SZTÁRVILÁG
A Rovatból

A terhessége elején hagyta el a párja Köböl Anitát

A TV2 egykori műsorvezetője már nagyon várja, hogy a karjában tarthassa kislányát.


Köböl Anita, a TV2 egykori műsorvezetője áprilisban, egy babapocakos fotóval jelentette be, hogy várandós. Már az akkori posztjából is arra lehetett következtetni, hogy egyedül csinálja végig a terhességét és hozza világra gyermekét.

A műsorvezető a HOT! magazinnak beszélt először arról, miért döntött úgy, hogy egyedülálló anyaként neveli fel születendő kislányát.

Köböl Anita januárban tudta meg, hogy babát vár, de párja nem osztozott a boldogságában. A 36 éves kismama viszont biztos volt benne, hogy 40 éves kora előtt szeretne anya lenni, így számára nem volt kérdés, hogy megtartja a babát.

"A családalapítást én sem így képzeltem el soha! De az egyik oldalon született egy döntés, amire már csak a saját döntésemmel tudtam reagálni, mégpedig, hogy soha nem vetetném el a kisbabánkat! Sokáig nagyon fájt, de mára megbékéltem a helyzettel. (...) Most boldog vagyok, és nagyon várom, hogy a karomban tartsam a kislányomat. Biztos vagyok benne, hogy életem legjobb döntését hoztam meg, és sosem fogom megbánni! A volt párommal százszázalékos a szétválás, a magam részére semmiféle követelés nincs felé, nem tartjuk a kapcsolatot. Ő nem kérdez, én pedig nem mondok semmit. Ennek tudatában vállalom az anyaságot, és hiszek benne, hogy mi ketten bármit le tudunk majd győzni!"

- idézi a Femina az interjúból.

A lap azt is hozzáteszi, hogy a hetedik hónapban járó kismamát a családja egyébként mindenben támogatja, szülei pedig már nagyon várják az unoka érkezését.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Rubint Réka a 6 centis daganatáról: „Négykézláb, hányásig köhögtem”
Rubint Réka FrizbiTV-interjúban beszélt a rosszindulatú daganata által okozott súlyos fizikai tünetekről. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie.


Rubint Réka részletesen beszélt arról, milyen drámai tünetekkel kellett megküzdenie a szervezetében lévő, hatcentis daganat miatt. A fitneszedző a minap műtéten esett át, és újabb kemoterápiás kezelést is el kellett kezdenie. A küzdelméről és a betegség részleteiről péntek este a Frizbi TV YouTube-csatornáján, a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban vall férjével, Schobert Norbival – írta előzetesen a Blikk, mely egy rövid szemlét közölt az interjúból.

A fitneszedző Hajdú Péternek elmondja, a diagnózist megelőzően rendkívül súlyos köhögési rohamai voltak, amelyekből rájött, hogy komoly a baj.

„Négykézláb... hányásig köhögtem, mert ez a daganat annyira nagy volt – 6 centi –, és csápszerűen fonta át a hörgőket, a légcsövet, a nyelőcsövet, a hangideget, a bal tüdőkaput” – sorolta a tüneteket.

A rosszindulatú lágyrészszarkóma annyira ritka, hogy orvosa is csak hat hasonló esettel találkozott a pályafutása során; az a tudat tartja benne a lelket, hogy mind a hat beteg életben van.

Réka a betegséget nem kórként, hanem feladatként kezeli, a gyógyulásra pedig agykontrollal fókuszál. Úgy véli, a túlhajszolt életmódja vezetett a kialakulásához.

„Tudod, miért kaptam? Mert annyira sokat dolgoztam, annyira nem tiszteltem a testemet, ami állandóan jelzett. Itt fájt, ott fájt, fáradt voltam...” – magyarázta.

A diagnózis idején a család komoly üzleti és magánéleti válsággal is küzdött, de Réka külön kérte férjét, hogy a gyerekeiket ne terheljék a részletekkel. Akkoriban a fia 16, a lánya pedig 18 éves volt, nekik annyit mondtak, hogy édesanyjuk a köhögésére kap gyógyszert. A fitneszedző hangsúlyozta, az öngyilkosság számára soha nem volt opció.

A teljes interjú este 19:00-kor jelenik meg, addig is megosztjuk veletek az előzetest:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Találtak is valamit...” – Sváby András Scherer Péter miatt vizsgáltatta ki magát, most elmondta, mi történt
A műsorvezető az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy a nemrég elhunyt színész egy sürgős orvosi vizsgálatot intézett neki. Sváby elmondta, a kardiológiai szűrésen találtak is egy kezelendő eltérést.
F. O. - szmo.hu
2026. június 04.



Sváby András az RTL Reggeliben beszélt először részletesen arról a vizsgálatról, amelyet a nemrég elhunyt Scherer Péter közbenjárásának köszönhetett.

A műsorvezető elmondta, hogy egy ideje rosszullétekkel küzdött, és egyre hamarabb elfáradt. Egy rendezvényen találkozott a színésszel, aki miután meghallgatta a panaszait, azonnal cselekedett.

Scherernek korábban szintén volt kardiológiai problémája, de sikeresen kezelték, így bizalommal hívta fel a saját orvosát, és szervezett egy sürgős szűrővizsgálatot Sváby számára.

A vizsgálaton kiderült, hogy a beavatkozás indokolt volt, mert találtak egy kezelendő eltérést. A gesztus súlyát a színész váratlan halála adja meg.

„És különben találtak is valamit, amivel volt dolog… Gyakorlatilag ezzel mentette meg az életemet Pepe.”

A most elhangzott vallomás néhány nappal azután történt, hogy a műsorvezető a közösségi médiában először hozta nyilvánosságra a történetet Scherer Péter május 19-i halálát követően. A 64 éves színművészt egy spanyolországi tartózkodása alatt érte a halál.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kórházban ápolják Rúzsa Magdi kisfiát, megható sorokkal üzent az orvosoknak
Az énekesnő a közösségi oldalán számolt be arról, hogy egyik gyermeke a Szent László Kórházban van. Bejegyzésében név szerint is köszönetet mondott két orvosnak, és kiemelte a magyar egészségügyi dolgozók profizmusát.
F. O. - szmo.hu
2026. június 04.



Rúzsa Magdi a közösségi oldalán fejezte ki háláját a magyar egészségügyi dolgozóknak. Az énekesnő szerint ők mind világbajnokok.

„Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” – fogalmazott a bejegyzésben.

Rúzsa külön köszönetet mondott a Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet, Szent László telephelyének csapatának, amiért a kisfia jó kezekben lehet, név szerint is kiemelve dr. Csillag Bélát és dr. Balázs Károlyt.

Felidézte, hogy legutóbb ő maga járt bohócdoktorkodni az intézményben egy kislánynál, aki azóta tünetmentes lett.

„Ma hozzánk kopogtak be a bohócdoktorok. Bevallom meghatódtam” – tette hozzá.

Posztját azzal zárta, hogy mindent nagyon köszön, és a jövőben is számíthatnak rá, ha bármiben segíteni tud.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„A mi álomlányunk” – eddig nem látott fotókat posztolt Meghan Markle az 5 éves Lilibetről
Meghan Markle személyes Instagram-posztban köszöntötte kislányát az ötödik születésnapját. A bejegyzésben egy közös kép is szerepel a mosolygó Harry herceggel, ami ritka bepillantást enged a család életébe.
DP - szmo.hu
2026. június 04.



„Az álomlányunk” – ezzel a felirattal osztott meg egy eddig nem látott, bensőséges családi fotót Meghan Markle, hogy felköszöntse lányát, Lilibet hercegnőt az ötödik születésnapján. Az Instagramon közzétett képen a mosolygó Harry herceg is látható a kislány mellett.

A bejegyzéshez Meghan ennyit fűzött: „Az álomlányunk. Boldog 5. születésnapot, Lili.”

A poszt második képén pedig egyedül a kislány látható, ahogy egy virágot szemlél. Az arca ezen a fotón sem látszik.

A sussexi hercegi pár tudatosan óvja gyermekeit a nyilvánosságtól, így minden róluk megosztott felvétel eseményszámba megy. A hercegné az elmúlt hetekben több, eddig nem látott családi pillanatot is megosztott. Május elején fiuk, Archie herceg hetedik születésnapjáról emlékezett meg egy archív képpel.

A pár fiatalabbik gyermeke, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor 2021. június 4-én született Kaliforniában, és a hetedik a brit trónöröklési sorban.

Bátyja, Archie a hatodik a sorban. A gyerekek ritkán szerepelnek a nyilvánosság előtt, a szülők leginkább különleges alkalmakkor, például a család karácsonyi képeslapján mutatják meg őket.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk