prcikk: Ijesztő lista terjed a neten Baba Vanga 2026-os jóslatairól – Harmadik világháború és Manhattan méretű űrhajó jöhet | szmo.hu
FELFEDEZŐ
A Rovatból

Ijesztő lista terjed a neten Baba Vanga 2026-os jóslatairól – Harmadik világháború és Manhattan méretű űrhajó jöhet

A mesterséges intelligencia lázadása és természeti katasztrófák is szerepelnek a friss csomagban. Szakértők szerint azonban a félelmetes jövendölések többsége csupán utólagos kitaláció.


Már csak néhány hét választ el minket az új évtől, december elejét írunk, és ahogy az ilyenkor lenni szokott, a világsajtó ismét felkapta a híres bolgár jósnő, Baba Vanga nevéhez kötött jövendöléseket. A balkáni Nostradamusként is emlegetett látnok ugyan 1996-ban elhunyt, ám a nevével fémjelzett, évről évre felbukkanó listák továbbra is lázban tartják a közvéleményt.

A 2026-os esztendőre vonatkozó, az interneten futótűzként terjedő jóslatok minden eddiginél sötétebb képet festenek: a harmadik világháború réme, a mesterséges intelligencia öntudatra ébredése és egy földönkívüliekkel való novemberi találkozás is szerepel a csomagban,

foglalta össze a Times of India.

Bár a szkeptikusok folyamatosan figyelmeztetnek, hogy ezeknek a kijelentéseknek a többsége utólagos kitaláció, a misztikum iránti éhség nem csillapodik.

A leginkább aggasztó állítások között szerepel, hogy a nemzetközi konfliktusok egyre véresebbé válnak, és a nagyhatalmak közötti feszültség a harmadik világháború kirobbanásának közvetlen veszélyével fenyeget.

A jóslatok szerint a 2026-os év hozhatja el azt a pontot, amikor a regionális összecsapások világméretűvé eszkalálódnak. Ezzel párhuzamosan a természeti katasztrófák gyakorisága is drámaian megnőhet.

A keringő információk szerint a Föld szárazföldi felszínének mintegy 7-8 százalékát érinthetik pusztító erejű csapások, legyen szó földrengésekről, vulkánkitörésekről vagy szélsőséges időjárási jelenségekről. Az egyik sokat idézett, apokaliptikus vízió szerint a víz lesz az úr. „Hatalmas hullám borít majd el egy nagy, emberekkel és városokkal teli partvidéket, és minden eltűnik a víz alatt. Minden elolvad, mint a jég” – idézte a lap a jósnőnek tulajdonított, gyakran hivatkozott szavakat.

A technológiai fejlődés sem marad ki a sorból, sőt, a 2026-os évre vonatkozó egyik legérdekesebb elmélet a mesterséges intelligenciához kapcsolódik. A Times of India összeállítása egy úgynevezett "AI U-turn", azaz egyfajta technológiai hátraarc vagy fordulat lehetőségét említi. Ez azt jelentené, hogy

a mesterséges intelligencia olyan szintű befolyásra tesz szert, ami már kicsúszik az emberi felügyelet alól, és önálló döntéshozatali képességeivel etikai, valamint szabályozási viták kereszttüzébe kerül.

Még ennél is fantasztikusabbnak tűnik az az állítás, amely szerint novemberben megtörténik az "első kapcsolatfelvétel" a földönkívüliekkel.

A bulvársajtóban terjedő, tudományos alapokat nélkülöző hírek egy gigantikus, egyes értelmezések szerint Manhattan méretű űrhajóról szólnak,

amely elképesztő, 209 000 kilométer per órás sebességgel közelíthet a Föld felé.

A gazdasági kilátások sem rózsásak a jövendölések szerint. A "cash crush", vagyis a készpénzösszeomlás és a globális recesszió réme is felmerül, amely a pénzügyi rendszerek sokkját és az infláció elszabadulását vetíti előre. A geopolitikai helyzettel kapcsolatban pedig a politikai oldalak eltérő értelmezéseket gyártanak. Az oroszbarát médiatérben például régóta keringenek olyan mondatok, amelyek Oroszország felemelkedését jósolják. A nyugati szakértők és a szkeptikusok arra hívják fel a figyelmet, hogy Vanga sosem politizált nyíltan, és ezek a mondatok gyanúsan a halála után bukkantak fel.

Fontos tudni, hogy

Baba Vanga nem vezetett naplót, így nincsenek hiteles feljegyzések a szavairól.

Viktoria Vitanova-Kerber történész, aki behatóan tanulmányozta a jósnő életét, rámutatott, hogy a ma ismert próféciák többsége szájhagyomány útján, torzítva maradt fenn. "Tanácsot kértek tőle az emberek, nemcsak a városából, hanem az egész országból és külföldről is" – mondta a news.com.au-nak a szakértő, érzékeltetve a jósnő körüli kultuszt. A hatvanas évekre már kígyózó sorok álltak a háza előtt a Rupite térségében. A tudományos világ azonban jóval kritikusabb: bolgár kutatók egy csoportja a Vanga-jelenséget egyszerűen "tömegpszichózisnak" nevezte, utalva arra, hogyan alakította ki a média és a népi hiedelemvilág ezt a megállíthatatlan mítoszt.

Maga Vanga családja is igyekszik árnyalni a képet, bár ők sem tagadják a misztikumot.

A jósnő unokahúga, Krasimira Stoyanova egy korábbi nyilatkozatában inkább az emberiség spirituális megosztottságára helyezte a hangsúlyt a konkrét dátumok helyett. "Az emberiség sok kataklizmát fog átélni, az emberek pedig hitük szerint csoportokra szakadnak" – nyilatkozta a Blitznek Stoyanova.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Egy hónap szabadság - utaznál, magadat fejlesztenéd vagy a ház körül serénykednél?
Az egy hónapos szabadság extra feltöltődést adhat - de mi történik, ha valaki egy teljes hónapra valóban kiszáll a munkából? A Yettel Magyarország Recharge programjában részt vevő dolgozókat kérdeztük arról, hogyan élték meg ezt a ritka lehetőséget.


Van egy furcsa ellentmondás a szabadság fogalmában: papíron mindenkinek jár, a valóságban mégis kevesen tudják igazán kihasználni. A legtöbben legfeljebb helyet változtatnak – irodából tengerpartra, meetingekből kirándulásokba –, de közben fél szemmel továbbra is a telefonjukat figyelik.

Egy gyors e-mail-válasz itt, egy „csak ránézek” Teams-üzenet ott, és máris oda a kikapcsolódás. Ismerős helyzet?

A szabadság véget ér, és valójában nem érezzük magunkat kipihentebbnek, mint előtte.

Milyen az, amikor a szabadság végre tényleg szabadság?

Éppen ezért számít különlegesnek az a lehetőség, amikor valaki nem néhány napra vagy egy hétre, hanem egy teljes hónapra kiszakadhat a munkából úgy, hogy közben fejben is le tudja tenni a feladatokat.

A Yettel Magyarország által bevezetett Recharge program pontosan ezt a fajta valódi feltöltődést teszi lehetővé: minden ledolgozott ötödik év után egybefüggő, fizetett egy hónap szabadság jár a munkatársaknak.

De mit kezd az ember ennyi idővel, ha tényleg megkapja? A válasz meglepően sokféle – és talán pont ettől izgalmas: a cégnél dolgozókat kérdeztük arról, ők hogyan élték meg ezt a lehetőséget.

Olasz körút, balatoni nyár és családi pillanatok – három történet egy hónapról

Nagy Viktória, a vállalat B2B szenior szegmens menedzsere, aki áprilisban tölti a 6. évét a cégnél, már az első pillanatban érezte, hogy ez több lesz, mint egy szokásos szabadság. „Nagyon megörültem a lehetőségnek, és azonnal elkezdtem gondolkodni, mivel tölteném el az egy hónapot” – meséli. Az eredeti terve egy indonéziai utazás volt, amit azonban a nemzetközi helyzet keresztülhúzott, így gyors újratervezésre volt szükség.

Végül Olaszország lett az úti cél: Pisa, Firenze, Bologna, Velence, Verona és Milánó következett egymás után, egyfajta spontán körutazásként.

A két hét aktív felfedezés után azonban még bőven maradt ideje arra is, ami a legtöbb szabadságból hiányzik: a valódi pihenésre. „Tényleg ki tudtam kapcsolódni, és egy ideig nem is számoltam, hány nap van még hátra. Évek óta nem éltem át ilyet” – mondja.

Szerinte ez az igazi különbség: amikor nem kell sietni, nem kell minden percet kihasználni, egyszerűen csak benne lehet lenni az időben. A visszatérés pedig egy különösen kedves meglepetést is tartogatott számára: „Jól esett, ahogy vártak vissza a kollégák: az asztalomat vicces, kedves post-it üzenetekkel ragasztották tele az eltelt egy hónap alatt.”

Deák-Kőszegi Viktória, az Operational Support and Admin Group vezetője, aki összesen 12 éve dolgozik a vállalatnál (a Telenoros időszakot is beleszámítva), egészen másképp élte meg ezt a hónapot. Számára a lelassulás volt a kulcs.

A teljes időszakot a balatoni házában töltötte, ahol a napok természetes ritmusban teltek: strandolás, grillezés, kirándulások, és idő a családra.

Sőt, még arra is jutott energiája, hogy önkéntesként részt vegyen a balatonboglári Kultkikötő programjaiban, koncertek és színházi előadások lebonyolításában segítve. „Teljes feltöltődést adott ez az időszak. Kicsit mással tudtam tölteni a napjaimat, mint általában, és ez felszabadított” – fogalmaz Viki.

A visszatérés ugyan nem volt azonnal egyszerű: „Az első héten azt sem tudtam, hol vagyok.”  De végül éppen ez a hosszabb kiszakadás adott neki új lendületet.

Hargitainé Bokros Judit, facility manager, 5 éve dolgozik a Yettelnél, számára a Recharge egyértelműen a családról szólt. Az időzítés sem volt véletlen: ekkor született meg a legifjabb unokája, így nem is volt kérdés, hogy ezt a hónapot velük szeretné tölteni. A mindennapok közé ugyan becsempésztek egy rövidebb utazást is a férjével, de a hangsúly a közös pillanatokon volt. „Nagyon jó volt végre nem azon kattogni, mit kell még megoldani vagy mivel vagyok elmaradva” – mondja.

Számára a valódi kikapcsolódás azt jelentette, hogy teljesen kizárta a munkát: nem nézett e-maileket, nem követte a belső kommunikációt.

A visszatérés persze kihívást jelentett, mert egy hónap történéseit nem lehet egy nap alatt feldolgozni, de a nyugalom és a feltöltődés érzése miatt egyértelműen megérte.

Több mint juttatás: egy hónap, ami hosszú távon is visszaad

A személyes történetekből kirajzolódik, hogy a Recharge jóval több, mint egy extra juttatás. Inkább egy szemléletváltás része.

A program mögött az a felismerés áll, hogy a hosszú távú teljesítményhez nem elég a rövid pihenés: időről időre szükség van valódi, mély feltöltődésre is.

Ezt támasztják alá az első év tapasztalatai is: a program indulása óta 469 munkatárs vált jogosulttá a plusz egy hónap szabadságra, ami összesen közel 15 ezer extra szabadnapot jelent – ez nagyjából 39 évnyi pihenőidőnek felel meg.

„A Recharge ma már a hosszú távú munkáltatói stratégiánk része, amely a munkavállalói jóllétet a fenntartható működés feltételeként kezeli” – mondja Szalai Enikő a Yettel Magyarország HR vezérigazgató-helyettese.  - "A program szervesen illeszkedik a vállalat egyéb jóléti kezdeményezéseihez, például a 4 hetes apaszabadsághoz, a nagyszülői szabadsághoz, valamint a sportolási és szakértői támogatási lehetőségekhez. A cél nem csupán az, hogy a munkatársak kipihenjék magukat, hanem az is, hogy hosszú távon megőrizzék a motivációjukat és kreatív energiáikat."

A visszajelzések alapján a program valóban ezt hozza: akik éltek a lehetőséggel, kipihentebben, frissebb perspektívával tértek vissza.

Egy hosszabb szabadság ugyanis a gondolkodásnak is ugyanúgy pihenést jelent, mint a testnek. Amikor nem sürgetnek határidők, amikor nem kell folyamatosan reagálni, akkor jut tér az új ötleteknek is.

Talán ez az, ami miatt egy hónap szabadság elsőre luxusnak tűnik, valójában azonban befektetés –  az egyén és a szervezet szempontjából egyaránt. Mert amikor valaki tényleg ki tud kapcsolni, utána egészen más minőségben tér vissza. És lehet, hogy éppen ez az, amiből a legtöbben a hétköznapokban a leginkább hiányt szenvednek.

A cikk a Yettel Magyarország támogatásával készült. 


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Matolcsyék hogyhogy nincsenek még börtönben?” – kérdezte Hajdú Péter Orbán Viktortól
A műsorvezető a miniszterelnök felcsúti otthonába látogat el műsora legújabb adásában, amelynek már megjelent az előzetese. Hajdú Simicska Lajosról is faggatta Orbánt, aki elárulta, őt nem érte váratlanul, hogy tönkrement a barátságuk.


Csütörtök este 19 órától kerül adásba a Beköltözve Hajdú Péterhez legfrissebb része, amelyben Orbán Viktor miniszterelnök lesz a vendég. A műsor formabontó lesz, ugyanis ezúttal nem Hajdú Péter látja vendégül beszélgetőtársát, hanem a kormányfő meghívására ő költözik be a politikus felcsúti otthonába.

A műsorvezető már közzétette az előzetest, amelyen elején Orbán személyes videóban hívja meg magához Hajdút, majd a háza kapujában fogadja őt.

Láthatjuk a miniszterelnök egyik esküvői fotóját is, amiről így beszélt: „Fiatalság, bolondság! Ez esküvői fotó. Én szerencsés ember vagyok, mert az embernek végül is az életben két dologban kell, hogy szerencséje legyen: a feleségével, meg a munkájával. Ha ezt a kettőt a Jóisten megsegíti, akkor rendben van”. Hozzátette, szerencsésnek tartja magát, mert „86-ban meghoztam az első, életem legjobbjának bizonyuló döntését a feleségemmel kapcsolatban, és 90-ben meghoztam a munkámról azt a döntést, amit a mai napig elhozok”.

Ezután Hajdú Péter a 2015-ös G-napra kérdezett rá, amikor egy szövetség és egy barátság ment tönkre, amire szavai szerint senki sem számított.

„Engem leszámítva. Nekem nem volt döbbenetes” – reagált Orbán Viktor.

A miniszterelnök Simicska Lajosról szólva kifejtette:

„láttam, hogy ebből baj lesz, és előbb-utóbb ennek lehet valami durva, szimbolikus szakítása. És hát ismerve a barátomat, ez elég durvára és szimbolikusra sikerült”.

A műsorvezető azt is felvetette, hogy bár harcban állunk Brüsszellel, a magyar gazdaságnak szüksége lenne az uniós pénzekre, ezért nem lehetne-e elszívni a békepipát. Erre a kormányfőtől az a válasz érkezett:

„Az én taktikám nem a békepipa, hanem a tomahawk”.

A promó végén Hajdú Péter egy érdekes kérdést tesz fel tegeződve Orbánnak:

„Arra kérlek, hogy segíts megérteni: hogy ha annak csak a töredéke igaz, amit a Matolcsy-klánról lehet hallani, akkor hogyhogy nincsenek még börtönben?”

Erre az előzetesben már nem érkezik válasz. A teljes beszélgetés csütörtökön 19 órától lesz látható a Frizbi TV Youtube-csatornáján.

Az előzetest itt láthatjátok:

Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Pottyondy Edina: Orbánék úgy ismételgetik a saját hülyeségeiket, mint egy zárlatos robothadsereg
A közéleti influenszer közel félórás videóban reagált az elmúlt napok közéleti történéseire. Hajdú Péter, Szabó Bence, Gundalf és Matolcsy Ádám mellett szóba került Tóth Gabi is.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. április 01.



24 perces videóban foglalta össze az elmúlt napok legfontosabb eseményeit Pottyondy Edina. A humorista az elején arról beszél, hogy Hajdú Péter meghívta beköltözős műsorába Orbán Viktort, aki azonban egy ellenajánlattal élve inkább a műsorvezetőt látja otthon felcsúti otthonában.

„Miért nem Hatvanpusztára hívta?” – teszi fel a kérdést Pottyondy, aki ezután arra is kitér, hogy mit vár a miniszterelnöki valóságshow-tól:

„Gondolom már össze is pakolta a kisember álcát, a pörköltszaftos atlétát, a szakadt mackónadrágot, meg a gumicsizmát, elküldte a testőreit, hogy hozzanak Kőbányait, parizert, meg teszkós ásványvizet. Hát mégsem kínálhatja Hajdú Péter zebrahússal, meg Dom Perignonnal. És szerintem ezúttal a stadiontúra is elmarad.”

Az influenszer ezután áttér a Tisza Párt és az állítólagos ukrán kémek történetére is. „Röviden úgy lehet összefoglalni a történteket kormányzati szempontból, hogy a gonosz ukrán kémek ki akarták csinálni a Tiszát, de igazából a Fideszt. De igazából a Tiszát. De igazából a Fideszt.”

Pottyondy ezt követően összefoglalja Szabó Bence százados, Gundalf és Henry utóbbi napokban megismert történetét, majd végül erre a következtetésre jut:

„Kár minden szóért, az egész kémsztori egy agyament faszság. A lényeg, hogy az ukránok állatok, a magyar kormány soha nem használna titkosszolgálati eszközöket az ellenzékiekkel szemben. És aki ezt nem hiszi el, az ukrán kém. Ennyi. Gratulálok Orbán Balázsnak, vagy annak, aki ezt a Csubakka-védelmet kitalálta. Olyan ez a fideszes kémrémtörténet, mintha Benny Hill beelesdézve írt volna egy James Bond-regényt.”

Pottyondy Edina külön kitér Szabó Bence interjújára is.

„Hát én nem egy balekot látok, hanem egy olyan nyomozót, aki hónapokig dolgozott az ügyön, és a kérdései meg a következtetései azért elég logikusak. Nem lehet, hogy akkor lennénk balekok, hogyha beszopnánk, hogy a magyar titkos szolgálat a Tiszát védte. Vagy ha bevennénk, hogy itt tényleg az ukrán gyarmatosítás megakadályozása volt a cél, és nem az, hogy szétverjék a legnagyobb ellenzéki pártot.”

Később hozzáteszi: „Példaértékű, ahogy ez az ember a munkájához és az esküjéhez állt, tudom, hogy mindenhol hősözik, de hát tényleg az. Ezt belátta a kormányzat is, ezért gyorsan megpróbálták eltaposni. Fideszes belső értekezleteken biztos nagyon gyakran elhangzik, hogy sajnos nem minden hős visel bilincset.”

A folytatásban áttér a Matolcsy család vagyonkimenekítésére. Szerinte Matolcsy Ádám „úgy menekül, hogy még arra is van ideje, hogy a luxusautóit átköltöztesse Dubajba”.

„Kirámolja az apjával a jegybankot, majd mindannyiunk szeme láttára nem talicskával, hanem konténerben viszi ki a közvagyont az Emirátusokba. Amit amúgy Irán rakétáz. De hát Ádika még ezt is biztonságosabbnak tartja, mint Budapesten maradni, ami azért jó jel.”

„Ami itt történik, az teljes agyrém. Az állampárt folyamatosan manipulálja a közvéleményt. Patika mérlegen adagolnak fél információkat, miközben vagy megtiltják az érintetteknek, hogy nyilatkozzanak, vagy elintézik annyival a tájékoztatást, hogy a közvélemény nem tudhat róla, mert az információ államérdeket sértene, úgyhogy higgyünk csak szépen Orbán Viktornak. Egy másodpercre sem zavartatják magukat a valóságtól és a tényektől. Úgy ismételgetik a saját hülyeségeiket, mint egy zárlatos robothadsereg.”

A videóban szóba kerül Orbán győri beszéde is, amikor néhány mondatban, kiabálva üzent az ellene tüntető Tisza-szavazóknak is.

„Hát ez lett a polgári Magyarország ígéretéből. Brávó, Fiatal Demokraták Szövetsége, brávó! És nemcsak a polgári Magyarországból, de Orbán Viktor személyiségéből meg idegrendszeréből sem maradt sok. 16 év magány. A 16 éve tartó korlátlan uralom és személyi kultusz leépítette az öreget. Az volt a terv, hogy Magyar Pétert pszichésen összeroppantják, ehelyett a békenindzsa produkálja a megkattanás jeleit” – mondja Pottyondy, majd hozzáteszi:

„Volt az a pletyka, hogy Orbán önmerényletet tervez maga ellen Győrben. És tényleg, megtörtént. Mert ez lenne a nyugodt erő? A biztonság? A béke? A kiszámíthatóság? Inkább Krasznahorkainak lehet igaza, Magyarország egy elmegyógyintézet és az ápoltak irányítják az országot.”

Végezetül Tóth Gabi ügyéről is elmondja gondolatait a humorista, miután az énekesnőről kiderült, hogy havi fizetést kap az államtól.

„Kicsit örültem is a Gabi térvesztésének, mert minden évben legalább kétszer megfogadom, hogy nem fogom szóba hozni többet a szerencsétlent, nagyon problémás ember és nincs közöm ahhoz, hogy mit csinál magával. Erre kiderül, hogy én fizetem, az én adómból baszogat. (...) A kiszivárgott munkaszerződése szerint napi 6 órában segíti a törvényhozás munkáját. Mennyi hasznos dolgot csinálhat? Bár mondjuk így hirtelen egyet sem tudok mondani” – mondja az influenszer.

A teljes videó:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Orbán Viktor a házasságáról: Nem állítom, hogy nincsenek nehéz pillanatok néha
A miniszterelnök és felesége, Lévai Anikó idén ünneplik a 40. házassági évfordulójukat. Orbán Hajdú Péternek mesélt arról, miért hezitált az esküvőn, és hogy szerinte hogyan lehet egyben tartani a házasságot.


„A békesség fontosabb, mint az, hogy igazad legyen” – Orbán Viktor ezzel a mondattal összegezte 40 éve tartó házasságának egyik legfőbb tanulságát a Beköltözve Hajdú Péterhez című műsor felvételén. Az adás csütörtök

este 19 órától lesz látható a Frizbi TV YouTube-csatornáján, de a Blikk már szemlézett belőle.

A miniszterelnök felidézte, hogy feleségével, Lévai Anikóval 1986-ban, Szolnokon házasodtak össze, így idén ünneplik a 40. évfordulójukat. A házasságkötésről elmondta, 23 évesen sokat hezitált a komoly döntésen, de végül arra jutott, hogy Lévai Anikó az a nő, akitől sok gyereket szeretne.

„Mert nemcsak házasságot kötöttem, hanem a gyerekeim anyját kerestem. Mert már akkor is akartunk gyereket. Úgyhogy nagyon sokat pilinckáztam, hogy miként is legyen, de végül arra jutottam, hogy ő az az asszony, akitől biztosan sok gyereket szeretnék. És lesz-e még az életemben egy másik olyan nő, akivel szemben ugyanezt érezném? Erre semmilyen garancia nincs, és ha már ott van előttem ez a lehetőség, vágjunk bele.”

Amikor Hajdú Péter azt mondta, csodálja azt, hogy Orbán így egyben tudja tartani a házasságát és a családját, a kormányfő így reagált:

„Hát, azért nem állítom, hogy nincsenek nehéz pillanatok néha, de igyekszem, hogy minél kevésbé nekem felróható okokból álljon elő ilyen helyzet. Van egy dolog, amit megtanul az ember a házasságban: a békesség fontosabb, mint az, hogy igazad legyen.

(...) Mert végül is nem azért élünk együtt, hogy állandóan bebizonyítsam, nekem van igazam. Ez csak szétveri a házasságot. Mert általában persze, nekem van igazam, de néha nem, néha a másiknak. És amikor úgy érzed, neked van, akkor is jobb, ha elengeded. Nem ér az egész annyit” – mondta.

A család összetartó erejéről hozzátette, az öt gyerek hatalmas felelősséget jelent. „Ez egy közös vállalkozás, amit végig kell csinálni. És ha szerencséd van, marad a szerelem is. Nekem szerencsém van.”

A beszélgetés során a kormányfő egy fotóalbum nézegetése közben beszélt az első csókjáról is, amiről szintén a Blikk számolt be. Orbán a gyerekkori fotója láttán, amelyen egy kislányt puszil szájon, felidézte az emléket. „Ez az első csókom” – mondta nevetve.

„Alcsúton és Felcsúton is mindig is nagyon szép lányok voltak. Alcsútdobozon jártam óvodába, és Juditnak hívták a kislányt, a mai napig emlékszem a nevére. Az ő házuk közvetlenül az alcsútdobozi iskola mellett volt”

– árulta el Orbán.

Az adás rendhagyó lesz, ugyanis ezúttal nem Hajdú Péter lesz a vendéglátó, hanem ő látogat el a miniszterelnök felcsúti házába. Ahogy arról már írtunk, nemcsak könnyed témák kerülnek majd szóba, a műsorvezető rákérdezett például arra is, miért nincsenek még börtönben Matolcsyék.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk