SZTÁRVILÁG
A Rovatból

"Annyira elegem van az ilyen idiótákból!" – Majka vérvétel közben szállt bele dr. Gődénybe

Azt kérte, hogy a vírustagadó gyógyszerész jöjjön be mellé az intenzív osztályra, igyon a teájából és egyen a kajájából.


"Annyira elegem van az ilyen Gődény-féle idiótákból, hogy azt elmondani nem tudom" - mondta Majka legújabb élő videójában, miközben épp vért vettek tőle.

"Én ezt a Gődény urat szeretném meghívni ide magunkhoz. Jöjjön el ide az intenzívre" - kérte.

"Ha van a pucájába vér, jöjjön el ide hozzánk, és maradjon egy pár napot!"

Majka felajánlotta, hogy betolat maga mellé egy ágyat, és odabent szívesen beszélget Gődény Györggyel. "Maszk nélkül persze, úgyse létezik szerinte ez a betegség, gyógyszer se kell neki."

Azt mondta, ihat a teájából, ehet a kajájából. "Körbehordozzuk a covid osztályon, bemutatom az összes orvosnak és ápolónak, és akkor meglátja, mi történik itt 24 óra alatt. Van még itt egy pár pozitív, valaki átadja neki a vírust, és akkor meglátjuk, hogy rázza le."

"Nem fog bejönni" - jegyezte meg a vért vevő a nővér.

Majka egyetértett, szerinte azok az emberek, akik nagyon hangosak szoktak lenni, amikor cselekedni kell, kilavíroznak belőle. "Hogy úgy viselkedjen, ahogy ő azt állítja, ahhoz nincsen bátorsága" - állította.

VIDEÓ: Majka üzenete

Délután a Tumblr és a Reddit fórumain futótűzként kezdett terjedni a hír, hogy elkapta a koronavírust dr. Gődény György, a Facebookon vírusszkeptikus és járványtagadó posztjairól elhíresült gyógyszerész.

Az Index felkereste a többek között a Normális élethez ragaszkodók Facebook-csoportot alapító Gődényt, aki tagadta az értesülést.

Ám a lap munkatársának tanácsára elfogadta, hogy koronavírus-tesztnek vesse alá magát.

Igaz, hamar hozzátette, hogy „kitalálom, hogy mit lehet ezzel kezdeni, mert akkor csinálok a PCR-teszttel pozitív eredményt, amikor akarok. Ki kell kérni a görbét, és 37 ciklus felett úgyis álpozitív lesz.” Vagyis a járvány és a vírus súlyossága után most a tesztek hatékonyságát kérdőjelezi meg, de ettől függetlenül közölte azt is: akkor is bemutatja a teszt eredményét, ha az pozitív lesz.

A lap arról is ír, hogy korábban a TV2 Tények Plusz adásában olyan közismert vírustagadók társaságában mutatták Gődény Györgyöt, akik később maguk is elkapták a kórt. Bár a műsorban nem beszéltek a gyógyszerész betegségéről, a közösségi médiában valószínűleg ez szolgáltathatta az alapot a pletykáknak.

A százezres követőtáborral rendelkező szkeptikus egy ismerős orvosával akarja megcsináltatni a tesztet, erre valószínűleg hétfő délután kerülhet sor.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Előkerült egy régi fotó: így nézett ki a Házasság első látásra Rékájára a plasztikai beavatkozások előtt
Egy Reddit-csoportban kezdett el terjedni a kép, miután Réka és férje között mindennapos témává vált a feleség szépészeti beavatkozásai. Ricsi ugyanis nem tud kibékülni azzal, hogy Réka többek közt a melleit is megműttette.


A Házasság első látásra című realityjének egyik központi konfliktusa adások óta az, hogy az egyik férj, Ricsi a természetes szépséget részesíti előnyben, míg felesége, Réka több plasztikai beavatkozáson is átesett.

A nézőket egy ideje foglalkoztathatta már, hogy hogy nézhetett ki a szempillaépítéssel foglalkozó nő a plasztikázás előtt, ugyanis

a napokban egy Reddit-csoportban felbukkant egy fotó Réka vállalkozásának korábbi Instagram-oldaláról – ezt ide kattintva nézheted meg. A műsor szereplője itt még világosabb hajjal látható.

A Ricsi és Réka közötti alapvető különbségek egyébként már a kísérlet elején, az összeköltözéskor megmutatkoztak. Ricsi egy babonás rituálé keretében sóval szórta körbe a közös otthonukat, hogy megvédje a negatív energiáktól, ami meglepte feleségét. A férfi akkor úgy kommentálta a helyzetet: „Én ilyen vagyok, ő nem, remélem, elfogad engem így.” Úgy tűnik azonban, hogy Ricsi nem tudja elfogadni, hogy Réka plasztikáztatott.

Pedig nemrég még romantikus vacsorával és virággal próbálta megmenteni a kapcsolatukat. A békülési kísérlet azonban nem oldotta fel a feszültséget. Réka ekkor fogalmazta meg a kettejük közti ellentmondást.

„Nem áll össze a fejemben a kép. Nem ilyet szerettél volna, ilyet kaptál.”

A feleség nemrég már kijelentette, hogy részéről vége van a házasságnak, amit férje szomorúan vett tudomásul. Végül aztán úgy döntöttek, tiszta lappal próbálják újrakezdeni kapcsolatukat.

Egy másik páros viszont már kimondta, hogy nem akarják tovább folytatni a kísérletet:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Vályi István beszólt Szabó Zsófinak: A fiatalok, veled ellentétben, pontosan értik és felfogják, hogy mi és miért történik körülöttük
Az újságíró szerint a műsorvezető jobban fél, mint azok, akiknek nincs vesztenivalójuk. A vita a fiatalok politikai nézetei okán robbant ki.
Karkó Ádám - szmo.hu
2025. november 16.



Vályi István újságíró a Facebookon üzent Szabó Zsófinak, miután a TV2 műsorvezetője egy interjúban azt mondta, szerinte „menő ellenzékinek lenni, de hogy miért, arról sok fiatalnak fogalma sincs.”

A posztban Vályi élesen bírálta a műsorvezető állításait, és egy teljesen ellentétes képet festett a fiatalokról.

Az újságíró szerint a fiataloknak azért van véleményük, mert zavarja őket sok minden, és nincsenek olyan pozíciókhoz kötve, amelyekbe görcsösen kapaszkodniuk kellene. Azt írja, a fiataloknak vannak

„morális és emberi gátjaik, melyekbe nem fér bele a Szőlő utca mocska, a gyermekvédelemnek hátat fordító államtitkár, a kérdések elöl menekülő kormányszóvivő, a telehugyozott vécék a vonatokon, az elsíbolt milliárdok és a Mészáros Lőrinc tokája, de nem fér bele közpénzzel kitömött csicskapropaganda, a kerekfejű zselatin-nyaligátor a lakótelepen és a térképre vitt civilek adatai sem.”

Hozzáteszi, hogy szerintük az sem fér bele, hogy több száz milliárd forintot „szó szerint kiloptak a közösből”, és hogy több ezer milliárd forintnyi vagyon veszítette el közpénz jellegét.

Bejegyzésében Vályi további sérelmeket is felsorol:

„Nem fér bele nekik az öngyilkosságba kergetett rendőrkapitány, vagy mentőállomás-vezető, ahogyan a te szemüveged, Putyin seggszőre és a szégyenteljes, piros sapkás kolduskórus a 190 milliónyi pénzünkön bérelt gépen és azt is nehezen viselik, hogy Bulgáriában már euróval fizetnek januártól, miközben nálunk csak a sok évre titkosított szerződésekkel betakart hitelek kamata 3000+ milliárd forint és szart sem ér a pénzünk.”

Az újságíró szerint tovább a fiataloknak nem fér bele „a flegma rongyrázás, a privát kastélymutyi és a quaddal hajtott zebracsorda sem, ahogyan az sem, hogy a 70 méteres betegek sorát flashmobnak hívják, nem a betegellátás csődjének, mivel csak a fent említett hitelkamat több, mint amennyit az egészségügyre költenek.”

Vályi úgy véli, az sem elfogadható számukra, hogy egy „utálkozással és gyűlölettel teli ország” jött létre, ahol minden ötödik gyerek hivatalosan is szegény, és ahol a civileket börtönnel fenyegetik, miközben a bíróság által megítélt járandóságukat sem kapják meg. Azt is megemlíti, hogy a svájci indexálású nyugdíjnak és az Európai Ügyészséghez való csatlakozásnak is „ajtót mutattak”.

Az újságíró szerint a lista végtelenül hosszú, és a társadalom számos csoportjának, köztük az orvosoknak, rendőröknek és katonáknak is elege van.

„Az orvosok, ápolók, rendőrök, katonák, tűzoltók és navosok is, meddig lapátolja majd mindenki ennek a bagázsnak a mocskát? Szerinted nekik nincs elegük? Minden gödör megtelt, minden pohár megtelt és nincs már hová és miből menni. Neked van, neked nem elég és félsz, jobban félsz, mint azok, akiknek már semmi veszítenivalójuk nincsen. Tényleg így gondolod?”

– zártja posztját Vályi István.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Drámai kiesés a Megasztárban: Curtis nem talált szavakat
A rapper utolsó versenyzőjét is elveszítette, hiszen Kökény Lali esett ki a negyedik élő show-ban. Már csak hat énekes maradt versenyben.


A Megasztár negyedik élő adásában a versenyben maradt hét énekes egyéniben, illetve két csapatra osztva összesen kilenc produkciót adott elő. A csoportos teljesítményekért extra igeneket gyűjthettek, amivel nagyobb esélyük volt a biztos továbbjutást jelentő csillagra kerülni. A szombat esti show-ban megváltozott szabályok szerint már csak két versenyző, Szabó Kamilla Lilla és Lengyel Johanna juthatott fixen tovább az elődöntőbe. Az eredményhirdetésnél rajtuk kívül Ádám Attila és Kedl Olívia lélegezhetett fel.

Az adásban ismét feszültséget okozott Ádám Attila helyzete, akit édesapja a korábbi, szerinte személyeskedő zsűrikritikák miatt ki akart venni a műsorból.

Bár Herceg Erika meggyőzte az apát a folytatásról, a 17 éves fiút a zsűri ezúttal sem kímélte. Curtis hangsúlyozta, hogy csupán szakmai kritikát fogalmaznak meg, de sem ő, sem Marics Peti, sem Tóth Gabi nem volt elégedett a produkcióval. Az énekesnő ki is akadt, amiért sokan őket teszik felelőssé az Attilával kapcsolatos negatív vélemények miatt.

A végső eredményhirdetésnél aztán kiderült, hogy Kökény Lali számára ért véget a verseny.

„Ebben ennyi volt, az élet nem áll meg, ugyanúgy csinálom tovább, csinálok még több saját dalt”

– mondta a kiesés után Kökény Attila fia.

Távozásával mestere, Curtis csapata elfogyott, hiszen az összes versenyzője kiesett. A rapper láthatóan összetört:

„Nehéz most mit mondani. Maradj mindig ilyen, mint amilyen most vagy, alázatos, tehetséges. Nem tudok mit mondani, sajnálom...”.

Kökény Lali az adás után egy interjúban elmondta, ő maga sem volt teljesen elégedett a produkciójával.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megasztár: Tóth Gabi felháborodva üzent Ádám Attila szüleinek, akik kritizálták a zsűrit
Az énekesnő kiakadt azon, hogy a 17 éves versenyző édesapja mumusnak állítja be őt és zsűritársait, mert szakmai kritikát mondanak a fiának. Ugyanakkor felajánlotta segítségét a fiatal versenyzőnek.


Ahogy korábban megírtuk, kétséges volt, hogy folytatja-e a versenyt a Megasztár felfedezettje, Ádám Attila, mert a szülei ki akarták venni őt a műsorból a folyamatos bántások miatt. A 17 éves versenyzőt rengetegen támogatják, rendre továbbjut a nézői szavazatoknak köszönhetően, de sokan nem értik, mit keres a mezőnyben. A zsűri is többször élesen kritizálta a fiú énektudását, Curtis nem egyszer mondta azt, hogy szerinte Attila nem hozza azt a szintet, ami egy élő show-ban elvárt lenne.

A szombati adásban kiderült, hogy Herceg Erikának sikerült meggyőzni a fiú családját arról, hogy folytassa a versenyt, ám egyéni produkciója után megint elégedetlenek voltak a mesterek. Tóth Gabi pedig azt sem hagyta szó nélkül, hogy Attila édesapja őket bírálta azért, mert szakmai kritikát fogalmaznak meg.

„Ami engem kezd zavarni, hogy a mestereket kezdik beállítani mumusnak. Akik szegény kis Ádám Atika ellen összefogtak, hogy őt bántsák. És ezért az apukája ki akarja venni a versenyből. Elnézést, de ha engem az anyám vagy az apám ki akart volna anno venni a Megasztárból – amit ötmillió ember nézett – azért, mert a Presser Gábor – aki ott ült a zsűriben – kritikát fogalmazott meg, akkor nem jutottam volna odáig, ahol most vagyok. Én abból építkeztem, amit ott elmondtak

– jelentette ki az énekesnő.

Mondandójában még mestertársának is odaszúrt:

„ A lényeg, hogy mi egy ilyen csúnya gonosz mesterek vagyunk, akiken Erika, áttörve, mint egy szent édesanya majd téged föloltalmaz és megsegít. Elnézést, de én ebben a játékban nem akarok részt venni. Én azért ülök itt, hogy szakmai kritikát fogalmazzak meg. Azért ül itt mind a négy ember”

– mondta, hozzátéve, hogy ő szereti Ádám Attilát, és szeretné, hogy fejlődjön. Felajánlotta szakmai segítségét a fiatal énekesnek.


Link másolása
KÖVESS MINKET: