SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Peter Šrámek egy az egyben leutánozta Tóth Gabit – A Sztárban Sztár All Stars zsűrije tátott szájjal nézte

Stohl András elhűlve nézte a produkciót, amiről azt mondta: öt perce nyitva van a szám, még három óráig így is lesz.


Lékai-Kiss Ramóna és Stohl András is felállva tapsoltak, miután Peter Šrámek befejezte előadását a Sztárban Sztár All Stars szombati adásában – írja a 24.hu.

A szlovákiai magyar énekesnek Tóth Gabit kellett utánoznia, mégpedig az Átkozott nyár című dalt adta elő, miközben maga az énekesnő is versenyben van, így végig figyelte a produkciót.

Stohl azt mondta Šrámekről:

„Öt perce nyitva van a szám, még három óráig így is lesz. Én még ilyen átlényegülést nem láttam. Ahogy ültél, ahogy tartottad a vállad, ingattad a testedet, az elképesztő volt. Ahogy megszólalt a hangod, én a földön feküdtem. Tökéletes volt. Gabi előadásmódját lehetne karikírozni, de te nem ezt tetted, finom voltál, még finomabb is, mint a Gabi.”

Liptai Claudiának is nagyon tetszett a produkció, csupán Šrámek szőrös lábára nem tudott nem odafigyelni. Tóth Gabi is megszólalt a versenyzők páholyából, és elmondta, hogy kedvese, Papp Máté Bence szívesen itt lett volna, hogy a produkció alatt ő táncoljon Šrámekkel, de jelenleg külföldön turnézik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Rubint Réka a 6 centis daganatáról: „Négykézláb, hányásig köhögtem”
Rubint Réka FrizbiTV-interjúban beszélt a rosszindulatú daganata által okozott súlyos fizikai tünetekről. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie.


Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.

A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.

„Négykézláb... hányásig köhögtem, mert ez a daganat annyira nagy volt – 6 centi –, és csápszerűen fonta át a hörgőket, a légcsövet, a nyelőcsövet, a hangideget, a bal tüdőkaput” – sorolta a tüneteket.

A rosszindulatú lágyrészszarkóma annyira ritka, hogy orvosa is csak hat hasonló esettel találkozott a pályafutása során; az a tudat tartja benne a lelket, hogy mind a hat beteg életben van.

Réka a betegséget nem kórként, hanem feladatként kezeli, a gyógyulásra pedig agykontrollal fókuszál. Úgy véli, a túlhajszolt életmódja vezetett a kialakulásához.

„Tudod, miért kaptam? Mert annyira sokat dolgoztam, annyira nem tiszteltem a testemet, ami állandóan jelzett. Itt fájt, ott fájt, fáradt voltam...” – magyarázta.

A diagnózis idején a család komoly üzleti és magánéleti válsággal is küzdött, de Réka külön kérte férjét, hogy a gyerekeiket ne terheljék a részletekkel. Akkoriban a fia 16, a lánya pedig 18 éves volt, nekik annyit mondtak, hogy édesanyjuk a köhögésére kap gyógyszert. A fitneszedző hangsúlyozta, az öngyilkosság számára soha nem volt opció.

A teljes interjú este 19:00-kor jelenik meg, addig is megosztjuk veletek az előzetest:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Találtak is valamit...” – Sváby András Scherer Péter miatt vizsgáltatta ki magát, most elmondta, mi történt
A műsorvezető az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy a nemrég elhunyt színész egy sürgős orvosi vizsgálatot intézett neki. Sváby elmondta, a kardiológiai szűrésen találtak is egy kezelendő eltérést.
F. O. - szmo.hu
2026. június 04.



Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.

A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.

Scherernek korábban szintén volt kardiológiai problémája, de sikeresen kezelték, így bizalommal hívta fel a saját orvosát, és szervezett egy sürgős szűrővizsgálatot Sváby számára.

A vizsgálaton kiderült, hogy a beavatkozás indokolt volt, mert találtak egy kezelendő eltérést. A gesztus súlyát a színész váratlan halála adja meg.

„És különben találtak is valamit, amivel volt dolog… Gyakorlatilag ezzel mentette meg az életemet Pepe.”

A most elhangzott vallomás néhány nappal azután történt, hogy a műsorvezető a közösségi médiában először hozta nyilvánosságra a történetet Scherer Péter május 19-i halálát követően. A 64 éves színművészt egy spanyolországi tartózkodása alatt érte a halál.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Sharon Stone bevallotta: volt férje kibukott, amikor felmerült, hogy el kell távolítani a színésznő melleit
A színésznő szerint a férfi reakciója egyértelművé tette, hogy nem az ő egészsége miatt aggódik. Stone elismerte: ott már érezte, hogy véget ért a házasságuk.


„Ott ért véget a házasság. Kész. Akkor lemondott rólam. Vége volt” – ezekkel a szavakkal idézte fel Sharon Stone azt a pillanatot, amikor egy orvosi konzultáción eldőlt, hogy véget vet a házasságának. A színésznő egy podcast-interjúban beszélt arról, hogy volt férje dühödt reakciója a mellei eltávolításáról hozott döntésére vezetett a szakításhoz – számolt be róla az E! News.

A 68 éves színésznő David Begnaud műsorvezetőnek elmondta, a 2000-es évek elején orvosai daganatokat találtak a mellében, ami miatt komoly beavatkozást javasoltak.

„Az egyikük nagyobb volt, mint a teljes bal mellem”

– emlékezett vissza Stone, hozzátéve, hogy az orvos kétoldali masztektómiát javasolt, mert a daganatok mérete és elhelyezkedése alapján szinte biztosak voltak benne, hogy rákosak.

A színésznő először tiltakozott, hogy neki nincs rákja, majd a saját kezébe vette az irányítást, közölve: „Úgy döntöttem, hogy kétoldalit csináltatok, mert nem szórakozom.” Akkori férje azonban nem támogatta a döntését.

„A férjem azt mondta: »Ez nevetséges« – és felállt, kisétált a szobából” – mesélte a színésznő, aki szerint a férfi dühöngött a mellek eltávolításának gondolatától, nem pedig attól, hogy egy esetleges rákos betegség az életébe kerülhet.

Az orvos ekkor a férjhez fordult, hogy megvédje a páciensét.

„Ha több ilyen páciensem lenne, ma több nő élne. Üljön le” – hangzott el a színésznő elmondása szerint.

Stone számára ez a jelenet volt az utolsó csepp a pohárban. „Egyszerűen vége lett a szobában. Érezni lehetett. Vége volt.” A daganatokról később kiderült, hogy jóindulatúak voltak.

Bár Stone az interjúban nem nevezte meg, melyik férjéről van szó, a leírt időszakban Phil Bronstein amerikai újságíróval élt házasságban 1998 és 2004 között. Közös fiukat, Roant 2000-ben fogadták örökbe, a színésznő később még két fiút adoptált.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Tanuljatok sokat” – Zimány Linda luxusórával a karján, Miamiból adott tanácsot a pályakezdőknek
Zimány Lindát egy amerikai videós állította meg Miamiban a drága karórája miatt, majd a munkájáról és a fiataloknak szóló tanácsáról kérdezte. A jogászként dolgozó híresség a tudás fontosságát hangsúlyozta, mint legfőbb értéket.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 05.



Miamiban szúrta ki egy amerikai órás TikTok-készítő Zimány Linda luxusóráját, a rögtönzött utcai interjúban pedig a korábbi modell immár jogászként mutatkozott be, és világos üzenetet küldött a pályakezdőknek.

A minap egy Ziv Tamir nevű, luxusórák és ékszerek értékesítésével foglalkozó férfi TikTok-oldalára került fel a videó, amelyben a modellből lett jogász Audemars Piguet órája tűnt fel.

A felvétel leírása szerint „ez az óra rendkívül népszerű és nagyon nehéz beszerezni, az emberek gyakran felárat is fizetnek azért, hogy minél hamarabb hozzájuthassanak”.

A 24.hu szerint a felvétel nagy valószínűséggel Miamiban készült, ahol Tamirnak üzlete van, és ahol a magyar híresség is a közelmúltban tartózkodott.

A videóban a készítő először megdicsérte Zimány óráját, majd a munkájáról kérdezte. A magyar híresség erre elmondta, hogy jogászként dolgozik az európai gyógyszeriparban.

Amikor Tamir a pályakezdőknek szóló legjobb tanácsáról érdeklődött, Zimány Linda a tudás értékét hangsúlyozta.

„Tanuljatok sokat, mert azt senki nem veheti el tőletek. Életem során folyton megtapasztalom, hogy a tudásomat mindenhol tudom használni. Szóval próbálok annyit tanulni, amennyit csak tudok, és a megszerzett tudást hasznosítom a munkám során” – felelte.

A beszélgetés végén a videós megkérte, mutassa meg a karkötőit is, majd búcsúzóul elmondta, hogy nagyon inspirálónak találja őt.

@itszivtamir BH!! What do you do for a living? Watch show! Kind lady is styling the Audemars Piguet “Mini” Frost in 18k Rose Gold! This watch is extremely desirable and very hard get, people often pay a premium to get it fast! #audemarspiguet #apmini #apminifrost #lawyerlife #luxurylife ♬ original sound - ItsZivTamir

Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk