SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Orosz Barbara kirúgásáról egy bennfentes: „A stáb tagjai megkönnyebbültek, amikor kiderült, hogy távozik”

A csatorna a műsorvezető viselkedését nevezte meg indokként. A stáb egy része megkönnyebbült a távozása miatt.
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. május 02.



Tizennégy év után távozott a TV2-től Orosz Barbara – derült ki a csatorna közleményéből, amelyet a hosszú hétvége alatt tettek közzé. A műsorvezető a Mokka stábjának már nem tagja, és a hozzá kötődő Tűsarok című műsor is megszűnik.

A Blikk információi szerint a döntés hátterében Orosz Barbara viselkedése állt. Úgy tudják, a TV2 vezetése néhány nappal korábban közölte vele a hírt. Egy bennfentes szerint a műsorvezető viselkedése már régóta téma volt a csatornánál.

„Rendszeresen kihívóan, szinte közönségesen viselkedett a kollégáival, és a megjelenésével is voltak problémák. A színfalak mögötti stílusa zavart sok embert, a vezetőséget alapvetően azért, mert nagyon nem egyezett a csatorna családbarát arculatával”

– fogalmazott a forrás.

A lap úgy értesült, hogy a Mokka stábjánál nem bánják Orosz Barbara távozását.

„Sokakban keltett visszatetszést a viselkedése. Az a helyzet, hogy a közvetlen kollégái, a stáb tagjai megkönnyebbültek, amikor kiderült, hogy távozik”

– mondta a bennfentes.

A Tűsarok című műsorból még adásba kerülnek a korábban felvett részek, de utána a műsor teljesen lekerül a képernyőről. „A Tűsarok is megszűnik. Még vannak felvett, legyártott részek, azok még adásba kerülnek, de után vége a műsornak” – tette hozzá az informátor.

Orosz Barbara 2011 februárjában csatlakozott a TV2-höz. Először a Talpig nő című női magazinműsorban szerepelt, majd októberben elindult a Tűsarok, amelynek nemcsak műsorvezetője, hanem producere is volt. Emellett szerepelt a Jóban Rosszban című sorozatban és A Nagy Duettben is, ahol Ganszta Zolee oldalán versenyzett.

A Mokka műsorvezetői csapatát két új név bővíti: Zavaros Eszter és Krasznai Dóra. Szalai Vivien, a TV2 Csoport hírigazgatója a váltásról így nyilatkozott: „Nagyon örülök, hogy két új műsorvezető csatlakozik a Mokka csapatához. Mindketten édesanyák és tapasztalt televíziósok. Zavaros Eszter évekig a Hír TV-n vezetett műsort, dr. Krasznai Dórát pedig jól ismerik a Mokka nézői, hiszen hosszú ideje hétről hétre találkozhattak vele az állandó jogi rovatában. Meggyőződésem, hogy a hitelességükkel és tapasztalataikkal tovább erősítik a Mokka családbarát szemléletét és értékrendjét. A műsorban minden reggel azon dolgozunk, hogy közérthetően szóljunk a nézőkhöz, és olyan témákat hozzunk el, amelyek valóban számítanak. Biztos vagyok benne, hogy az új műsorvezetőink friss színt hoznak, miközben osztoznak abban a küldetésben is, hogy a Mokka továbbra is a magyar családok egyik legfontosabb reggeli kísérője legyen.”

Orosz Barbara a Blikk megkeresésére egy rövid üzenetben reagált, amelyben jelezte, hogy egyelőre nem kíván nyilatkozni az üggyel kapcsolatban.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Újszülött fia hetekig élet-halál közt volt – ezért tűnt el a korábbi válogatott focista, Kleinheisler László
A 31 éves középpályás a legnehezebb időszakban a karrierjét is félretette. Most szabadon igazolható, és újra a címeres mezről álmodik.


Kleinheisler László egy ideje eltűnt a nyilvánosság elől, a háttérben pedig egy szívszorító családi dráma állt. A Az 53-szoros válogatott focista a Blikknek beszélt arról, miért nem szerződött új klubhoz a nyáron.

„Nagyon hosszú sztori ez az egész. Szomorú is vagyok, hogy nincs csapatom, de nem ilyen egyszerű történet ez. Amikor a második gyermekünk született három hónappal ezelőtt, majdnem elveszítettük. Tüdőgyulladást kapott, lenyelte a magzatvizet. Kórházban ápolták, lélegeztetőgépen volt két hétig, nagyon nehéz időszak volt”

– mesélte a középpályás.

A nehéz helyzet miatt minden megkeresést lemondott. „Volt lehetőségem más csapatba menni, de nemet kellett mondanom mindenre, mert így nem lehet elmenni. Azt mondtam, inkább a családdal maradok, és várok még” – tette hozzá.

A kisfiú szerencsére már teljesen egészséges, a család pedig együtt él Ausztriában. Mivel közben véget ért az átigazolási időszak, a családját választó Kleinheisler lemaradt az új szerződésekről, jelenleg szabadon igazolható, menedzsere, Flipovics Vladan pedig dolgozik a visszatérésén. A futballista addig sem tétlenkedik, hogy formában maradjon. „Külön edzővel készülök, naponta kétszer foglalkozik velem. A lakásunkhoz közel van egy pálya, ahol tudok edzeni. Van felszerelésem is, szóval mindent megteszek azért, hogy jó formában legyek” – fogalmazott.

Érdeklődésben most sincs hiány, volt magyar és osztrák megkeresése is, sőt, távolabbi klubok is jelentkeztek, de egyelőre nem akar a családdal messzire költözni. A legfőbb célja, hogy a téli átigazolási időszakban csapatot találjon, és újra bizonyíthasson a nemzeti csapatban.

„Bízom benne, hogy lesz valami, mert szeretnék visszakerülni a válogatottba. Szomorú vagyok, hogy csak kívülről tudom figyelni a társakat. Rossz időszak ez, az a cél, hogy legyen gyorsan csapatom, és visszaszerezzem Marco Rossi bizalmát”

– árulta el.

Kleinheisler László nevét a szurkolók leginkább a Norvégia elleni Eb-pótselejtezőn lőtt győztes gólja, valamint az Ausztria elleni Eb-csoportmeccsen nyújtott teljesítménye miatt ismerik, ahol a mezőny legjobbjának választották. Pályafutása során játszott a Puskás Akadémiában, a Videotonban és a Ferencvárosban, de légióskodott Németországban, Horvátországban, Görögországban és legutóbb az osztrák Grazer AK-ban is. Játékstílusáról így vallott: „Olyan játékos vagyok, aki mindent belead a pályán, mindent megtesz a győzelemért.”

A magyarországi visszatérést egyelőre nem tervezi.

„Most még nem szeretnék hazatérni, ameddig lehet, maradnék külföldön. Aztán persze, a jövőben még bármi előfordulhat”

– mondta.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Tényleg ez a vicc? Ezt fogom csinálni tíz napig?” – Majka nem akarta elhinni, milyen feladatot kapott, miután elkapták
Az ózdi hőst Pápai Joci vitte el, hogy elégtételt vegyen a régi sérelmekért. Büntetése, hogy a Most Wanted – A hajsza című műsor narrátora legyen.


Hétfőn este elstartolt az RTL vadonatúj, menekülős műsora, a Most Wanted – A hajsza, amelyben Sebestyén Balázs üldözi a szökött celebeket. Kiderült, hogy egy 25. rabot is elfogtak Balázsék, ugyanis Majkát bilincsbe verve vitték el, hogy közmunkára ítéljék – írta a Blikk.

A rapper különleges feladatot kapott: ő lett a menekülős reality narrátora.

A megbilincselt Majkának nevetve kellett felolvasnia a saját ítéletét, miközben Pápai Joci, mint „celebrendőr” felügyelte.

„Sebestyén Balázs, a Celeb Fegyház és Átnevelő Intézet vezetője azonnal végrehajtandó közmunkára ítéli Majoros Péter Majkát, az ózdi szájhőst. A büntetése, hogy ki kell állnia a rivaldafényből és egyszerű narrációkat kell mondania. A büntetést Pápai József, a színes fémérdemrenddel kitüntetett celebrendőr hajtja végre, hogy elégtételt vehessen az ellene elkövetett, viccesnek szánt élcelődéseken” – hangzott el a szöveg, mire Joci befenyítette.

Majka nekilátott a munkának, de hozta a formáját, és azonnal beszólt a szöveg miatt a fegyveres Pápai Jocinak.

„A menekülőknek egyetlen céljuk van, megúszni az elfogást bármi áron. Balázsék célja elkapni a celeb bűnözőket akármilyen áron. Hallod, Molnár Áron? Tényleg ez a vicc? Ezt fogom csinálni tíz napig? Ezt biztos, hogy te írtad, mert ezen nem nevetek”

– mondta, mire Joci csendre intette.

„Majoros, te nem dumálsz, te azt csinálod, amit én mondok! Megértetted? Na, gyerünk!”

– parancsolta a zenésznek.

A műsorban 24 hazai híresség próbál megszökni az ország „legsötétebb és legkegyetlenebb börtönéből”. Az üldözők – Sebestyén Balázs, Frohner Fecó és Pápai Joci – a közösségi médiás posztok, valamint a civilek által küldött üzenetek és hívások alapján igyekeznek minél hamarabb elkapni a szökevényeket. A nézők is beszállhatnak a játékba: feljelenthetik vagy segíthetik a menekülőket.

Majka az RTL több produkciójában is kiemelt szerepet kapott az utóbbi időben, hiszen az X-Faktor mentoraként tért vissza, és a Tizenkét okos ember című gameshow-t is ő vezeti.

Kiderül: Na, milyen lesz Majka közmunkásként?


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Akár börtönbe is kerülhet a rapper – Kábítószer-birtoklás miatt hallgatták ki T. Dannyt
Egy jogi szakértő szerint a visszaesőkre akár három évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható. A rendőrség amfetamint és kokaint is kereshet a lefoglalt anyagok között.


A hatóságok kábítószer-birtoklás miatt indítottak eljárást T. Danny és 25 éves barátnője ellen. A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette a hírt, és közölte: „A Pest vármegyei nyomozók két budapesti fiatalt, egy 26 éves férfit és egy 25 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként kábítószer birtoklása miatt. A büntetőeljárást ellenük – szabadlábon hagyásuk mellett – a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával folytatja.”

Az információk szerint T. Danny az utóbbi hetekben többször is megfordult a Pest vármegyei Maglódon, ahol a gyanú szerint beszerezhette a drogokat, amelyekből ő maga, valamint a barátai és az ismerősei is fogyaszthattak - írta a Blikk. Felmerült, hogy amfetamin és kokain is lehet a lefoglalt szerek között. A rapper helyzetét különösen súlyosbíthatja, hogy a lap úgy tudja, korábban már indult ellene hasonló eljárás.

Dr. Lichy József ügyvéd elmondta, csekély mennyiségű kábítószer birtoklásáért a törvény szerint két évig terjedő szabadságvesztés szabható ki, és ugyanez a büntetési tétel vonatkozik a kínálásra vagy átadásra is.

„Fontos azonban, hogy első alkalommal az érintettek jellemzően nem kapnak letöltendő börtönbüntetést. Más a helyzet viszont, ha visszaesőről van szó: ebben az esetben már három évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható, és ilyenkor jóval nagyobb az esélye annak, hogy a bíróság valóban letöltendő büntetést állapít meg”

– nyilatkozta a szakember, hozzátéve, hogy bár a legtöbb ügy felfüggesztett börtönnel zárul, a letöltendő szabadságvesztés sem zárható ki teljesen.

Az ügyre a fogházat is megjáró zenésztársa, Manuel is reagált egy azóta törölt közösségi média bejegyzésben. „Egészen idáig azt gondoltam, barátként nem segít téged az, ha »ellened fordulnak« a barátaid. Most már azt gondolom, semmi sincs, ami segítene rajtad” – írta, majd így folytatta: „Segítségre van szükséged, és amúgy lehet, hogy az tenne a legjobbat neked, ha valamiért börtönbe raknának téged 1-2 évre. Lenne időd tisztulni. Szeresd már magad annyira, ember, hogy nem b*szod el telibe mindazt, amit elértél.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Lékai-Kiss Ramóna elérzékenyült a Sztárban Sztárban: fáj neki, hogy sokan a mai napig gyerekként kezelik
Szandi produkciója után nem tudta visszafogni az érzéseit. Könnyekkel küszködve mesélt arról, milyen sebeket hordoz a mai napig a fiatalkori hírnév miatt.
Szerző: GJ - szmo.hu
2025. november 10.



Drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi a TV2 nézői a Sztárban Sztár All Stars legutóbbi adásában, ahol Lékai-Kiss Ramóna nem bírta visszatartani az érzéseit Szandi produkciója után. Az énekesnő Miley Cyrus bőrébe bújva adta elő a The Climb című dalt, és noha a zsűri kiválóra értékelte, az adás végén ő esett ki.

A zsűritagot annyira megérintették a látottak, hogy a könnyeivel küszködve vallott róla, hogy a mai napig sebeket hordoz a fiatalkori hírnév miatt. Saját példáján keresztül mesélte el, milyen nehéz volt egy ország szeme láttára felnőni.

„17 éves voltam, amikor bekerültem a Barátok köztbe. Kislány. Tini” – kezdte a történetet, hozzátéve: sokan elfelejtik, hogy már 40 éves felnőtt nő, édesanya és feleség.

„Még mindig megengedik maguknak az emberek, hogy úgy beszéljenek velem, mint egy kislánnyal. Gyerekkel, akit leszidhatnak” – mondta már sírva.

Elárulta, még mindig vannak, akik megkérdőjelezik a szakmai rátermettségét is, és ez mélyen bántja.

„Megkérdőjelezhetnek, hogy van-e létjogosultsága annak, hogy itt lehetek például ebben a zsűripultban, vagy hogy megkapok műsorvezetőként bizonyos műsorokat.” Bár bevallotta, ez „néha még fáj”, a vallomásával Szandinak akart erőt adni, akit biztosított róla, hogy egy „csodálatos, gyönyörű nő kívül-belül, végtelenül tehetséges”.

(24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk