FELFEDEZŐ
A Rovatból

37 év korkülönbség sem állítja meg a különös párt - Most béranyával szeretnének gyereket vállalni

A 61 éves Cheryl és a 24 éves Quran nem retten vissza a negatív kommentektől, szerelmük erősebb, mint valaha.


Cheryl és Quran között 37 év korkülönbség van, mégis dúl köztük a szerelem. A pár összeházasodott és most kisbabát szeretnének béranya segítségével, amelyre akár 120 ezer fontot is képesek lennének áldozni. Cheryl egyébként 17 unokával rendelkezik, de most 24 éves férjétől szeretne gyermeket - számolt be róla a Mirror.

A 61 éves Cheryl és a 24 éves Quran McCain, tavaly szeptemberben házasodtak össze és jelenleg Rómában élnek. Most nagyon izgatottak, hogy családjuk bővüljön: béranyával szeretnének kisbabát.

„A béranyaságért akár 120 ezer fontot is hajlandóak lennének feláldozni. Quran-nak ő lenne az első babája, Cheryl azonban már hétszer szült és 17 unokája is van.”

A pár akkor találkozott először, amikor Quran még csak 15 éves volt. Most elárultak részleteket is a baba érkezéséről:

„A béranyák ára 6-12 ezer font között van, szerencsések vagyunk, hogy megtaláltuk a béranyát, akit kiválasztottunk. A baba 2023 késő tavaszán érkezik.”

Cheryl és Quran eközben meghódították a TikTokot, ahol már 2,4 millió követővel osztják meg a kapcsolatuk mindennapjait.

@kingqurannewpage Love is the best feeling in the world try it You only live once @oliver6060 ♬ Bleeding Love - Leona Lewis

Cheryl kora ellenére nagyon várja, hogy újra anyuka lehessen:

„Egy újabb baba csodálatos lenne számomra és a családom számára ezen az új úton. Már elterveztem, hogy bevásárolok a babának, és remélem, hogy rendezhetünk egy babaváró bulit is.”

Quran és Cheryl élete minden szempontból tökéletes szerintük. Szexuális életüket csodálatosnak jellemezték, sőt OnlyFans fiókot is indítottak, ahol közösen videókat is megosztanak intim pillanataikról.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Itt lehet majd élőben nézni a tűzijátékot, ha nem tudtok kimenni a Duna-partra
Élőben lehet követni az interneten és a televízióban is a tűzijátékot.
Fotó: Nagy Bogi - szmo.hu
2025. augusztus 20.



Nagyon sokan fogják a helyszanen, tehát a fővárosban megtekinteni az augusztus 20-i tűzijáékot, de més többen lesznek azok, akik a képernyőn keresztül szeretnék követni az esti eseményt.

Tavaly a Magyarország Kormánya YouTube-oldal közvetítette a tűzijátékot, vélhetően idén sem lesz ez másképp, itt találjátok a linket az oldalhoz.

A televízióban élő adásban a Duna TV-n lesz látható 21 órától, az ismétlés pedig 22.50-kor kezdődik a Duna World csatornán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Megpróbáltunk berúgni a 380 forintos sörtől augusztus 20-án, lássuk, sikerült-e
A sörért rengeteget kellett sorban állni az úgynevezett SZIN-pontokon, vagy SZIN Bisztrókban, ahol más áruk is hatósági árasak voltak. Kíváncsiak voltunk, hány sörhöz tudunk hozzájuni és meginni a tűzijátékig.


Magyarországon a legnagyobb kegy augusztus 20-án a 380 forintos korsó sör. Az antiinflációs kampány keretein belül így kedveskedik a kocsmaprogramok országában a kormány a kilátogatók számára. Felmerül közben a kérdés: vajon hány forintba kerül így az átlagember berúgása? Vajon tényleg megéri csak emiatt kimenni az ünnepségekre?

@szeretlekmagyarorszag.hu Magyarországon a legnagyobb kegy Augusztus 20-án a 380 forintos korsó sör. Az antiinflációs kampány keretein belül így kedveskedik a kocsmaprogramok országában a kormány a kilátogatók számára. Felmerül közben a kérdés: vajon hány forintba kerül így az átlagember berúgása? Vajon tényleg megéri csak emiatt kimenni az ünnepségekre? #augusztus20 #budapest #magyar #szmo #szeretlekmagyarország ♬ eredeti hang - Szeretlek Magyarország.hu
kapcsolodo]


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Polgár Tünde kiakadt a tűzijáték miatt: Ez egy komplett kórházfelújítás ára!
A médiaszemélyiség szerint népszavazást kellene tartani arról, hogy a milliárdokat kórházakra fordítsák, ne a fényparádéra.
F. O. - szmo.hu
2025. augusztus 21.



Polgár Tünde az augusztus 20-ai tűzijáték kapcsán osztotta meg gondolatait az Instagram-oldalán. Fotókat tett közzé az ünnepi fényparádéról, és azt írta, hogy ez egy komplett kórházfelújítás ára is lehetne. Úgy fogalmazott,

büszke minden városra, ahol elmaradt a látványosság, és szerinte ideje lenne népszavazást tartani arról, hogy a pénzt inkább kórházakra fordítsák.

Hozzátette, a tűzijátékot akár felvételről is meg lehetne nézni, nem szükséges minden évben Európa legnagyobb tűzijátékát megszervezni.

Az idei Szent István Napi programsorozat lebonyolítását a Balásy Gyula tulajdonában álló Lounge Event Kft. végezte. A rendezvényekre összesen 10,9 milliárd, míg a tűzijátékra 3,6 milliárd forintot fordíthattak.

A Publicus Intézet felmérése szerint a lakosság jelentős része szintén túlzónak tartja a költségeket. A válaszadók 80 százaléka úgy gondolja, a pénznek máshol lenne jobb helye.

A Fidesz-szavazók 51, az ellenzékiek 93, a bizonytalanok 84 százaléka osztja ezt a véleményt. A kutatás szerint 18 százalék támogatja a kiadásokat, 2 százalék pedig tartózkodott.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Fotógaléria: Ha lemaradtál a tűzijátékról, vagy csak újra felidéznéd a látványt, mutatunk róla sok képet
Látványos volt idén is a fővárosban az augusztus 20-i tűzijáték. Aki nem tudta megnézni a show-t, annak mutatunk sok képet, és persze azoknak is, akik csak újra meg akarják nézni, milyen volt.
Fotó: Nagy Bogi - szmo.hu
2025. augusztus 20.



2025-ben sem maradt el a tűzijáték Budapesten, ezúttal az időjárás is kegyes volt, ennek megfelelően rengetegen nézték a szabadban, élőben a show-t

Aki nem tudott kimenni, és képernyő előtt sem tudta nézni a tűzijátékot, annak mutatunk sok képet, és persze azoknak is, akik csak újra meg akarják nézni, milyen volt:


Link másolása
KÖVESS MINKET: