SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Sikítva köszöntötték gyerekei a karanténból visszatérő Robbie Williamst

Az önkéntes karantén végével újra egyesült a család.


Az énekes három hétre önkéntes karanténba vonult, távol a családjától, miután félbe kellett hagynia világturnéját, és hazatért Ausztráliából.

Ayda Field tette a közzé az aranyos videót férje hazatéréséről, ahogy a gyerekek ismét meglátják az apukájukat.

A képsorokon jól látszik, ahogy a 7 éves lány, Theodora és az öt éves kisfiú, Charlton letámadják Robbiet, miközben a háttérben hallatszanak Ayda szavai. „Ki jön a felhajtón? Na ki az?”

Amint meglátják az apjukat felkiáltanak, és sikítva futnak hozzá.

„Apu annyira hiányoztál” - mondj a videóban Theodora.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

@robbiewilliams After 3 weeks...REUNITED!!!! So happy to have daddy home after separate quarantines #togetheratlast #quarantinelife #stayhome AWxx

Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) által megosztott bejegyzés,

A rajongók kedves kommentekkel árasztották el a családot.

„Ó milyen boldog nap! Üdv itthon Rob apu!”

„Gyönyörű, ez igazi szeretet. Csodálatos, csodálatos család.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Michelle Wild elárulta, miért hagyta abba a felnőttfilmezést három év után
Az egyik legismertebb magyar pornószínésznő az első forgatási napjáról és új párjáról is beszélt egy interjúban.


Hosszú idő után először állt nyilvánosság elé Vad Katalin, aki Michelle Wildként híresült el a magyar felnőttfilmezés világában. Az egykori pornószínésznő mindössze három évet töltött a szakmában, mégis az egyik legismertebb sztár lett. A felnőttfilmek után a Jóban rosszban című sorozatban szerepelt, azóta viszont keveset lehetett hallani róla. Most a Palikék Világa műsorában mondott el néhány érdekességet korábbi karrierjéről, amit az nlc.hu szemlézett.

Elmesélte, hogy 19 éves korában képzőművészetet tanult Budapesten, de hamar rájött, hogy anyagilag nem fogja megérni neki, ha ezzel foglalkozik.

„Volt valami, ami sokkal jobban érdekelt, és úgy tűnt, hogy anyagilag is biztonságot nyújt. Igazából az erotika en bloc érdekelt. Teljesen mindegy volt, hogy beszélni kell az erotikáról, vagy lerajzolni, kifaragni valamiből, vagy saját testtel csinálni. Az ábrázolásmód és a téma fontossága nagyon érdekelt”

– mondta.

Elárulta, hogy barátaival együtt találták ki a Michelle művésznevet, amit már az erotikus telefonos munkájánál is használt. Úgy fogalamzott, ott „profi szerepjátszás” volt a feladata. Egy ottani kolléganője ajánlott neki táncos munkát, amit pár hónapig csinált, ezután fordult a felnőttfilmek felé. Mint elmondta, az motiválta erre, hogy az akkoriban elérhető pornófilmek szerinte nem voltak elég jók. Húsz éves volt, amikor jelentkezett egy hirdetésre, és rögtön kapott is munkát.

Az első forgatási napjára így emlékezett vissza: „Mint, amikor kulcsod van a cukorkabolthoz.”

Palik László aztán megkérdezte tőle, mi történt, hogy három év után végül abbahagyta a filmezést.

„Elkezdtek ismétlődni azok a problémák, amikre úgy éreztem, már nem fogok jól reagálni. Tehát amikor már századszor is úgy jövök ki a zuhanyzóból egy 12 órás forgatás után, hogy nincs egy fél szelet pizza valahol, már mindent elpakoltak... Úgy éreztem, hogy már kezdődik elölről a mókuskerék. Már nem kihívás, hanem csak egy bosszantó nyűg”.

De nemcsak a problémák, a szerelem is közbeszólt: „Az is történt, hogy megismertem a leendő férjemet, és ezeket a kihívásokat szívesen cseréltem fel a vele való élet kihívásaira, mert ő is egy elég izgalmas arc. És bejött még valami: kicsit elkezdett felhígulni a szakma. Először a lányok lettek sokkal többen, és olyan csatornákon érkeztek, hogy nem igazán voltak tapasztaltak saját magukkal kapcsolatban. (...) Ez egy komoly szakmai közösség, és nagyon fontos, hogy a testünkre vigyázzunk, amivel a dolgozunk, és amivel a másik is találkozik. Tehát az egészségügyi vonzata a dolognak kezdett egy picit kockázatossá válni”.

A most 45 éves egykori pornósztár már elvált a férjétől, de a műsorban bemutatta új párját, Bélát, akivel tavaly májusban jöttek össze. A férfi szakmája szerint ács, most viszont baltadobálást oktat.

Vad Katalin a beszélgetés során azt is mondta, hogy már tinédzser korában is a fiúk között érezte jól magát, az ő figyelmük jobban feltöltötte.

„A mai napig imádom a férfiakat. Ruhában is”

– mondta nevetve.

A teljes beszélgetés itt lehet megnézni, meghallgatni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
Dietz Gusztáv az Iványi ellen indított vádemelésről: Soha nem látott mélyponton van ez az ország... nem vagyok büszke a magyarságomra
„Egy ideje értetlenül állok és csak keresem a szavakat, hogy vajon hová tudják még jobban elaljasítani ezt az országot?!” - fogalmazott a színész.


Mint azt mi is megírtuk: a Fővárosi Nyomozó Ügyészség 2025. november 3-án csoportosan elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt vádat emelt Iványi Gábor lelkész, valamint több jelenlegi és volt politikus ellen. Az érintettek között szerepel Gurmai Zita (MSZP) országgyűlési képviselő, Donáth Anna (Momentum) volt európai parlamenti képviselő, Szél Bernadett (ex-LMP) volt parlamenti képviselő és Herényi Károly (ex-MDF) volt parlamenti képviselő.

A vád szerint 2022 februárjában a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Bűnügyi Főigazgatósága különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás gyanúja miatt kutatást és lefoglalást végzett egy egyesület központjaként működő Dankó utcai ingatlanban. Az ügyészség állítása szerint az érintettek megpróbálták megakadályozni a hatósági intézkedést, ami a vádemelés alapját képezi.

Iványi Gábor és Donáth Anna is úgy reagált: szerintük politikai okokból emeltek vádat ellenük, és a cél a figyelemelterelés.

A hírre Dietz Gusztáv is reagált egy dühös posztban.

„Egy ideje értetlenül állok és csak keresem a szavakat, hogy vajon hová tudják még jobban elaljasítani ezt az országot?!

Itt, ahol a köztársasági elnök lemond, hogy mentse a pedofilok faszát?! Ahol 560 milliárd közpénzt minden következmény nélkül ki lehet lapátolni a magyar nemzeti bankból...Itt, ahol a európai parlamenti képviselők bedrogozva, seggbeba..va másznak az ereszen a swingerparti után. Iványi Gábort hivatalos személy elleni erőszak miatt eljárás alá vonják és börtönnel fenyegetik?! Akinek az élete arról szólt, hogy elesett embereken, gyermekeken próbál segíteni?! Itt, minálunk, ahol egy nagyferó, meg egy győzike a Kossuth-díjas mintapolgár?! Itt, ahol szabad a rablás és szabad a gyermekszerelem...szégyenlem magam nagyon, helyettetek is!”

- fogalmazott a színész.

„Nincs hová süllyedni már, megnyugtatlak benneteket...Soha nem látott mélyponton van ez az ország sajnos minden értelemben! Nem vagyok büszke a magyarságomra egyáltalán, sőt leginkább a szégyenérzet gyötör, ha csak belegondolok abba, hogy hol élünk mi...”

- tette hozzá.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Gáspár Evelin: Ha egy férfi akar tőlem valamit, először fektessen belém anyagilag és emberileg is
„Azért, hogy én megmozduljak és nőként viselkedjek, tennie kell egy férfinak” - fogalmazott.


Gáspár Evelin a Nőfilter című műsorban fejtette ki kerek-perec, mit vár el egy férfitól – írta meg a 24.hu. A celeb nem köntörfalazott, amikor a párkapcsolati elvárásairól kérdezték.

„Ha egy férfi akar tőlem valamit, először fektessen belém anyagilag és emberileg is. Mert sajnos, vagy nem sajnos, a szerelem gyorsan elmegy”

– szögezte le Evelin, aki szerint egy férfinak igenis tennie kell azért, hogy a női oldalát megmutassa neki.

„Azért, hogy én megmozduljak és nőként viselkedjek, tennie kell egy férfinak. Tudom, nyers, de ez a véleményem”

– tette hozzá.

A celeb arról is beszélt, hogy a roma kultúrában mélyen gyökereznek a hagyományos női szerepek.

„A roma kultúrában a mai napig benne van, kódolva van a vérünkben, hogy egy nőnek főzni kell, tudnia kell ezeket a dolgokat, hogy ellássa az urát. Én ezt abszolút érzem, nagyon házias vagyok, tudok főzni és sütni, viszont én ezt csak annak adom oda, aki erre érdemes”

- fogalmazott Evelin, aki édesanyja, Gáspár Bea példáján keresztül cáfolta azt a sztereotípiát is, hogy a roma asszonyok csak a háztartással foglalkoznak.

„Akkor feltennék egy kérdést: ha édesanyám nem dolgozik, akkor a szakácskönyvei hogy jöttek össze? Amikor őt hívják különböző gasztro-eseményekre zsűrizni, főzni, akkor az mi? Hát pénzt keres vele, tehát dolgozik”

– magyarázta.

Hozzátette, édesanyja abban a szerencsés helyzetben volt, hogy a háztartás mellett saját karriert is építhetett.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Együtt kértük a Jóistent, hogy fogadja már magához” – Müller Péter szívszorító vallomása felesége utolsó napjairól
A 95 éves Ágnes hosszas szenvedés után, otthonában aludt el örökre. Az író a temetésen maga mondta a gyászbeszédet, megbékéléssel a szívében búcsúzott.


Müller Péter nemrég eltemette feleségét, a 95 esztendős Ágnest. Az író most a Blikknek mesélt a búcsúról és arról, hogy felesége hosszú szenvedés után, otthonában, békésen aludt el.

„Két csodálatos erdélyi asszony gondoskodik rólunk felváltva. Itt laknak, szinte családtagok. Én az emeleten a lányommal beszélgettem, amikor egyikük kiáltott, hogy jöjjek, mert Ágika nem mozdul. Lementem, és ő fogta a kezét a feleségemnek, aki akkor már útban volt a Teremtő felé” – mondta az író. Hozzátette, a halál megváltás volt feleségének:

„Most már elmondhatom, vártuk ezt a pillanatot, sőt, sokszor együtt imádkozunk, hogy szólítsa már magához az Úr, és érjen véget a szenvedése.”

A temetésen Müller Péter maga mondta a gyászbeszédet, amellyel közel hetven évig tartó házasság után búcsúzott feleségétől, akivel 1956-ban ismerkedett meg. „Nemcsak a lelki társam volt, hanem a mércém is ebben a zaklatott világban. Ő volt számomra a mérték. Ha leírtam valamit, azt kérdeztem magamtól: ehhez a mondathoz, ehhez a gondolathoz mit szól majd Ági?” – emlékezett vissza. Az utolsó éveket otthoni ápolásban töltötte Ágnes. „Fogtam a kezét az ágyánál ülve, s ő sokszor mondta nekem: szeretnék már menni. És én tökéletesen megértettem. Aztán hangosan együtt kértük a Jóistent, hogy fogadja már magához. Szép, beteljesedett élet ért véget, és bennem most megnyugvás, megbékélés van, nem pedig fájdalom.”

A gyászhír először a TV2 Mokka című műsorának kedd reggeli adásában hangzott el, amikor Szabó Zsófi műsorvezető a sikerekről és felesége támogatásáról kérdezte az írót. „A feleségem három héttel ezelőtt elment a másik világba. Ő tudott arról, hogy ez meglesz. Elment, szépen, békében elaludt. Én temettem. Csodálatos asszony. Nem vesztettem el, van, csak nem tudok vele beszélgetni” – mondta akkor Müller Péter. A bejelentés után a stúdióban Váczi Gergő annyit tudott hozzátenni: „nagyon nehéz most megszólalni”.

A 89 esztendős író a jövőre is gondol. „Én most afféle utójáték szereplője lettem, ez van hátra nekem, és azt az időt, amit még kapok a Jóistentől, igyekszem minél tartalmasabban eltölteni. Egy színdarabot már megírtam, ami a tervek szerint a 90. születésnapom környékén, jövőre, egy musical formájában kerülhet majd a közönség elé. Aztán előbb-utóbb majd elindulok Ági után...” – zárta gondolatait.


Link másolása
KÖVESS MINKET: