Házasság első látásra: „Az anyám ki akart ugrani az ablakon” – Miló Viki férje megrázó vallomást tett
A Házasság első látásra új évadában szerepel Miló Viki is, akinek azonban nem zökkenőmentes a házassága. Férjével, Janicsek Attilával már a nászúton annyira összevesztek, hogy azt hitték, onnan már nem is lesz visszaút. Aztán az első közös terápián az egykori bokszoló bevallotta: múltbéli traumája miatt nem tudja elviselni újdonsült férje közeledését. Elárulta, hogy tinédzser korában egy idős férfi úgy közeledett felé, ami neki nem volt komfortos.
A terápia után arra jutottak Attilával, hogy ezt figyelembe véve próbálnak ismét közelebb kerülni egymáshoz. Viki azonban már az első terápiás gyakorlatnál úgy érezte, hogy még nem képes úgy nyitni férje felé, ahogy kellene.
A műsor csütörtöki adásában azonban az is kiderült, hogy nemcsak a volt ökölvívónak, de Attilának is van komoly traumája a múltból. Erről a párok közös vacsoráján mesélt egy másik férjnek, Petinek:
Kifakadása után Peti döbbenten kérdezte, hogy ez tényleg megtörtént-e, mire Attila azt mondta: „Meg. Apám húzta vissza, b.szd meg!”
A sales managerként dolgozó férfi azt is mondta, ő igyekszik mélyen lezárni magában a történteket, hogy nyitottan tudjon hozzáállni a házasságához. Felesége részéről viszont nem ezt tapasztalja.
– mondta.