SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Sorra posztolják adventi koszorúikat a sztárok: már ég az első gyertya

Dobó Kata, Szandi, Singh Viki, Kasza Tibiék, és még jó páran megmutatták, hogy náluk milyen az idei ünnepi koszorú. És persze a jókívánságok sem maradhattak el.


Itt a tél, és elkezdődött a karácsonyi időszak is.

Ma van advent első vasárnapja, és sokan köszöntik a napot adventi koszorúval, gyertyagyújtással.

A celebek közül is sokan így tesznek, sőt szívesen meg is mutatják, hogy milyen koszorút választottak maguknak.

Kasza Tibi és Darai Andrea adventi koszorúja: "Advent 1 napja. Én azt kívánom mindenkinek, hogy legyen nagyon nyugodt, meghitt és szép az ünnepe! Ne akarjatok túl sokat, ne legyetek elégedetlenek! Nem kell mindennek patyolat tisztának lennie az ünnepekre, és ha nem sikerül a bejgli akkor csak nevessetek egy jót rajta ne pedig sírjatok. Egy a fontos, hogy a család együtt lehessen és szeressétek, becsüljétek egymást és azt amitek van" - írta Andrea az oldalára.

☃️ Advent 1 ❤️? Én azt kívánom mindenkinek, hogy legyen nagyon nyugodt, meghitt és szép az ünnepe!?? Ne akarjatok túl sokat, ne legyetek elégedetlenek! Nem kell mindennek patyolat tisztának lennie az ünnepekre és ha nem sikerül a bejgli akkor csak nevessetek egy jót rajta ne pedig sírjatok !❤️ Egy a fontos, hogy a család együtt lehessen és szeressétek,becsüljétek egymást és azt amitek van !❤️ Ma pedig indulnak az új játékok az oldalamon?? Koszorú és kopogtató: @viraglauravirag ?

11.4k Likes, 28 Comments - KASZA-DARAI ANDREA (@darai_andrea) on Instagram: "☃️ Advent 1 ❤️? Én azt kívánom mindenkinek, hogy legyen nagyon nyugodt, meghitt és szép az..."

Tolvai Reni a képhez még hozzáírta, hogy imádja ezt az ünnepet:

Eldo Advent vasarnap ❤️ imadom ?? Boldog unnepeket mindenkinek ?

362 Likes, 3 Comments - TOLVAI RENI (@tolvaireni) on Instagram: "Eldo Advent vasarnap ❤️ imadom ?? Boldog unnepeket mindenkinek ?"

Tóth Gabi: "Advent első vasárnapja! Milyen nyugalom és biztonság járja át mindenemet...csodálatosabb nem is lehetne".

Advent első vasárnapja! Milyen nyugalom és biztonság járja át mindenemet.... csodálatosabb nem is lehetne?? . . . . @borsomuhely

11.7k Likes, 33 Comments - @tothgabi on Instagram: "Advent első vasárnapja! Milyen nyugalom és biztonság járja át mindenemet.... csodálatosabb nem is..."

Dobó Kata: "Advent 1. vasárnapja. A tél is megérkezett. Jó itthon."

Advent 1. vasárnapja. A tél is megérkezett. Jó itthon. ✨✨✨#ünneprehangolódás? #elsogyertya #advent #viraggalegymosolyert #koszonom #gyonyoru ????

924 Likes, 7 Comments - Dobó Kata (@katadobo) on Instagram: "Advent 1. vasárnapja. A tél is megérkezett. Jó itthon. ✨✨✨#ünneprehangolódás? #elsogyertya #advent..."

Singh Viki: "Ki tudja hányat kell még aludni Karácsonyig?? Boldog Ünnepeket mindenkinek!!"

#advent Ki tudja hányat kell még aludni Karácsonyig?? ❤️? Sztoriban és bióban a karácsonyi dalom: Hol SZERETET VAN ott minden van!! Nézzétek, szeressétek és osszátok ha tetszik!! Boldog Ünnepeket mindenkinek!! ?❤️

142 Likes, 1 Comments - S i n g h V i k i (@singhvikiofficial) on Instagram: "#advent Ki tudja hányat kell még aludni Karácsonyig?? ❤️? Sztoriban és bióban a karácsonyi dalom:..."

Boggie az Insta-sztorijában mutatta meg, hogy miket alkottak:

Szandi is meggyújtotta az első gyertyát, erről az Insta-sztoriján számolt be:

Címlapkép: illusztráció


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Koós Réka a legnagyobb titokban férjhez ment novemberben
A színésznő egy podcastben rántotta le a leplet 11 éve tartó kapcsolatának nagy fordulatáról. Koós Réka most azt is elmondta, hogyan hat az önbizalmára, hogy férje vonzónak látja.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 22.



Hatalmas meglepetést okozott Koós Réka, aki lerántotta a leplet élete egyik nagy eseményéről: a színésznő tavaly novemberben titokban férjhez ment kedveséhez, Bálinthoz, akivel tizenegy éve alkotnak egy párt. Az örömhírt a Palikék „Egy ritmusban” című podcastjében osztotta meg a hallgatókkal – vette észre a Blikk. A színésznő elárulta, bár most lett hivatalos a kapcsolatuk, a mindennapjaik ettől nem változtak meg.

„Én is nagyon szerencsés vagyok, de ez azért is van, mert a magánéletem kiegyensúlyozott, férjhez mentem novemberben, de hát majdnem tizenegy év óta együtt vagyunk. Hát most hivatalosan, de nem változott semmi, reggel ugyanott felkeltünk és este lefeküdtünk”

– részletezte Koós.

Koós János lánya azt is bevallotta, hogy a harmonikus párkapcsolat komoly hatással van az önbizalmára. Bár nem kizárólag a férje teszi boldoggá, elismerte, hogy sokat segít a támogatása.

„Ha ez nem így lenne, nem lenne mellettem egy férfi, amit szoktak mondani, hogy ne azért legyél te boldog, mert ott van melletted egy férfi... Persze nem azért vagyok boldog, de azért azt hülyeség lenne kijelenteni, hogy az nem segít, hogy ott van mellettem egy férfi, aki engem szépnek lát, engem kíván, az azért segít...” – vallotta be a színésznő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Kamerán kívül semmi nem történt” - Stohl András elárulta, hogyan tartotta életben a kapcsolatát A Nagy Ő győztesével
Stohl András és Kiss Kriszta hónapokig tartó titkolózás után végre felvállalhatják szerelmüket. De vajon a bujkálás izgalma nélkül is megmarad a láng, vagy a valódi próbatétel csak most kezdődik?
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. február 22.



„Kamerán kívül semmi nem történt” – ezzel a mondattal rántotta le a leplet Stohl András A Nagy Ő kulisszatitkairól, miközben azt is elmesélte, hogyan tartották életben a kapcsolatukat a győztessel, Kiss Krisztával. A műsort még szeptemberben forgatták, de a pár egészen februárig nem mutatkozhatott együtt, így a kapcsolatuk eddig a titkos találkozókról szólt.

„Jól vagyok... Érdekes a szitu, mert ugye ezt szeptemberben forgattuk, és most február van. És eddig mi nem mutatkozhattunk.

Úgy fenntartani egy kapcsolatot, hogy tök titokban van az egész, az egy érdekes dolog.

Most lesz igazán érdekes, mert eddig volt egy kis izgalma annak, hogy összefutottunk, találkoztunk, elbújtunk valahová. Most lesz kérdés, hogy ez a kapcsolat kiállja-e a próbát, hogy amikor már szabadok vagyunk, és mehetünk oda, ahová akarunk, akkor vajon ez fog-e működni izgalom nélkül. De azon vagyunk, hogy valami alakuljon” – mondta a színész a Balazs Kicks alapítójának, Pachert Balázsnak adott interjújában. A pár a Mokka stúdiójában is megerősítette, hogy a műsor után is együtt vannak, és most kezdődhet a kapcsolatuk igazán.

A forgatás szigorú szabályok szerint zajlott. Stohl András elárulta, a lányoktól teljesen elszeparálták, amikor nem forogtak a kamerák.

„Gyakorlatilag egy beköltözős cucc volt, tehát bementünk ebbe a villába. Nekem volt egy külön szobám, vigyáztak rám, a csajok se jöhettek oda hozzám, kamerán kívül nem volt semmi. Egy szerkesztő srácra rá voltam bízva, amikor én bent aludtam, ő kint aludt. Teljesen el voltam szeparálva. Akkor tudtam a csajokkal beszélgetni, amikor forgott a kamera. Azért az elég nehéz így.”

A randevúk programját előre egyeztették a szerkesztőkkel, figyelembe véve Stohl érdeklődési körét, így került a műsorba lövészet, vadászat vagy fogathajtás.

Arról azonban nem döntöttek előre, hogy melyik lány melyik programon vesz majd részt. „Miután ez egy felvett műsor, azt tudja az ember, hogy körülbelül milyen programok lesznek. Miután én voltam a közepén, ezért a szerkesztőkkel megbeszéltük, hogy legyen benne mondjuk lövészet, legyen benne vadászat, erdő, nem tudom, legyen benne fogathajtás, ami nekem fekszik. De hogy a csajok közül ki jut el oda, az nincs megszabva” – fogalmazott.

A színész a műsor előtt egyetlen versenyzőt sem ismert, a villánál találkozott velük először. Azt sem tudta, hogy Kiara Lord is a szereplők között lesz, de utólag úgy látja, a jelenléte csak jót tett a műsornak.

A produkció zárt világa után most egy nyitottabb időszak következik a pár életében, ami egyben a kapcsolatuk következő nagy próbatétele is. A valódi kérdés most dől el: a titkolózás izgalma nélkül, a hétköznapokban is működik-e a tévés románc.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Bárdosi Sándor: Próbálom megérteni a baloldali embereket, de nagyon nehéz
A Fidesz-szimpatizáns birkózó egy személyes történetet osztott meg a Tisza Pártot támogató szomszédjáról. Elmondása szerint a férfi nem tudott indokokat mondani a politikai választására.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 22.



Bárdosi Sándor olimpiai ezüstérmes birkózó nem akar meggyőzni senkit, a saját kis buborékjában él, és nehezen érti a baloldali embereket. A Fideszt biztos választásnak tartó sportoló a kormány békéscsabai Háborúellenes Gyűlése előtt beszélt erről a Mandiner stúdiójában, írja a Bors. Bárdosi a szombati rendezvényen is felszólalt, ahol kijelentette, mindenki maga dönti el, hogy békében vagy háborúban akar-e élni.

A birkózó egy személyes példát is hozott arra, miért tartja nehéznek a más politikai oldalon állók megértését. „Úgy tudom, hogy a szomszédom Tisza-szavazó, legalábbis már négyszer vagy ötször elmondta nekem, miközben fröccsöztünk. Próbáltam kérdezgetni, de ő sem tud indokokat mondani, hogy miért azon az oldalon áll. Persze megveszi a legújabb elektromos autót és akkor rohadjon meg a Fidesz. Most akkor mi van?”

Bárdosi Sándor a beszélgetésben arról is beszélt, hogy sosem volt híve a rábeszélésnek.

„Én soha senkit nem akarok meggyőzni. A saját kis dolgaimmal foglalkozok, a saját kis buborékomban élek. Próbálom megérteni a baloldali embereket, de nagyon nehéz. Valahogy ez az egész - azt érzem, hogy - meghülyíti az embereket”

– mondta. A stúdióban ülő beszélgetőpartnere, Megyesi Balázs, a Kincsvadászok szakértője erre úgy reagált: „Ebben akkor különbözünk, mert én mindenkit meg akarok győzni.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Korda György elmondta, milyen ultis Orbán Viktor
A legendás énekes élete során először ült le egy asztalhoz Orbán Viktorral. Gyuri bácsi a kártyajáték feszült pillanataiban mélyen a miniszterelnök szemébe nézett.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. február 22.



„Gyuri bácsi mindenkit letarolt” – így kommentálta Orbán Viktor miniszterelnök a hétfői kártyapartit, miután a Fidesz országos listájának bejelentése után ultizni ment. Most Korda György is megszólalt, aki a hétvégén a Borsnak elárulta, hogyan látta a kormányfőt a kártyaasztalnál.

Február 16-án, hétfőn este a budapesti Tabán egyik éttermében gyűlt össze az Ulti elnevezésű Digitális Polgári Kör, ahol a kormányfő többek között Pintér Sándor belügyminiszterrel, Nógrádi György biztonságpolitikai szakértővel és Korda Györggyel játszott. Az esemény az újonnan alakult kör első összejövetele volt.

„Életem során először találkoztam a miniszterelnök úrral. Nagyon nagy megtiszteltetés volt, hogy leült velem játszani”

– mondta el az énekes, aki szerint a hangulat fergeteges volt. Korda a miniszterelnök játéktudását sem rejtette véka alá.

„Meg kell, hogy mondjam, nagyon jól ultizik a miniszterelnök úr. Engem sok mindenben át lehet verni, még a zenében is, de a kártyában nem.”

Hozzátette, a játék során egy őszinte és szimpatikus embert ismert meg.

A kártyaparti azonban több volt egy egyszerű baráti összejövetelnél. Az eseményen egy hárompontos kiáltványt is megfogalmaztak:

céljuk, hogy az ultit hungarikummá nyilvánítsák,

kivegyék a szerencsejáték-törvény hatálya alól, és beillesszék a Nemzeti alaptantervbe. A kormánypárti narratíva szerint a Digitális Polgári Körök a közösségépítést és a hagyományőrzést szolgálják, míg a kezdeményezés kritikusai szerint az események inkább kampánycélokat és a miniszterelnök imázsának építését szolgálják.

Az este helyszíne, a Gösser étterem egyébként történelmi jelentőséggel bír, a rendszerváltás idején a Független Jogász Fórum is tartott itt üléseket, amire emléktábla is utal.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk