SZTÁRVILÁG
A Rovatból

„Anyukám csak fotón látta a fiamat” – Ivancsics Ilona fájdalmas vallomása

A Szomszédok egykori sztárja ma már csendesebb életet él Szentendrén. Őszintén mesélt elvesztett édesanyjáról, fiáról és arról is, ki segít neki a kertben.
F. O. - szmo.hu
2025. április 02.



Ivancsics Ilona, a Szomszédok egykori szereplője ma már nyugodtabb életet él Szentendrén, ahol különösen nagy figyelmet fordít a kertjére. A hot! magazinnak adott interjúban arról is beszélt, hogy nincs egyedül a kerti munkák során. „Maradjunk annyiban, hogy van társaságom és segítségem a kertben. A lényeg, hogy jól érzem magam” – fogalmazott.

A színésznő őszintén mesélt édesanyja elvesztéséről, amely máig mély nyomot hagyott benne. „Sajnos, anyukám nem ismerhette a fiamat, csak fotón látta. Ez egy nagy fájdalmam, mert nagyon várta a születését” – mondta.

Mint elmondta, akkoriban Budapestre költöztette édesanyját, miután szülei elváltak.

„Éppen hoztam volna magunkhoz, de a kocsiban rosszul lett, mentőt kellett hívni. Még egy hónapig élt”

– emlékezett vissza a történtekre.

„Nagyon nehéz, fájdalmas időszak volt, de azzal nyugodtam bele, hogy átadta a helyét a fiamnak az életben” – tette hozzá. A művésznő az interjúban azt is elmondta, hogy időnként saját magában és a fiában is felismeri édesanyja vonásait. „Sok a feldolgozatlan téma, mert korán ment el, huszonkilenc éves voltam. Még megérhette a Szomszédok sikerét, és szerette, hogy színész vagyok” – mondta.

Ivancsics Ilona fia kilenc éven át élt Angliában és Spanyolországban, de egy éve újra Magyarországon lakik.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
Ő búcsúzott a Sztárban Sztár All Starstól – nem volt könnyű döntés, repkedtek a maximális pontszámok
A nézői szavazatok és a zsűri pontjai után két énekes került veszélybe. A műsor végén egy percre újraindult a verseny – és eldőlt, ki megy haza.


Véget ért a Sztárban Sztár All Stars hatodik adása, ahol ismét látványos átalakulásokkal és emlékezetes produkciókkal léptek színpadra a versenyzők. A 11 előadó közül ezúttal is egyvalakinek búcsúznia kellett.

A hírességek hatodszorra öltöttek magukra ismert magyar vagy külföldi énekeseket, és adtak elő egy-egy ikonikus dalt. A zsűrit több előadó is lenyűgözte, repkedtek a maximális 40 pontok, ám a szabályok szerint valakinek ezúttal is távoznia kellett.

A produkciók után összeadták a zsűri pontszámait a nézői szavazatokkal, így alakult ki az első eredmény.

Az adás győztese Horváth Tamás lett, neki már nem kellett tovább izgulnia. A második szavazás során már kizárólag a nézők döntöttek, és végül Vásáry André esett ki a villámszavazás alapján.

A hatodik adásban Freddie a Gypsy Kings Bamboleo című dalát adta elő, míg Vastag Csaba Ganxsta Zolee egyik számával mutatta meg rapper oldalát. Vásáry André A legnagyobb showman című film Never Enough című balladáját énekelte el.

Horváth Tamás Jason Derulo bőrébe bújt, és négyszer 10 pontot kapott a zsűritől. Mészáros Árpád Zsolt a Gangnam Style-lal szintén maximális pontszámot szerzett. Szandi Bangó Margit Halk zene szól az éjszakában című dalát adta elő, amiért állva tapsolták meg, és 40 pontot kapott.

Vavra Bence a The Rasmus énekeseként lépett fel, Dér Heni pedig Komár Lászlóként hozott energiát a színpadra. Péterffy Lili Lelle franciául énekelt, produkcióját a zsűri állva tapsolta meg, és szintén maximális pontot kapott. Veréb Tomi Szulák Andrea bőrébe bújva cha-cha-cházott, Nótár Mary pedig Luciano Pavarottiként tűnt fel a színpadon.

A döntő pillanatok

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Az orvos szava után már nem volt visszaút, így dőlt el Mészáros András és Árpa Attila mérkőzése
A harmadik menet már nem indult el, mivel az orvos úgy gondolta, ezzel a sérüléssel veszélyes lett volna folytatni a meccset.
F. O. Fotó: RTL - szmo.hu
2025. október 12.



A Sztárbox vasárnap esti utolsó meccse a nehéz tüzérek igazi rangadója volt: Mészáros András és Árpa Attila lépett ringbe. Az első menetet kevés pontos találat jellemezte. A második menetben többet támadt Mészáros, riválisa pedig elsősorban a fejét védte, mert komoly ütés érte a szemét.

A harmadik menet már nem indult el, mivel az orvos úgy gondolta, ezzel a sérüléssel veszélyes lett volna folytatni a meccset. Árpa kiakadt és nem leplezte csalódottságát, Mészáros András pedig így megszerezte a győzelmet.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
Vásáry André kiesése után üzent Liptai Claudiának: „Most már akkor elengedheti a seggét”
Az énekes a Sztárban Sztár All Stars-ban a kisfilmjében arról beszélt, hogy ő elsősorban a közönséget szeretné lenyűgözni a produkciójával. A zsűritag erre reagált, majd André a verseny után visszaszólt.


Vasárnap este a Sztárban Sztár All Stars hatodik adásában a nézői szavazatok alapján Vásáry André esett ki. A műsorban A legnagyobb showman című film Never Enough című balladáját énekelte el.

Az énekes produkciója után a zsűriből Liptai Claudia úgy vélekedett:

"Már félek neked bármit mondani, mert a kisfilmben is mondtad, hogy bármit mondhatunk, nem érdekel, mert majd a néző szavaz. Kicsit így is érzem magam egyébként, azt kell, hogy mondjam." Ugyanakkor azt is elmondta, hogy ő azt szereti ebben a műsorban, hogy bármit el lehet mondani. Majd hozzátette: "Iszonyú fontos része ennek a műsornak, hogy nevetni tudjunk, és ne legyen sértődés. Nagyon nehéz, amikor utána ti mindenféléket mondotok ránk, de ez a ti dolgotok…" Végül azt tanácsolta a versenyzőnek, hogy ha továbbjut, akkor a magas hangok helyett inkább a humor eszközeit használja ki. "Nekem ez egy nagy truváj akart lenni, ami egyébként hol sikerült, hol nem" - zárta az értékelését.

Mikor pedig a pontozásra került a sor, azt mondta:

"Akkor én összeszorított seggel 8 pontot adok".

A műsor végén, mikor eldőlt, hogy Andrénak kell távoznia, az énekes Szabó Zsófinak elárulta, érezte, hogy ő fog kiesni.

Szerinte: "Nagyon lehetett látni, hogy erre utaló jelek vannak, amit nem teljesen értek. Én azt gondolom, hogy ez a mostani produkció méltó befejezés, mert egy nagyon szép és nagyon nehéz dalt énekeltem, és remélem, jól". Majd köszönetet mondott mindenkinek, aki támogatta és szavazott rá. Végül üzent a zsűrinek is:

"Liptai Claudiának pedig azt üzenem, hogy úgy hallottam, azt mondta, összeszorított seggel adott nyolc pontot. Most már akkor elengedheti a seggét. Sokan kérdezik, hogy neki mi volt a baja velem; nem tudom. Még össze fogunk futni valahol, és akkor megkérdezem"

- írta a 24.hu.

VIDEÓ: Vásáry André produkciója


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Így vette meg Puskás unokájának lakását a spanyol tengerparton Bochkor Gábor - Elmesélte a nem mindennapi történetet
A Benidormban ingatlant kereső magyar rádióst a véletlen hozta össze Puskás Ferenc unokájával. Végül a legendás labdarúgóhoz köthető lakást vásárolta meg.
Szerző: GJ - szmo.hu
2025. október 13.



Izgalmas történet osztott meg Bochkor Gábor a reggeli rádióműsorában arról, hogy hogyan jutott hozzá Puskás Ferenc unokájának spanyolországi riviérán lévő lakásához. A sztori apropóját az adta, hogy a legendás labdarúgó - aki szinte példátlanul sikeres futballkarriert ért el a spanyoloknál - unokái, Isabela és Réka vasárnap este bemutatkozott az ATV Heti Napló című műsorában.

A műsorvezető Puskás leszármazottai kapcsán elmesélte, hogy korábban is volt szerencséje hozzájuk, és nem csak rádióműsor révén, ahol ugyancsak vendégül látta őket.

„Kerestem egy lakást Benidormban és egy ingatlanossal megnéztünk több lakást. Az egyikben egy férfi állt két boxer kutyával, akiktől baromira féltem, és beszélgettünk, néztük a lakást, megmutatták, és akkor a férfi kérdezi, aki spanyol volt, hogy ti magyarok vagytok? Mert olyan ismerős volt neki a nyelv – 'merthogy a feleségem is magyar'.

Mondjuk, jaj de jó, azt mondja, 'a feleségem Puskás Ferenc unokája'. Mondom, tessék?

És erre berohant a hálószobába, kinyitotta az ágyneműtartót és kivett ilyen Puskás-pólókat és mutogatta” - emlékezett vissza a műsorban Bochkor.

A beszélgetés további részében elhangzott, hogy a különleges találkozás végeztével egymás tenyerébe csaptak, és a rádiós azt a lakást vette meg, Isabelával pedig azóta is jó kapcsolatot ápol.

(Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk