SZTÁRVILÁG

Kepes András a TV2 csúcsgázsija helyett a szabadságot választotta: „Itt arról volt szó, hogy sok pénz és rák vagy emelt fővel való kivonulás”

Elárulta, hogy a csatornától való távozása után a spórolt pénzét szétosztotta a kollégái között, hogy legalább három hónapig, amíg munkát találnak, legyen miből élniük.


Kepes András élete egyik legnehezebb időszakáról mesélt. A TV2-vel való együttműködés során szakmai és magánéleti mélypontra került, amely végül drámai döntésekhez vezetett – számolt be erről a Blikk.

Kepes András a Desszert című műsorával az 1990-es évek közepén hatalmas népszerűséget szerzett, amit a TV2 is észrevett. A csatorna elindította vele a Kepes című talkshow-t, de a produkció már az elején akadályokba ütközött.

Kepes nem érezte magát otthonosan az új műsorban. „Nem igazán éreztem jól magam, a helyszín nem volt megfelelő, nem volt idő felkészülni. Utáltam a díszletet is, de ez egy versenyhelyzet volt, mert az RTL-nél már ott volt Frei és Friderikusz, és a TV2 is szeretett volna villantani”

– emlékezett vissza Kadarkai Endre Nagy Mű című podcastjében.

Az első adás gyenge nézettsége miatt a csatorna úgy döntött, hogy a műsort későbbre helyezi, ami feszültséget okozott. „Az első műsor nézettsége az átlagnál alacsonyabb volt, ettől ők betojtak, és eltették egy későbbi időpontra a műsort, ettől én teljesen bepörögtem, mert nem ebben állapodtunk meg, úgy éreztem, nem bíztak bennem” – vallotta be Kepes. A konfliktus odáig fajult, hogy a második adás után már csak ügyvédje jelenlétében volt hajlandó tárgyalni a csatornával.

Kepes szerette volna lezárni az együttműködést, de a szerződése nem engedte meg ezt.

„Nem engedtek el, azt mondták, így majd rosszkedvűen leszel gazdag, mert csúcsgázsit kaptam. Átnézettem az ügyvédemmel a szerződést, és valóban nem tudtam kiszállni, muszáj volt megcsinálnom még néhány adást. És akkoriban lettem beteg. De akkoriban összejött minden, magánéleti zűrbe kerültem, itt sikertelennek éreztem magam”

– mesélte a 76 éves író.

Végül Kepes mégis a távozás mellett döntött, amint lehetősége adódott rá.

„Ha akkor végigcsinálom azt a két évet, akkor soha nem lett volna anyagi gondom, de nekem az önérzetem fontosabb, én egy lelkis ember vagyok, én belebetegszem az ilyenekbe. Itt arról volt szó, hogy sok pénz és rák vagy emelt fővel való kivonulás, és én az utóbbit választottam, amint tudtam, eljöttem”

– vallotta be őszintén.

A távozása után Kepes a kollégái sorsát is a szívén viselte. „Amikor én megbetegedtem és abba kellett hagyni a szakmát, tudtam, hogy ott maradnak a kollégáim munka nélkül, és ők nem voltak hajlandók nélkülem ott maradni. Tehát ami nekem spórolt pénzem volt, az arra ment, hogy elosztottam a kollégák között, hogy legalább három hónapig, amíg munkát találnak, addig sikerüljön túlélni” – idézte fel élete egyik legnehezebb időszakát.

VIDEÓ: A NAGY MŰ - Kepes András még a Hold állását is figyelte a Desszert miatt


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Sztárban Sztár All Stars: a továbbjutó a fejét rázta, a kieső jókedvűen búcsúzott
„A csúcson kell abbahagyni”, mondta a versenyző, aki a legkevesebb szavazatot kapta a nézőktől a vasárnapi adásban.


A Sztárban Sztár All Stars vasárnap esti műsorában már csak 8 énekes lépett színpadra. Ezúttal is volt néhány látványos átalakulás és fantasztikus produkció. Az adás győztese Szandi lett, aki Gloria Estefanként énekelt. Dér Heni Tones and I slágerét adta elő, Nótár Mary Toni Braxton bőrébe bújt, Mészáros Árpád Zsolt Oroszlán Szonját utánozta, Freddie Elvis Presley-t alakította, Vavra Bence Ed Sheeranként kápráztatta el a közönséget, Horváth Tamás a 4S Street énekesét imitálta, Veréb Tamás pedig Emeli Sandévé alakult át.

A zsűri pontjai alapján Dér Heni, Veréb Tomi és Nótár Mary álltak az élen, és Freddie zárta a sor végét. Végül ő és Mészáros Árpád Zsolt kapta a legkevesebb szavazot a nézőktől, közülük pedig a színésznek kellett távoznia a műsorból.

A továbbjutó Freddie öröme azonban nem volt felhőtlen, a fejét rázta az eredmény kihirdetésekor, majd hosszan ölelte kiesett versenytársát.

Mészáros Árpád Zsolt azt mondta, nagyon jól érezte magát a műsorban, a továbbjutók pedig sokkal jobban megérdemlik nála, hogy ott legyenek a következő adásban. Mint mondta, „a csúcson kell abbahagyni”.

Via Blikk.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Lékai-Kiss Ramóna meztelenruhája, amit a Sztárban Sztár All Stars-ban viselt, megosztotta a rajongóit
A zsűriben ülő színész-műsorvezető azt is elárulta, hogy mit szólt édesapja az előző héten viselt ruhájához.


A vasárnapi Sztárban Sztár All Stars egyik különleges látványa Lékai-Kiss Ramóna zsűrizős szettje volt. A Demeter Richárd által tervezett "meztelenruha" a színész-műsorvezető alakját és lábait is megmutatta.

A ruhát a közösségi oldalán is bemutatta, ahol kapott több dicsérő szót is, de oltak, akik szerint túl sokat mutatott, a kevesebb jobb lett volna. Volt olyan vélemény is, hogy egy családanyának már nem illik ilyet felvenni, vagy közönségesnek nevezték a szettet. De többek szerint inkább dögös, szexis volt.

A másorban ő maga is kitért a ruhára:

"Apukám már múlt héten is megjegyezte, hogy nagyon rövid a szoknyám, hiába vagyok 40 éves, mindig az ő pici lánya maradok. Úgy döntött, ma is eljön, de már a keresztapukám is itt van. Nem mertem nekik köszönni, mert féltem, hogy kivezettetnek a stúdióból"

- mesélte.

Forrás: 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megszólalt Dudás Miki az elvesztett Sztárbox-döntő után – Molnár Gusztávnak is üzent
Az egykori olimpikon párjának is köszönetet mondott Instagram. Ellenfelének pedig elismerően gratulált.
DKA – Fotó: RTL - szmo.hu
2025. november 03.



Ahogy megírtuk, a Sztárbox vasárnap esti szuperdöntőjében Molnár Gusztáv győzött a férfi nehézsúly kategóriában. Ellenfele Dudás Miki volt, aki ellen négy menetben, pontozással nyert.

A világbajnok kajakozó – akit garázdasággal gyanúsított meg a rendőrség – nem volt csalódott az elvesztett mérkőzés után. A ring után Instagram-sztoriban is elismerően gratulált Molnár Gusztávnak:

„Gratulálok, Guszti! Ismertelek a meccs előtt, és szerintem sokkal nehezebb dolgokkal megküzdöttél! Tőled nem szégyen kikapni. Furcsa dolog, hogy szurkoltam az ellenfélnek, örülök neked. Nyilván meg akartalak verni, de te jobban akartál. Gratulálok, és egyet kívánok: legyél boldog, maradj ilyen, szeresd a feleséged és majd a kettőtök gyümölcsét. Példa lehetsz sok ember számára! Baráti üdvözlettel, Dudás Miki”

Az egykori olimpikon nemcsak ellenfelének, hanem párjának, Szigligeti Ivettnek is üzent közösségi oldalán:

„Az, hogy vagy nekem, az életemben mindennél többet jelent! Szeretlek” – írta a sportoló.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Tóth Gabi: „Nekem nagyon hiányzik Varga Judit jelenléte, egy elképesztő elme volt”
Az énekesnő nem fukarkodott a dicsérő szavakkal. Azt is mondta, hogy a volt igazságügyi miniszter szerinte „nagyon jó ügyekért” állt ki.
DKA – Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 03.



Tóth Gabi a Nőfilter podcast egyik vendége volt Fodor Zsóka és Gáspár Evelin mellett a legutóbbi adásban, ahol a női szerepekről, férfi-női egyensúlyról beszélgettek. Amikor témaként felmerült a nők közéleti szerepvállalása, az énekesnő azt mondta, ő hiányolja Varga Juditot a politikai életből – szúrta ki a 24.hu.

„Több a férfi politikus, mint a nő. Nekem nagyon hiányzik Varga Judit jelenléte például. Megmondom őszintén, szerintem egy elképesztő elme volt, nagyon kellemes volt, zenélt, nagyon jó ügyekért állt ki, világlátott nő. A nők több megbecsülést érdemelnének szerintem, és több hangot”

– mondta Tóth Gabi, aki úgy gondolja, több nőnek kellene lenni a közéletben.

A kegyelmi ügybe belebukott volt igazságügyi miniszter visszatérésének több fideszes politikus is örülne – kivéve Lázár Jánost, aki az utóbbi hetekben többször is nyíltan bírálta őt –, ám egyelőre úgy tűnik, Varga Judit nem tervez politikai szerepet vállalni. Nemrég viszont kiderült, hogy az exminiszter a Nemzeti Mentál Pajzs Program gyermekjogi védnöke lett.


Link másolása
KÖVESS MINKET: