Osváth Zsolt sokszor beszélt arról a nyilvánosság előtt, hogy állami gondozásban volt kénytelen leélni gyerekkora jó részét. Az influenszer erről különösen sokat beszélt azóta, hogy elvállalta a sajtóreferensi és szónoki szerepet is a februári gyerekvédelmi és pedofíliaellenes tüntetésen, amin becslések szerint 150 ezren lehettek.
Az RTL most bemutatott egy felvételt a régmúltból, ahol az influenszer jó eséllyel első tévés szereplése látható. Zsolt a Mónika Show-ban szerepelt 14 éves korában. A téma akkor is a nehéz sorsa és hányatott gyerekkora volt.
A most 33 éves influenszer akkor elmesélte, hogyan és miért került gyerekotthonba, milyen káros szenvedélye lett ott, és édesapjával is találkozott, aki megjelent a műsorban.
Erdélyi Mónika külön kiemelte, hogy korához képest a fiú milyen értelmes, apukájának pedig azt üzente: mások hálát adnának érte, ha ilyen fiuk lehetne. Zsolt akkor elmondta: tudja, hogy korához képest sokkal felnőttesebben viselkedik, de „erre utasította az élet”.
Osváth Zsolt a Mónika Show-ban
Osváth Zsolt sokszor beszélt arról a nyilvánosság előtt, hogy állami gondozásban volt kénytelen leélni gyerekkora jó részét. Az influenszer erről különösen sokat beszélt azóta, hogy elvállalta a sajtóreferensi és szónoki szerepet is a februári gyerekvédelmi és pedofíliaellenes tüntetésen, amin becslések szerint 150 ezren lehettek.
„Találtak is valamit...” – Sváby András Scherer Péter miatt vizsgáltatta ki magát, most elmondta, mi történt
A műsorvezető az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy a nemrég elhunyt színész egy sürgős orvosi vizsgálatot intézett neki. Sváby elmondta, a kardiológiai szűrésen találtak is egy kezelendő eltérést.
Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.
A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.
Scherernek korábban szintén volt kardiológiai problémája, de sikeresen kezelték, így bizalommal hívta fel a saját orvosát, és szervezett egy sürgős szűrővizsgálatot Sváby számára.
A vizsgálaton kiderült, hogy a beavatkozás indokolt volt, mert találtak egy kezelendő eltérést. A gesztus súlyát a színész váratlan halála adja meg.
„És különben találtak is valamit, amivel volt dolog… Gyakorlatilag ezzel mentette meg az életemet Pepe.”
A most elhangzott vallomás néhány nappal azután történt, hogy a műsorvezető a közösségi médiában először hozta nyilvánosságra a történetet Scherer Péter május 19-i halálát követően. A 64 éves színművészt egy spanyolországi tartózkodása alatt érte a halál.
Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.
A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Rubint Réka a 6 centis daganatáról: „Négykézláb, hányásig köhögtem”
Rubint Réka FrizbiTV-interjúban beszélt a rosszindulatú daganata által okozott súlyos fizikai tünetekről. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie.
Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.
A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.
„Négykézláb... hányásig köhögtem, mert ez a daganat annyira nagy volt – 6 centi –, és csápszerűen fonta át a hörgőket, a légcsövet, a nyelőcsövet, a hangideget, a bal tüdőkaput” – sorolta a tüneteket.
A rosszindulatú lágyrészszarkóma annyira ritka, hogy orvosa is csak hat hasonló esettel találkozott a pályafutása során; az a tudat tartja benne a lelket, hogy mind a hat beteg életben van.
Réka a betegséget nem kórként, hanem feladatként kezeli, a gyógyulásra pedig agykontrollal fókuszál. Úgy véli, a túlhajszolt életmódja vezetett a kialakulásához.
„Tudod, miért kaptam? Mert annyira sokat dolgoztam, annyira nem tiszteltem a testemet, ami állandóan jelzett. Itt fájt, ott fájt, fáradt voltam...” – magyarázta.
A diagnózis idején a család komoly üzleti és magánéleti válsággal is küzdött, de Réka külön kérte férjét, hogy a gyerekeiket ne terheljék a részletekkel. Akkoriban a fia 16, a lánya pedig 18 éves volt, nekik annyit mondtak, hogy édesanyjuk a köhögésére kap gyógyszert. A fitneszedző hangsúlyozta, az öngyilkosság számára soha nem volt opció.
A teljes interjú este 19:00-kor jelenik meg, addig is megosztjuk veletek az előzetest:
Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.
A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„A mi álomlányunk” – eddig nem látott fotókat posztolt Meghan Markle az 5 éves Lilibetről
Meghan Markle személyes Instagram-posztban köszöntötte kislányát az ötödik születésnapját. A bejegyzésben egy közös kép is szerepel a mosolygó Harry herceggel, ami ritka bepillantást enged a család életébe.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.
A sussexi hercegi pár tudatosan óvja gyermekeit a nyilvánosságtól, így minden róluk megosztott felvétel eseményszámba megy. A hercegné az elmúlt hetekben több, eddig nem látott családi pillanatot is megosztott. Május elején fiuk, Archie herceg hetedik születésnapjáról emlékezett meg egy archív képpel.
A pár fiatalabbik gyermeke, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor 2021. június 4-én született Kaliforniában, és a hetedik a brit trónöröklési sorban.
Bátyja, Archie a hatodik a sorban. A gyerekek ritkán szerepelnek a nyilvánosság előtt, a szülők leginkább különleges alkalmakkor, például a család karácsonyi képeslapján mutatják meg őket.
„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.
Kórházban ápolják Rúzsa Magdi kisfiát, megható sorokkal üzent az orvosoknak
Az énekesnő a közösségi oldalán számolt be arról, hogy egyik gyermeke a Szent László Kórházban van. Bejegyzésében név szerint is köszönetet mondott két orvosnak, és kiemelte a magyar egészségügyi dolgozók profizmusát.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Felidézte, hogy legutóbb ő maga járt bohócdoktorkodni az intézményben egy kislánynál, aki azóta tünetmentes lett.
„Ma hozzánk kopogtak be a bohócdoktorok. Bevallom meghatódtam” – tette hozzá.
Posztját azzal zárta, hogy mindent nagyon köszön, és a jövőben is számíthatnak rá, ha bármiben segíteni tud.
Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.
„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.
Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!