Egy évvel a horrorbalesete után újra jár Horváth Éva, akinek Balin majdnem amputálták a lábát
„Sikerült teljesítenem a célom, miszerint karácsonyra járni fogok!” – posztolta Horváth Éva műsorvezető a Facebook-oldalára azt a videót, amiben a karácsonyfa előtt gyermeke társaságában sétál. A felvételen jól látszik, hogy
A kálvária tavaly novemberben kezdődött, amikor az egykori szépségkirálynő súlyos motorbalesetet szenvedett Balin.
A fertőzés és a sérülések miatt a műsorvezetőt fél év alatt nyolcszor műtötték meg, tavaly december óta már Magyarországon ápolták. A beavatkozások során az orvosok a csípőcsontjából pótolták a sípcsontját, és a beavatkozások következtében az egyik lába rövidebb lett.
Ez a megoldás megmentette a végtagot, de azzal a következménnyel járt, hogy a bokáját már soha többé nem fogja tudni mozgatni. A rehabilitáció hosszú és fájdalmas folyamat volt: januárban még járókerettel tette meg az első lépéseket, júniusban esett át a nyolcadik műtéten, októberben pedig eltávolították a lábát rögzítő csavarokat és fémeket, ami után gyakorlatilag újra kellett tanulnia járni.
Via Telex