SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Galambos Lajos: „Mintha az életemet vették volna el” – Megszólalt kórházba szállításáról a sztár

Rengeteg vizsgálatot elvégeztek rajta, miután mentővel kellett a tatabányai kórházba szállítani.


Mint azt korábban megírtuk, szerdán mentő szállította kórházba Galambos Lajost, miután rosszul lett boldogasszonypusztai otthonában.

A tatabányai kórházból végül alapos kivizsgálás után saját felelősségére hazaengedték. A Blikknek sikerült elérnie a trombitaművészt, aki részletesen elmesélte, mi történt.

„A hír igaz, kórházba szállítottak tegnap. Egy távoli rokon, egy sokat segítő családtag volt mellettem az otthonomban, amikor rosszul lettem. Olyan fulladásos roham tört rám, hogy tényleg pánikba estem. Ennek ellenére nem akartam, hogy mentőt hívjon hozzám, de ő is annyira megijedt, hogy nem hallgatott rám.

Az első autóban nem volt olyan felszerelés, amire a teljes körű kivizsgálásomhoz elengedhetetlenül szükség lett volna, így kértek még egy, már jobban felszerelt mentőt. Végül az szállított be a tatabányai kórházba” – mesélte Lagzi Lajcsi. Hozzátette: a sürgősségi osztályon aztán hosszú órákat töltött, ami alatt rengeteg vizsgálatot elvégeztek rajta.

„Felírtak egy újabb gyógyszert is, amit ezentúl napi rendszerességgel kell szednem a korábbi kezelések mellett. És ami a legfontosabb és legfájóbb, hogy a fulladások miatt határozatlan időre eltiltottak a trombitálástól is. Viccesen mondhatnám, hogy trombitadiétára fogtak, de ezt én nem fogom fel ilyen viccesen, mert a zenélés az életem, és ha azt elveszik, az olyan, mintha az életemet vették volna el...”

– mesélte szomorúan a jogerősen börtönre ítélt zenész.

Mint arról korábban írtunk, Galambos Lajost áramlopás és csalás miatt 3 év 6 hónap börtönre ítélték, ám védője január 30-án kérelmet nyújtott be, amelyben halasztást kért a börtönbüntetés megkezdésére. A sztár egy ideje egészségügyi problémákkal küzd.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Hát ez iszonyat” – Tóth Andiért aggódnak a rajongók legutóbbi Instagram-fotói láttán
Az énekesnő egy csipkés, áttetsző felsőben és blézerben jelent meg egy eseményen, a megjelenése azonban sokaknak nem tetszett. Többen a látványos fogyása miatt fejezték ki aggodalmukat, miután Tóth Andi nemrég nehéz időszakról beszélt.
Sz.E. Fotó: RTL - szmo.hu
2026. április 30.



Több erősen kritikus komment is érkezett Tóth Andi friss fotói alá, miután az énekesnő egy eseményről posztolt képeket. A fotókon az látszik, hogy csipkés, áttetsző felsőt viselt blézerrel.

Bár többen dicsérték a fiatal híresség szépségét, a Borsonline cikke szerint sok kommentelő inkább az énekesnő látványos fogyása miatt fejezte ki aggodalmát.

Volt, aki odáig ment, hogy azt írta: „Hát ez iszonyat!”

Mások ennél visszafogottabban, de szintén aggódva kérdezték: „Jól vagy?”.

Egyikük egy mondatban foglalta össze a rajongói aggodalmat:

„Egy életed van - vigyázz magadra, Andi!”

Az énekesnő eddig nem reagált a hozzászólásokra.

Az aggódó reakciók nem előzmény nélküliek, Tóth Andi számára ugyanis nem alakult kedvezően az elmúlt időszak. Volt egy konyhai balesete, túlesett egy kullancs miatti pánikon, és az építkezése sem halad a tervek szerint.

Az énekesnő már februárban egy TikTok-videóban nyíltan beszélt arról, hogy megterhelő időszakon megy keresztül. Akkor a közösségi médiától való távolmaradását azzal indokolta, hogy katasztrofálisan indult számára az év.

„Azért nem posztoltam még idén szinte semmit, mert ez egy szar év... kín, szenvedés, káosz, idegösszeroppanás!” – jelentette be a videóban.

Nemrég derült ki, hogy Tóth Andi és mentortársa, Valkusz Milán is távozik az X-Faktor zsűrijéből. Ez azért is meglepő, mert az elmúlt két évadot éppen az ő versenyzőik nyerték meg. Azóta az RTL azt is bejelentette, hogy Majka és Gáspár Laci marad, hozzájuk ByeAlex és Solére csatlakozik az új évadban.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megszólalt Azahriah volt barátnője: elárulta, mikor és miért szakítottak
Luna Joanna Michelle egy YouTube-videóban beszélt az énekessel való kapcsolatáról. Tisztázta, hogy a szakításuk nem egy konkrét esemény miatt történt.


Részletesen beszélt Azahriah-val való kapcsolatáról is Luna Joanna Michelle egy YouTube-videóban, amit a BorsOnline szemlézett.

Az influenszer elmondta, hogy már nincsenek együtt, és a szakítás nem egy konkrét esemény, például egy újabb megcsalás vagy egy nagy veszekedés miatt történt, hanem az élet hozta így.

„Ezt a szakítást a sors hozta, az élet hozta nem egy nagy veszekedés, nem egy megcsalás, semmi ilyen konkrét indok nem volt. Csak kétfele ment az utunk” – fogalmazott.

A három évig tartó kapcsolatuk 2024 végén kezdett megromlani, amikor lejárt a közös albérletük szerződése, és külön költöztek: Luna Törökbálintra.

Elmondása szerint nem voltak konfliktusok, a viszonyuk egyszerűen átalakult.

„Ettől már egy kicsit kezdtünk eltávolodni egymástól, de nem volt semmi veszekedés, semmi rossz érzés, csak így kezdett átmenni baráti kapcsolatba ez az egész” – magyarázta.

A pár kapcsolata már korábban is komoly próbát állt ki, amikor 2022-ben az énekes a Szolnoki Palacsintafesztiválon, egy koncert után félrelépett, de akkor még sikerült megmenteniük a kapcsolatukat. A szakításról korábban egyik kommentje alapján írtunk, amiből kiderült, hogy nincsenek együtt.

Luna számára az eltávolodás időszaka különösen nehéz volt.

„Ebben a depressziós időszakban nekem nagyon sokat segített az, hogy ott van Vili, ott vagyok az állatok közelében, az hogy reggel korán kelek, kitakarítok, csinálom a dolgomat” – mondta az influenszer.

Azt mondta, Vili, az állatok közelsége és a vidéki napi rutin sokat segített neki az önállósodásban is.

A kapcsolatuk formálissá válását jelezte, hogy 2025 januárjára már az újévet sem töltötték együtt. Bár a szerelmük véget ért, baráti viszonyban maradtak, és még egy korábban betervezett, háromhetes ecuadori utazásra is együtt mentek el. Luna szerint ez az út már nem a szerelemről, hanem a barátságról szólt, és lezárta a közös történetüket.

Luna videóját itt láthatjátok:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Nagyon nagypofájú csaj” – Majka nem fogta vissza magát, amikor az X-Faktor új mentoráról beszélt
Majoros Péter a 2026-os tehetségkutató indulása előtt véleményezte Solére-t. A rapper szerint az énekesnő nem fog csendben maradni, ha más a véleménye.
Sz.E. Fotó: RTL - szmo.hu
2026. április 30.



Már az X-Faktor 2026-os évadának indulása előtt megadta az alaphangot Majka, aki elég karakteres szavakkal jellemezte a mentorcsapat új női tagját.

A rapper szerint a megújult csapatnak először meg kell találnia a közös hangot, de egyébként úgy látja, a kémia működni fog.

Majka külön kiemelte Solére-t, akit egy igazi nagyszájú, belevaló csajnak tart, és ennek kifejezetten örül is.

A rapper úgy látja, az énekesnő nem az a típus, aki csendben meghúzza magát: bátran kimondja a véleményét, beleáll a vitákba, és akkor sem hátrál meg, ha a többiekkel kell szembemenni – írja az RTL.hu.

A visszatérő ByeAlex szerint Solére egy kiforrott zsűritag, akinek „van egy sajátos elképzelése a világról”.

Solére maga is úgy látja, nem lesz vele egyszerű dolguk a mentortársaknak. Őszintén bevallotta, hogy kiszámíthatatlan személyiségnek tartja magát, olyannyira, hogy néha még saját magát is képes meglepni. Egy dologban azonban biztos: ha szeretné, sem tudná megjátszani magát, mert az arcára egyből kiül minden érzelem.

A mentorcsapatba visszatérő ByeAlex szerint is izgalmas lesz a megújulás, és már most alig várja, hogy egy kicsit egymás ellen hergelhesse Majkát és Gáspár Lacit.

Az énekes mindenkit arra biztat, hogy bátran jelentkezzen a műsorba, hiszen szerinte az X-Faktor valódi ugródeszka lehet azok számára, akik élni tudnak a lehetőséggel.

Példaként olyan korábbi versenyzőket említett, mint Manuel, Mehringer Marci és Mihályfi Luca, akik a tehetségkutató után is sikeres karriert építettek.

Gáspár Laci úgy véli, jót tesz a műsornak az időnkénti frissítés, és nevetve hozzátette, az sem hátrány, hogy ő továbbra is ott ül a mentorszékben. Az énekes szerint az új felállás rengeteg energiát hoz majd a produkcióba, és biztos benne, hogy az idei évadban még több poénra és őrült pillanatra számíthatnak a nézők.

Az új mentorcsapat mellett egy másik jelentős változás is jelzi, hogy új korszak kezdődik a tehetségkutatóban: négy évad után távozik a műsorvezető, Miller Dávid is. Vele együtt Pápai Joci is búcsúzik a műsorvezetői poszttól.

A tavalyi évad után két sikeres mentor, Valkusz Milán és Tóth Andi is bejelentette, hogy nem folytatja a zsűrizést.

A távozó mentorok helyére érkezett Solére és a nagy visszatérő, ByeAlex, aki korábban zsinórban négy alkalommal vitte győzelemre a mentoráltjait. ByeAlex a visszatérését azzal is indokolta, hogy magánéleti változások miatt több munkát szeretne vállalni, és már hiányzott neki a televíziózás.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Hosszú Katinka férje eddig nem látott fotót posztolt kisebbik lányukról, Szofiról
Gelencsér Máté a közösségi oldalán mutatott egy meghitt képet a kislányról, akiből a korábbiaknál többet látni.


Rózsaszín ruhában, apjával ugyanabba a pózba simulva: Hosszú Katinka férje, Gelencsér Máté egy ritka, bensőséges fotót osztott meg kisebbik lányukról, Szofiról.

A képen a korábbiaknál többet látni a kislányból, aki sokak szerint kiköpött édesapja.

A tavaszi napsütésben készült fotót Gelencsér Máté Instagramon tette közzé.

A családi pillanat különlegességét az adja, hogy Hosszú Katinka következetesen óvja gyermekeit a reflektorfénytől, és csak ritkán tesznek kivételt.

A kislány érkezését már a születése előtt is nagy figyelem övezte, Hosszú Katinka korábban egy Instagram-posztban árulta el második gyermeke nemét és nevét.

Szofi születését tavaly októberben jelentették be egy családi fotóval, amelyhez a háromszoros olimpiai bajnok úszónő ezt írta: „Szia, Szofi. Üdv a családban”.

A pár első gyermeke, Kamília 2023 nyarán jött világra.

A leírások szerint az adja a pillanat intimitását, hogy apa és lánya ugyanabban a pózban szundikálva élvezi a napsütést.

Íme, a fotó:


Link másolása
KÖVESS MINKET: