezt követően arról beszélt, milyen további, súlyos következményekkel és kockázatokkal járt volna az operáció.
„A hangideget is elvágták volna, hogy hozzáférjenek a daganathoz, és akkor még mindig nem biztos, hogy amikor ott vannak, ki tudják venni a daganatot, mert azt nem látják a felvételen, hogy mennyire van közel az artériához. Ha az megsérül, akkor 3–4 perc, és meghalsz... Azt mondta Agócsnak a sebésztársa, hogy erre a műtétre asszisztálni nem menne be, ezért úgy döntöttünk, nem vállaljuk be a műtétet” – mondta Rubint Réka.
A család a beavatkozás extrém kockázatai miatt végül a sugárkezelés mellett döntött. A terápia kezdetben biztató eredményeket hozott: a daganat 6 centiméterről 8 milliméterre csökkent.
A kezelést kemoterápiával folytatták, ám 2023 novemberében kiderült, hogy a daganat áttéteket képzett a tüdőben, ahol öt apró elváltozás jelent meg. A fitneszedző felidézte a tavaly őszi eseményeket és az azóta lezajlott beavatkozásokat.
„Elaltattak, a tüdőből kivette a két legnagyobb gócot, azt mondta, amit tud, kiszed. Kivette, elküldték szövettanra, a maradék háromra pedig kaptam erős sugarat, és azok el is tűntek.”
Rubint Réka április elején a TV2 Napló című műsorában beszélt először részletesen a 2022 óta tartó betegségéről. Akkor a kamerák előtt vette le a parókáját is, és azt mondta, a nyilvános szerepléssel az a célja, hogy erőt adjon másoknak a saját küzdelmükhöz. Férje, Schobert Norbi is többször hangsúlyozta, hogy a hagyományos orvosláson túlmutató megoldásokat is keresnek.
Fél tüdejének eltávolítása, átvágott hangideg és egy percek alatt végzetessé váló kockázat – Rubint Réka most beszélt arról, miért utasította vissza azt a radikális műtétet, amelyet orvosai javasoltak neki a rákkal való küzdelme során. A részletekről férjével, Schobert Norbival a Frizbi TV YouTube-csatornáján pénteken este bemutatptt, Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban beszéltek – írta a Blikk.
Schobert Norbi vázolta fel a beavatkozás menetét, amely az onkológiai gyakorlat szerint a leghatékonyabb megoldás lehetett volna.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Sharon Stone bevallotta: volt férje kibukott, amikor felmerült, hogy el kell távolítani a színésznő melleit
A színésznő szerint a férfi reakciója egyértelművé tette, hogy nem az ő egészsége miatt aggódik. Stone elismerte: ott már érezte, hogy véget ért a házasságuk.
„Ott ért véget a házasság. Kész. Akkor lemondott rólam. Vége volt” – ezekkel a szavakkal idézte fel Sharon Stone azt a pillanatot, amikor egy orvosi konzultáción eldőlt, hogy véget vet a házasságának. A színésznő egy podcast-interjúban beszélt arról, hogy volt férje dühödt reakciója a mellei eltávolításáról hozott döntésére vezetett a szakításhoz – számolt be róla az E! News.
A 68 éves színésznő David Begnaud műsorvezetőnek elmondta, a 2000-es évek elején orvosai daganatokat találtak a mellében, ami miatt komoly beavatkozást javasoltak.
„Az egyikük nagyobb volt, mint a teljes bal mellem”
– emlékezett vissza Stone, hozzátéve, hogy az orvos kétoldali masztektómiát javasolt, mert a daganatok mérete és elhelyezkedése alapján szinte biztosak voltak benne, hogy rákosak.
A színésznő először tiltakozott, hogy neki nincs rákja, majd a saját kezébe vette az irányítást, közölve: „Úgy döntöttem, hogy kétoldalit csináltatok, mert nem szórakozom.” Akkori férje azonban nem támogatta a döntését.
„A férjem azt mondta: »Ez nevetséges« – és felállt, kisétált a szobából” – mesélte a színésznő, aki szerint a férfi dühöngött a mellek eltávolításának gondolatától, nem pedig attól, hogy egy esetleges rákos betegség az életébe kerülhet.
Az orvos ekkor a férjhez fordult, hogy megvédje a páciensét.
„Ha több ilyen páciensem lenne, ma több nő élne. Üljön le” – hangzott el a színésznő elmondása szerint.
Stone számára ez a jelenet volt az utolsó csepp a pohárban. „Egyszerűen vége lett a szobában. Érezni lehetett. Vége volt.” A daganatokról később kiderült, hogy jóindulatúak voltak.
Bár Stone az interjúban nem nevezte meg, melyik férjéről van szó, a leírt időszakban Phil Bronstein amerikai újságíróval élt házasságban 1998 és 2004 között. Közös fiukat, Roant 2000-ben fogadták örökbe, a színésznő később még két fiút adoptált.
„Ott ért véget a házasság. Kész. Akkor lemondott rólam. Vége volt” – ezekkel a szavakkal idézte fel Sharon Stone azt a pillanatot, amikor egy orvosi konzultáción eldőlt, hogy véget vet a házasságának. A színésznő egy podcast-interjúban beszélt arról, hogy volt férje dühödt reakciója a mellei eltávolításáról hozott döntésére vezetett a szakításhoz – számolt be róla az E! News.
A 68 éves színésznő David Begnaud műsorvezetőnek elmondta, a 2000-es évek elején orvosai daganatokat találtak a mellében, ami miatt komoly beavatkozást javasoltak.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Fotók: Arnold Schwarzenegger bringával ment kedvenc budapesti konditerméhez
Arnold Schwarzeneggert a budapesti Márvány utcán fotózták le kerékpározás közben. A színész a The Kelly's című filmet forgatja a fővárosban, a kép a kedvenc edzőterme előtt készült.
Arnold Schwarzeneggert kapták lencsevégre pénteken, amint Budapesten, a Márvány utcában kerékpározott – vette észre a hvg.hu. A fotók a színész kedvenc konditerme előtt készültek.
A hollywoodi sztár egy forgatás miatt tartózkodik a magyar fővárosban. A The Kelly's című akcióvígjátékban szerepel, amely egy terrorista-összeesküvésbe keveredő rendőrcsaládról szól.
A produkcióban játszik Liam Hemsworth is, aki csütörtökön edzett ugyanott.
Schwarzenegger és Hemsworth egyébként már korábban is dolgoztak együtt, A feláldozhatók második részében játszottak.
Az osztrák származású filmsztárról készült bringázós fotókat itt lehet megnézni:
Arnold Schwarzeneggert kapták lencsevégre pénteken, amint Budapesten, a Márvány utcában kerékpározott – vette észre a hvg.hu. A fotók a színész kedvenc konditerme előtt készültek.
A hollywoodi sztár egy forgatás miatt tartózkodik a magyar fővárosban. A The Kelly's című akcióvígjátékban szerepel, amely egy terrorista-összeesküvésbe keveredő rendőrcsaládról szól.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Tanuljatok sokat” – Zimány Linda luxusórával a karján, Miamiból adott tanácsot a pályakezdőknek
Zimány Lindát egy amerikai videós állította meg Miamiban a drága karórája miatt, majd a munkájáról és a fiataloknak szóló tanácsáról kérdezte. A jogászként dolgozó híresség a tudás fontosságát hangsúlyozta, mint legfőbb értéket.
Miamiban szúrta ki egy amerikai órás TikTok-készítő Zimány Linda luxusóráját, a rögtönzött utcai interjúban pedig a korábbi modell immár jogászként mutatkozott be, és világos üzenetet küldött a pályakezdőknek.
A minap egy Ziv Tamir nevű, luxusórák és ékszerek értékesítésével foglalkozó férfi TikTok-oldalára került fel a videó, amelyben a modellből lett jogász Audemars Piguet órája tűnt fel.
A felvétel leírása szerint „ez az óra rendkívül népszerű és nagyon nehéz beszerezni, az emberek gyakran felárat is fizetnek azért, hogy minél hamarabb hozzájuthassanak”.
A 24.hu szerint a felvétel nagy valószínűséggel Miamiban készült, ahol Tamirnak üzlete van, és ahol a magyar híresség is a közelmúltban tartózkodott.
A videóban a készítő először megdicsérte Zimány óráját, majd a munkájáról kérdezte. A magyar híresség erre elmondta, hogy jogászként dolgozik az európai gyógyszeriparban.
Amikor Tamir a pályakezdőknek szóló legjobb tanácsáról érdeklődött, Zimány Linda a tudás értékét hangsúlyozta.
„Tanuljatok sokat, mert azt senki nem veheti el tőletek. Életem során folyton megtapasztalom, hogy a tudásomat mindenhol tudom használni. Szóval próbálok annyit tanulni, amennyit csak tudok, és a megszerzett tudást hasznosítom a munkám során” – felelte.
A beszélgetés végén a videós megkérte, mutassa meg a karkötőit is, majd búcsúzóul elmondta, hogy nagyon inspirálónak találja őt.
Miamiban szúrta ki egy amerikai órás TikTok-készítő Zimány Linda luxusóráját, a rögtönzött utcai interjúban pedig a korábbi modell immár jogászként mutatkozott be, és világos üzenetet küldött a pályakezdőknek.
A minap egy Ziv Tamir nevű, luxusórák és ékszerek értékesítésével foglalkozó férfi TikTok-oldalára került fel a videó, amelyben a modellből lett jogász Audemars Piguet órája tűnt fel.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!