Megszólalt Lakatos Márk az őt ért vádakkal kapcsolatban: A leghatározottabban visszautasítom ezeket az állításokat
Néhány napja Ábrahám Róbert YouTube-videójában azt állította egy fiatal, hogy 15 éves korában egy gyerekotthonból, egy kerítőn keresztül közvetítették ki Lakatos Márkhoz, aki egy cipőért cserébe szexet várt el tőle.
Az üggyel kapcsolatban Ábrahám Róbert feljelentést tett a rendőrségen, és tüntetést is szervezett a Batthyány térre.
Lakatos Márk napokig nem szólalt meg az ügyben, de most közösségi oldalán tagadja, hogy igaz lenne, amivel vádolják. Azt írja:
Hozzáteszi: „Mivel állítólag büntetőeljárás indult az ügyben ismeretlen tettes ellen, a hatóság kérdéseire készséggel válaszolok, velük teljes mértékben együtt működök. A közösségi médiában, valamint egyes sajtóorgánumokban megjelent rágalmazásokat a leghatározottabban visszautasítom. Hálás vagyok azoknak, akik ebben a nehéz időszakban mellettem állnak és bíznak bennem. Hiszem, hogy az igazság mindenki számára nyilvánvalóvá válik.”