Stohl András az új kapcsolatáról: Nem lakunk együtt, és nem is fogunk – Kiss Kriszta is megszólalt az összeköltözésről
Alig egy hónappal azután, hogy Stohl András a fél ország szeme láttára választotta párjának Kiss Krisztát A Nagy Ő-ben, a pár máris meghozta első komoly, és sokak számára talán meglepő döntését: bár együtt vannak, nem költöznek össze. A februári fináléban a színész a „normális életet” és a biztonságot választotta a „nagy lángolás” helyett, amit a felnőttfilmes Kiara Lord testesített meg, és úgy tűnik, ehhez a döntéséhez most is tartja magát.
Stohl András a napokban a TV13 műsorában elárulta, milyen különleges formában működtetik a kapcsolatukat Krisztával.
– idézte a színész szavait a story.hu.
Stohl elmondta, ő maga vetette fel, hogy nem biztos, hogy felkészült az összeköltözésre, mire Kriszta azonnal jelezte, hogy ő sem akarja ezt, hiszen megvan a saját élete. A színésznek fontos, hogy a gyerekeivel töltött idő, a hétfő és a kedd csak az övék legyen, és tiszteletben tartják, hogy mindkettejüknek volt élete a másik előtt.
A story.hu megkérdezte A Nagy Ő nyertesét is, hogy mit gondol erről, és kiderült, hogy teljes köztük az egyetértés ebben a kérdésben. A Dunaharasztiban élő, otthonról dolgozó Kriszta bevallotta, hozzászokott a függetlenségéhez.
– magyarázta, hozzátéve, hogy nem zárja ki, hogy ez a jövőben változhat, de a jelenlegi helyzetet tökéletesnek tartja a kapcsolatuk építésére.
Döntését egy nagyon is hétköznapi, érzelmi okkal is megindokolta: „Én azért egy igazi biztonsági játékos vagyok, és nem kockáztatnék egy kapcsolatot az összeköltözéssel, és hogy idő előtt a WC-ülőke le nem hajtása miatt bosszankodjunk. Számomra ugyanis András egy olyan ember, aki passzol az életembe, és akit nagyon kedvelek. Nem akarnám elrontani.”